August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
lenka - ahoj leni.. a ty kde si sa stratila??? :-. a nevies, kde je gaia?? ta tu uz nebola,ani nepamatam.. dufam,ze je u nej vsetko ok.. =-) eee ten datum.. gycovy negycovy, mne sa pacil.. mna furt len chytaju take sible datumy :-D ja ti neviem ani preco.. napr. buduci rok mas 7.6.2008 (tam je 6,7,8 -teda okrem tej dvojky hehe.. :-D ), potom tam mame 2.8.2008 a 8.8.2008 (aj ked to je piatok.. ).. no povedz.. nesibe mi?? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak uz som tiez spat...ja som este lepsia, ja som fakt mala pocit, ze aky pekny termin som nam vymyslela a vobec ma nenapadlo, ze je na nete a uplne full of people 8-)
Odpovedať
atinka - no vidiis??? :-D ;-) tu je nas ovela viac.. tusim.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte babulky, no vobec neviem co je s gaiou... :-( ja som tu dlhsie nebola lebo som nejak nestihala v praci a doma sa vacsinou nepripajam... zlata dobra uhorkova sezona mi pomaly konci :-( no ja sa ti priznam ze mne sa tiez pacia vsetky tie "gycove datumy" :-D to ja som len tak pisala, lebo co uz ked sme to v ten den nemali ani jedna :-N :-) antika inak 2.8. je tiez paradny datum ;-) mozno by som sa aj na taky dala nahovorit :-) no mozno ste si to tu uz pisali, ale tak spytam sa - zacali ste uz s pripravami? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..no prave nam padol termin...a taky pekny:-((
Odpovedať
lenka - ale tvoj datum je super,nie?? ako 7.7.07 :-D s tou gaiou - dufam,ze je v pohode.. nebyvalo zvykom,zeby tu nebola tri dni a nie uz dva tyzdne.. :-. tak dufam,ze je ok.. atinka - a to uz preco??? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
neni su volne fricovce..ziade iny den nez 16/8..tak mame zatial rezervovany ten :-( :-(
Odpovedať
atinka - a preco chces prave tam svadbu??
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa- ale aj 16/08/08 je pekny lebo 2*8 je 16 :-D a mozno blba otazka ale co su fricovce???? :-|
Odpovedať
lenka - fricovce je taky kastiel.. ;-) :-D eee a tebe tiez dobre habkori z tych datumov.. :-D :-D jak mne.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trosku trosku nam habkori :-D inak moje stastne cisla su 13 a 7 takze ja by som nieco aby sa to aspon podobalo ale akosi mi to nevychadza nabuduci rok :-| nic s 13tkou a so 7mickou neni pekne :-( a idem kuknut fricovce niekde na nete nech som mudrejsia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kukni veru, vyzera to nadherne a hlavne babi na mna myslite, nech pan fuzac, ako sme ho pracovne nazvali bude zhovievavi a da nam termin ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja nemam ze stastne cisla.. nastastie.. lebo uz by mi z toho asi uplne hrablo.. :-D su tam datumy ze 7.3.2008 - piatok, 7.6.2008 (tento som ti uz pisala,ne? ;-) ) , 13.6.2008-piatok, 13.9.2008, 7.11.2008-piatok - ale to je asi uz mooc daleko, nie?? a v decembri este 13.12.2008.. tak, tu mas vsetky datumy roku 2008 ;-)
Odpovedať
caute baby..kde ste vsetky skovane??
Odpovedať
Profilova fotka
tu som katus? mas nejake news? ;-) ;-)
Odpovedať
ahoj ahoj. uz som stihla napisat aj na tudruhu temu :-D zatial nic nove..ty? ten panko zatial nic??
Odpovedať
ouki adi ja pisem sem.. ;-) inak aj ja uz v praci.. blee..
Odpovedať
Profilova fotka
cauki, prave som ti pisala vedla ze sa musime zladit, tak fricovce alebo august 2008? :-p panko nist veru zatial...ju a ty tu mas nove foto, ze?
Odpovedať
adi - august :-D ano,dala som si nove foto.. aj ked uz mam dlhsie vlasy..novsie foto nemam take kvalitne..ale sak neva.. :-D si dava nejak nacas,nie??
Odpovedať
Profilova fotka
hej sviniarik jeden, ja som v takom napati a on nepise... ;-)
Odpovedať
:-D sak si mysli. baba ma este rok cas.. tak co budem uz teraz odpisovat.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-| :-|
Odpovedať
ale to som ta nechcela postrasit..len ja som sa s tymto stretla,ked som sa snazila cca 4mesiace pred planovanou svadbou daco si zabezpecit.. kazdy na mna kukal jak na blba.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hmm no uvidime katus, bo nic nove a z prahy je to narocne vybavovanie veru... :-(
Odpovedať
a stale nic?? co je ten ujo fakt drbo?? hmm..viem si to predstavit.. nechcela by som..
Odpovedať
Profilova fotka
no jo..si tu este?
Odpovedať
Profilova fotka
caute holky! ako sa mate? :-)
Odpovedať
atinka - ano ano.. som.. ale uz len chvilku.. lenka - ajoj.. celkom ujde.. konecne padla.. tesim sa jak male decko ze idem uz domov..dneska to bol des..nic sa mi nechcelo..
Odpovedať
Profilova fotka
holky aj ja uz chcem domooov, este do 18.00 musim vydrzat:-( ahoj lenus, mam sa unavene :-(
Odpovedať
ahoj adi.. ako dnes?? a to ty tak dlho robievas?? by ma asi porazilo,keby som musela tak dlho tvrdnut v robote.. dneska mam ja napr.kratky den.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?