August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Čaute baby. Veronika ako by si mi hovorila z duše ;-) Ja som tiež hovorila, že za rok, za pol roka a zrazu je to za 2 mesiace a už začínam aj ja stresovať :-D A mňa do svadby ešte čakajú štátnice 13.6 . (piatok) a dovolenka. Takže mám čo robiť aby som všetko postíhala do toho 8.8. Fakt začínam panikáriť a uvedomovať si, že už nebudem slobodná :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj adka. Takže sme na tom uplne rovnako :-D Tiež má štatnice 18.6. Akurat sa aj teraz idem učiť. Je toho dosť. A drahý planuje, že po štatniciach pôjdeme na dovolenku. Takže ja naozaj neviem, či tu svadbu aj stihnem :-N Inak, mate krásny dátum :-)
Odpovedať
Aj vy Veronika. Ja som tiež pôvodne chcela 2.8., ale potom 8.8. ma oslovilo viac. A dohodli sme sa na tom termíne v dosť veľkom časovom predstihu, takže sme stihli všetko vybaviť. Tento týždeň si ideme po oznamká a po dovolenke si dáme urobiť aj prstienky a už budeme mať všetko. Držím palce na štátniciach, potom napíš, ako si dopadla. A čo študuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
My tiež, na tomto termine sme sa dohodli už nejako na vianoce. My už oznamka máme akurat tie prstienky, ako som už písala, pekne nas odrbali, tak si musime dať robiť nanovo :-( Ja študujem VŠ ekonomickú, zameranie verejná správa. Ale teraz robim "ešte len" bakalára. A ty? Tiež ti držim palce a daj vedieť ako si skončila. :-)
Odpovedať
JA študujem bankový management a tiež končím bakalára. A ak sa môžem opýtať, koľko máš rokov? lebo ja mám 22 a rodičia dosť trvali na tom, aby som si najprv dokončila školu a až potom svadba. No ale vyriešili sme to takto, že po Bc. bude svadba a potom začneme pracovať aj na mimine :-D Dva roky už potom nejako zvládnem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem mať 20.08.2008 tiež 22 rokov. :-) A presne ako hovoríš, kvôli rodičom škola... Zasnubení sme už 2 roky. Ale tak keďže končím Bc. tak bude aj svadba a hotovo :-D Ak spravím tie štatnice, tak by som tiež možno pokračovala. Len dúfam, že sa nám podarí babatko a tak si spestrím materskú :-D Zvláštne že sme si tak podobné,však??? :-D ;-)
Odpovedať
To hej, sranda, sme sa našli :-D A z ktorého si mesta? My sme zasnúbený od 5.2.2008, ale chodíme spolu už 4 roky a 7 mesiacov (zajtra). A už spolu vyše roka aj bývame, tak preto sme sa tak rozhodli. Aj svadbu a ak sa podarí aj mimino.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som z Čadce, ak ti to nič nehovorí tak pri Žiline. Mňa drahý požiadal o ruku na moje 20. narodeniny (20.08.2006), uplne nečakane, skoro som odpadla ]-( a včera bolo 4 roky a 9 mesiacov, čo spolu chodíme. A tiež spolu už nejaku dobu bývame.
Odpovedať
No my sme fakt veľmi podobné.... A priateľ má koľko rokov? Lebo môj má po svadbe 27 a ešte nedávno sa veľmi netešil, keď som hovorila o mimine, ale teraz je ako vymenený... O ničom inom nehovorí a už by ho chcel najradšej aj hneď :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Môj mal teraz v máji 26 a keď čítam o tvojom drahom ako by si hovorila o tom mojom. Ten stále len babatko... ;-) A stále sa tak zo srandy podpichujeme, ja chcem dievčatko a on logicky chlapca. Začnem hovoriť, že aké bude krásne, bude mať krásne dlhé vlásky a on na to: no a príde Samko s nožničkami a ostríha ju dohola. :-) Už aj meno má pre ňho... ;-)
Odpovedať
Aj my už máme mená :-D Dievčatko Sara alebo Alexandra a chlapec Nicolas alebo Christopher. Ja chcem tiež samozrejme babu a priateľ chalana a ešte navyše aj s jeho menom, ale to nehrozí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Presne ako u nás, nechcela by som malého Jožka poprípade Jožinku :-D Ja by som chcela dať meno Radka ale páči sa mi aj Sandra a Alexandra, no a pre chlapca sa mi páči Samuel, poprípade Alexander. Inak, moja sesternica má Nicolasa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
A môj budúci švagor Samka ;-) Dobre idem končiť, idem spať, lebo musím byť zajtra svieža na učenie, ale vôbec sa mi nechce :-| Budem rada, keď ešte písneš sem, alebo aj na mail (muska12@zoznam.sk). My si budeme mať o čom pokecať :-D pekný večer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa idem učiť ešte teraz... Mne bolo veľkým potešením, že sme sa my dve stretli :-) :-) :-) Jasne, zase sa tu môžme stretnúť, a ak by náhodou... tak ... poslem ti mailom adresu na mna. Tak dobrú noc :-)
Odpovedať
Ahojte baby,môžem sa pridať?som si čítala vaše príspevky aká náhoda aj ja mám 22rokov(31.1.)a frajer ma požiadal o ruku práve na narodky tento rok.Ale nechodíme spolu tak dlho len 1rok a 9mesiacov ale poznáme sa už 5,sme boli dobrý kamoši predtým a nechcel sme to pokaziť..ale tak vyskúšali sme a myslím že dopadlo nad moje očakávania. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Janka. :-) Jasne že sa môžeš prídať :-) Takže aj tebe už svadba klope na dvere, však? Už máš všetko vybavené? A ako si sa dostala do Žiliny? :-)
Odpovedať
ahojky babulky my sme obaja z popradu.ale stretli sme sa v koline a byvame pri senci... aky si davate dlhy zavoj?
