August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia takže už vyhoveli všetkým tvojím požiadavkám? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som včera už nejaké posielala, tým čo bývajú najďalej, aby sa vedeli zariadiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: tatranka82 papier mam v albume (taky s ruzou) a tlac ma byt tmavomodra... to: ivetapa xexe, este uvidime - podla toho, ake vzorky farieb dnes donesie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia musia mať z teba radosť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa no mne sa zda, akoby to nerobili casto...doniesol mi vzorku, ale oznamko bolo modre...evidentne nepochopil, co som chcela (pozriet, ako vyzera modra tlac na kremovom oznamku!)...ale uz som to nechala tak
Odpovedať
Profilova fotka
takže budete mať modré oznámenia? a farba písma?
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa ee, oznamko je kremove a farbu nan som chcela tmavomodru...ale v kancelarii mali iba ukazku bledsej modrej tlace na kremovom oznamku...povedala som mu, ze chcem tmavsiu modru farbu oproti tej v katalogu...povedal, ze nie je problem - ze namiesaju...tak som ho poprosila, aby mi priniesol ukazat vytlacok tej tmavomodrej na nasom oznamku (tym som myslela na kremovom podklade ako je nase oznamko)...trulo to nepochopil, ze potrebujem vidiet nielen tmavost modrej ale aj kombinaciu s kremovym podkladom a doniesol ukazku tmavomodrej tlace, ale na bledomodrom oznamku - no trulo ]-(
Odpovedať
a teraz to uz pochopil?...si predstav, ze by si mu nepovedala, ze ma doniest ukazku...a zrazu by vsetky boli bledomodre s tmavomodrou potlacou a nie kremove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no radosť nad radosť :-D ach no dobre že ti to doniesol ukázať, no mňa by asi porazilo. Ešte šťastie, že nám ich robila sestra, a my sme si ich dávali tlačiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: tatranka82+ivetapa hehe, volala som pre istotu do tej firmy kvoli upresneniu poctov a nakriatla som ich, aby porovnali tu prinesenu vzorku (modre pismo na modrom oznameni) s tou, co maju v kancli v katalogu...sama tetuska vo firme mi povedala, ze sa to velmi nelisi (co bol aj moj prvy dojem)...tak mi radsej dala cislo priamo na tlaciarov a dohodla som sa telefonicky priamo s tlaciarmi, ze sa to ma podobat na atramentove pero - viac k ciernej ako k bledomodrej...tak dufam, ze namiesaju taku sik farbu (lebo to sa specialne namiesava babule =-) =-))
Odpovedať
Ahojte baby ja mám už naštastie problém s oznamkami vyriešený,som si ich práve pridala do albumu.. :-) zatial sa všetkým páčili...a budúci týždeň sa ich chystám posielať rodine a kamošom... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 hehe, dobré tá pozvánka k svadobnému stolu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jej :-) dakujem,to bol frajerov nápad...no ideme si po obrúčky sa teším...dúfam nám budú sedieť.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 juuuuuuuj, to je dobreeee :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojky to tatranka:ja som z hranovnice a studovala som vo svite... to gaia,no tak teda este raz drzim palce,aby ta tlaciary pochopili :-) janka:suuuuper pozvanka k stolu a vase oznamka si urcite este dlho kazdy zapameta! ;-) no a pre vsetky:dnes som bola u krajcirky,ze na prvu skusku(bola som tam pred dvoma tyzdnami a tak sme sa dohodli),no ale moje saticky prosim pekne nemaju este ani len vystrihnute!mam vraj napevno dojst 18.6. ]-( ze vraj do augusta casu dost! ]-( ]-( az mi slzy vyhrkli!tak som sa rozhodla,ze ked toho 18-teho nebudu,tak asi to odtial beriem prec.tak som teraz takaaaaaaaa smutna ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( taaak som sa na to tesila ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
