August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
kocky co uz maate doma vysluskove krabice...hodte mi tu daake cisla - mierky, teraz pre zmenu nie vase....ale krabickovskee :-N :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa nam to da priamo cukroska
Odpovedať
Profilova fotka
aaaleee ja cisla potrebujem :-N 8-( gaiaa ]-( ]-( nezlosti dieta :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa a zasielkove obchody, co to predavaju, tam rozmery nemaju??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nefieeem.....praave nefieem, jak velke ich potrebujem...ked sceem len tak rozumne vysluzky jak vy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa kukni na webe, co ti hodim na link - tam sa pise o vysluzkach
Odpovedať
Profilova fotka
oki ;-) cmukess, dikees maam dnes peckovy uhlohydratovy den,...to je dietka jedna radost.....cestovinky zmrzka....parada x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa vraj sa Sipeky vyjadrila, ze 90-dnovka nie je zdrava...ale mne vyhovuje :-D ...kukni si odo mna IP
Odpovedať
Profilova fotka
noo mne pride ze doteraz som mala furt len uhlohydratovy den :-N taakze pre mna je isto pestrejsi a teda zdravsi to styl a hlavne vazne jem castejsie ako raz po 22.00 :-D :-D :-D :-D ip maaam uz brouzdaam, pokladiku...diiik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa jaaaj, ja kolkokrat na zeleninke...mnamiiiiky :-D ...len som bola zvyknuta na silnejsie ranajky - chlebik s masielkom, suncickou a paradajockou ;-)
Odpovedať
ahojte baby,no tie krabice si zoženiem sama..aj my ponúkala ale mám možnosť si ich zohnať za lacno cez frajerovu maminu tak netreba...dnes je ako krásne sa mi nechce trčať v práci... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 juuu a nemas moznost zohnat aj nam?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, a aké veľké krabice budete mať? a za koľko?
Odpovedať
Profilova fotka
ivett to som sa ich pytala...ale myslis, ze som z nich od rana vytrieskala dake miery...nedaju ani za nic :-N :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ...., tak to je super, teraz aby som sa spoliehala na svoj odhad, či to čo zoženiem bude stačiť :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa rozmery neviem - dava to priamo cukraren...a stoja 14,- Sk
Odpovedať
no baby ja som našla nejaký rozmer:26x28x8,5 to je krabica s vekom alebo krabica na tortu/veľké množstvo koláčov- 40x40x15
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 to je supis...len mas aj odhad, do ktorej sa kolko kolacikof zmesti? ja osobne som totizto osoba bez odhadu
Odpovedať
no tak to teda netuším,ale podla man sa tam zmestí tak 20 ks koláčov určite aj viac...to som si podla pravítka nakreslila a tak odhadom typla... :-) :-) jej ...17,00 idem domov...papa :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 bezkaj bezkaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak mne sa viac lubi ten rozmer 20*20*15.....teeda kus menej viete daamy s odhadom tipnut, ze kolko :-N jani...len 10 :-N to aby kazdy dostal vlastnu :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojky,ja to s tymi krabicami asi prenecham na mamku a svokricku,ved to bude prevazne pre ludi z rodiny a pre ich susedou,tak nech daju kolko chcu a hotovo!! :-D v nasom bydlisku urabime malu oslavu pre nasich znamich a priatelov,takze im kolace nedame a do prace pojde jedna velka krabica a to je koniec. :-)
Odpovedať
tatranka kde si?vyrabas albumcek? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Caute baby, gabulka - tu som :-)) na albumcek nie to casu, a nejako pomaly nemam na nic cas :-)))) No my uz krabicky na vysluzky mame, moja mamka ich kdesi zohnala, ale rozmery netusim :-).. a ty si gabulka odkial? priamo z PP?
Odpovedať
Dobré ránko prajem..je tu niekto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tady tady :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ahoj
Odpovedať
Ahojte baby, ste este tu? :-) tak co noveho...
Odpovedať
Profilova fotka
heh, volal mi chlap z firmy, kde sme zadali oznamenia, ze mi dnes prinesie vzorku tlace :-D
Odpovedať
to je dobra sprava :-) a ake budete mat oznamka?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?