Odpovedať
no my budeme mať svadbu v Terchovej,sa nám páči tá príroda,kľud a tak... nie ako v TT,no ešte ideme práve do BA pozerať frajerovi oblek inak už máme všetko...aspoň myslím.No my sme chceli mať najskôr svadbu v TT na budúci rok a potom nás tak napadlo že by sme ju mohli spraviť niekde na veľkej chate len pre pár známych,tak sa nám podarilo vybaviť chatu s veľkou spoločenskou miestnosťou a máme to tam.A bude nás len 22 a zatiaľ nikto neprotestoval.... :-) gabulka - no ja ešte nemám závoj doma pondelok si ho idem zobrať a má myslím 70 cm...
Odpovedať
jeeej.janka tiez budete mat taku malu svadbicku?my budeme mozno maximalne 30-ti ludkovia. :-) to je super,ze to budete mat takto na chate,aspon tam nebudete mat okukavacov :-D ked pojdete do ba pre oblek,zajdite do pezinku,tam je jeden super obchod,rovno to tam siju. 8-)
Odpovedať
ahojte je tu niekto?dakujem za tip gabulka :-) ,no naštastie si frajer už vybral len sa chcem ísť pozreť ešte do auparku,ten sme dnes nestíhali tak budúcu nedelu a dúfam si konečne nájde na seba oblek :-) :-) a gabulka vy už máte všetko?ja mám stále pocit že som na niečo zabudla.. :-|
Odpovedať
Ahojte baby, gabulka my sme tiez z Popradu, ale byvame v Nitre. Kde budeme mat svadbu? v PP alebo v Senci? My budeme mat v Poprade, kedze cela rodina je odtial :-)...pripojim sa k vasej zavojovej teme .-)..ja stale rozmyslam ci zavoj ano alebo nie...je to pekne mat zavoj..ale chcela by som natocene rozpustene vlasky, len trosku nadvihnute z vrchu, ale velmi neviem kam ten zavoj umiestnit..tak rozmyslam, ze asi nebude :-) a kedy mate svadbu? my 2.8.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! tak ako vidím aj vy začínate niektoré stresovať ;-) My sme sa tiež v januári rozhodli pre svadbu, a tiež to bolo že ešte viac ako pol rok a zrazu 2 mesiace, strašne to letí. teraz máme trochu voľno čo sa príprav týka, ale musíme ešte ten oblek a topánky zohnať. Dúfam, že sa to podarí
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky....o strese radsej nic nepiste :-N aaale som rada, ze ste to tu tak pekne rozprudili ;-) a prstienky zatial nemame :-N :-.
Odpovedať
My tiez potrebujeme este oblek, topanky aj pre draheho aj pre mna, saty na prezlecenie, vyzdobu, oznamka a tak..mam pocit ze je toho este dost, a skutocne ten cas velmi rychlo leti...ja mam tiez este skusky, praca, este byt zariadujeme..a onedlho tu bude august :-) ale tesim sa :-) tak dzrim palce vsetkym pri pripravach...
Odpovedať
dobré ránko baby :-) vidím že nie som sama čo stresujem...my si pôjdeme už tento týždeň pre prstienky,sa teším...a tiež máme piatok prvé poučenie u farára :-( ..máte svadbu v kostole či na úrade?neviete o čom farár rozpráva na poučeniach...??nech sa pripravím.. :-)
Odpovedať
No vcera sme boli u jednych znamych na navsteve a kamoska povedala, ze najvacsie stresy su dva dni pred svadbou a ze si nemam zobrat nic na "hlavu", len oddych a pokoj :-).. My sa chystame ist teraz v piatok na matriku, a niekedy v juni mame mat poucenie u farara...ja som evanjelicka a farar povedal, ze staci jedno poucenie..ale tiez ma zaujima o com tam asi bude hovorit, vraj nam bude davat nejake otazky..neviete niekto?? :-)...nech nestresujem alebo stresujem dopredu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v tom vaam kocky neporadiim, na pouceni som nebola a svadbu maaame v kastieliku x-) x-)
Odpovedať
ahojte :-) ati, co nove? ;-) saty si uz predychala? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak uz ich maam doma, maju celu miestnost :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeeej :-D to ja by som sa v nich aspon raz denne ocitla teda :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?