gabi nesmut.....satky budu vazne je casu dost...nenechaj sa vystresovat tym, kto co uz ma... ;-) secko budes mat i ty ;-) :-) aale ak jej neveris, tak to potom isto trvaj na tom, ze odchadzas davat satky inam ;-) sa mi kecka ked maam svoje doma na posteli...co :-N |-| dneska objednavame pre druzice...budu kocky nadhernee x-) aale dufam, ze nie krajsie jak ja :-D :-D :-D :-D :-p 8-)
Odpovedať
Ahojte baby,konečne piatok...no včera sem si priniesli domov obrúčky,mne super sadla a samozrejme frajer to pomotal lebo pri kúpe si skúšal veľkosť na pravej ruke a teraz je mu na lavej veľká...a dali nám 3500 sk zlavu tak nás stáli len 13000 :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nevesty, nestiham, chvilu tu nie som a tu sa riadne zacalo diskutovat, ale tak to ma byt :-D to gaia: no snad tie oznamka bude presne take, ake chcete, len treba na nich tlacit, aby robili to, co maju :-D to atinkaa: dufam, ze priatel Ti nechodi satocky obzerat :-D a Ty budes mat paradnu svadbu, ked aj druzicky budu mat rovnake satky, supeeeer, to ja toto neriesim... z mojej strany je hlavny druzba a z priatelovej hlavna druzicka a tym to zacina aj konci :-D juuuj a som rada, ze su tu tiez take mlade nevesty ako ja (nic proti tym starsim), lebo mne kazdy hovori, ty sprosta, taka mlada a uz sa chces vydavat, nerob to... no mam ich vsetkych na haku :-D ale vsetci sa smeju z naseho oznamka, lebo tam mame "přes všechny dobře míněné rady...", no sedi to :-D my nic nove - buduci tyzden by sme mali vidiet vzor obrucky, ci taky hej alebo nie, na to je kopec casu este, no aj ked este nedavno sme hovorili, ze to je az za rok, tak teraz to riadne rychlo leti a 23/8 sa blizi dajak rychlo, ale zatial nestresujem :-D tak sa drzte nevesty a prajem pekny piatok, nech vam to v robote rychlo zbehne a kraaaasny slnecny vikend (Ati ale mame krasne pocko v Prahe, co? :-D ) paaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
heej mame paradne pocko ;-) dnes som vaazne bola svadobne tsunami, od rana lietam po nete....kvoli satkam na predsvadobne fotenie.....budu dufam peknee..objednane, zaplatene......milacika milujem x-) x-) ze ma pre svoje tsunami pochopenie :-N :-D :-D
Odpovedať
ati dakujem. len teraz som si uvedomila,ze to dnes mame presne za 3 mesiace a uz to vo mne vrie,lebo mam pocit,ze nieco sme zabudli a uz bude neskoro a ze saty nestihnem a ... :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
gabi a za co mi dakujes :-N =-) satky stihas neboj len ja som sa dnes vystresovala predsvadobne fotenie sa nam nepodarilo prelozit na august, tak ho mame buduci tyzden....a nemala som nan satky, mojik secko zariadil x-) x-) hovor co mas a dame dokopy to co nemaas, neboj ;-) 8-) zvladneme
Odpovedať
Profilova fotka
ati tak Ty mas super chlapa, ze Ti aj satky zariadi :-D ale pre mna by ten moj asi urobil to iste :-D
Odpovedať
Caute baby, janka - perfektne oznamka a pozvanky.. gabulka - neboj nic, bude to dobre...vsetko sa stiha, ved tri mesiace je riadne dlha doba... ;-) satky stihnu usit, ale bud na nich tvrda...toho 18.6. urob cirkus ak nebude vsetko podla tvojich predstav...a kde ti ich siju?...mojej kamoske tiez sili, a tiez mala problem s tym, ze prisla na skusku a nebolo co skusat...ale nakoniec sa vsetko stihlo a bola super kocka...a co ti este treba zariadit okrem satiek? anic ste nezabudli..neboooj... ale inac ja pomaly zacinam tiez stresovat..my uz mame len dva mesiace (do 2.8.), ale tak dufam,ze vsetko stihame a bude to o.k, nechcem velmi stresovat seba a hlavne okolie :-) :-) ... tak sa drzte... Pekny vecer a prijemny vikendik
Odpovedať
baby, este vam musim povedat co sa mi dnes stalo... bola som objednana -teda som si to myslela, na skusku siat, aby som k nim vedela dopasovat bizu, prip.ci chcem zavoj a pod. veci, tiez som si chcela objednat topanocky, lebo tam sa daju a inde som nezohnala..a prisla som do salonu, isla som si obliect saty a ta pani hovori, ze ja vas nemozem zapnut, nepribrali ste trosku??????....baby ja drzim dietu a nepriberam!!!!!!!!! a predtym mi zapnut isli...a zrazu prisla na to, ze v sobotu mala nejaka baba prave tieto saty na svadbe a oni jej ich zuzili!!! ...a ona ich zabudla dat do povodneho stavu...ze radsej sa nabuduce objednajte...to som uz mierne zurila....-) ale keby ste videli tie saty....boli tak sedive, dole pozatahovane, trosku potrhane-na vrchu na sukni je taky jemnucky tyl, a ten bol trosku natrhnuty...no proste hruza oproti tomu co som si vo feb.zajednala...ale ubezpecovala nas, ze vzdy pred kazdou svadobu ich daju do poriadku, vsetko opravia, vycistia a budu super..tak teda dufam...som z toho tiez trosku sklesla.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky tatranky. Tak to ťa úplne chápem. Ja tiež často myslím, že čo keď si prídem pre šaty a budú riadne zničené, alebo zašednuté alebo s nimi proste niečo bude... :-| :-| :-( už z toho začínam mať depku a ešte po tomto čo si napísala.... uffffffffffffffff!!!!!!! :-S
Odpovedať
Tak to som veronika nehcela, aby si chytila depku...to nie..dufam, ze to skutocne bude o.k....tesne po nas prisla nejaka baba po saty, ktora sa zajtra vydava...skoda ze sme nepockali a nepozreli sa ako vyzraju jej den pred svadbou...ale dufam,ze to bude o.k....nestresujme...mame si to uzivat a nie mat depku a stresy,nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Máš pravdu, ďakujem za povzbudenie ;-) Dufam, že ti ich dajú do poriadku a že budeš spokojná... :-)
Odpovedať
dakujem divcence za povzbudenie! veronika drzim palce,nech su peknucke! a co este nemam?no hlavne oznamka,lebo 9-teho ideme do popradu za fararmi,tak tam to dohodneme a podla toho ich urobime.ale material na oznamka uz mam doma :-) no uvidim,ze co bude s tymi satami,lebo prvy krat mi povedali,ze zavolaju.a netavolali.tak som tam sla ja.,,ved my sme vam volali!´´no jasne,jedine ak na pevnu linku,ktoru nemam! ]-( druhy krat:dojdite o 2 tyzdne na prvu skusku! jasne,dosla som a este ma isli presviedcat,ze som nabola objednana! tak uvidim,co teraz,len sa trocha bojim,ze tam vpali moj milacik a narobi veeeelky bordel... :-( no a nemame este vesticku pre mojho draheho,pierecka a kvety a hodbu... ;-( ;-( ja chytam paniku!!!
Odpovedať
Profilova fotka
kluuuuuuuuuud 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabulka to sa secko da zariadit, nebojaj ;-) tatranka a veronika...stresom zo satiek rozumieem, ja mam veelmo oko zamerane na detaily, vidim i to co nechcem, preto som pozicovnu hned vylucila.... |-| aale ak este predtym...na poslednej skuske povies, ze trvas na vycistenych a pekne pripravenych satkach...tak by snad mali byt...ved je to podlozene zmluvou, ci nem? =-) laleeta, jak vraviiis, len si ma mala vidiet rano.....jak lieta po nete a byte svadobne tsunami :-N :-D :-D :-D :-p ech 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?