August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
kocky teeda drziim palce ;-) s tymi satickami je to narocne dajulik s mojimi tiez nic nove 8-( akuraat cervenym sme nasli funkciu...budu na predsvadobne fotenie x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule, takze mi volali z Ambasady, ze tam su papiere k mojmu menu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: supis, jeste tie saty a mozes sa vydavat :-D ati: dnes sme isli do banky podpisat zmluvu na hypo a po ceste som videla jeden obchodik, kde mali za vylohou krasne satocky na prezlecenie, tak som hned kukla, ci maju stranky a maju, aj krasne vecicky, tak som hned pisala mail, ze kolko stoja saty, tak mi odpisali ze do 1600 kc, super, pojdem tam v stredu s mamkou kuknut :-D mamku teraz ide porazit, isla az do Kosic, aby si kupila kostym na nasu svadbu a ja sa vcera prechadzam po Chodove a co nevidim, ten isty kostym, co si aj ona kupila, ale nemala som odvahu ist sa spytat, kolko stoji :-D tak sa mamka rozhodla, ze sa tam len tak pojde pozriet a spytat sa, no dufam, ze jej povedia taku cenu, kt.bude drahsia ako ta v KE :-D majte sa....
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik no najskor musim niekoho odrat z koze, lebo na ambasade za vsetky veci pytaju 6.600,- Sk! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: oni nevedia, co si za tie papiere povedat, hroza :-p ale bud v klude, ja teraz musim vycarovat 20000 Kc za hypoteku, tiez nic moc takto pred svadbou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik mno jo...nas take veci este len cakaju buduci (mozno az ten dalsi) rok :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dajulik a nazvy obchodikov, vycarujes tiez :-N :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ati: napisem do IP:-)
Odpovedať
gaia:juj ten datum musim zmenit! :-N mali sme ju na ten datum pevno stanovenu,len museli sme to prelozit,takze teraz je pevny datum 30.08 2008. uf,tak teda my mame hypo uz pol roka za sebou a byvame nedaleko senca vo svojom domceku.nastastie,lebo vybabovat svadbu,hoci aj malu a este popri tom hypo,tak to by som zvladala tazko. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 ahaaaa...jasne...juj, to je super, ze uz byvate vo vlastnom domceku ;-)
Odpovedať
pozooooor!idem sa zasa chvalit! :-D dnes sme boli v pezinku a dali sme si urobit obrucky!zlato sme mali po babke a od mamky,no a robota nas vyjde na maximalne 3 000sk.obrucky budu jednoduche,ale zato riadne masivne.tak sa vytesujeme. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 sikovnucki ste ;-) ...hod potom fotecky tych urobenych...inak, v albume mas tuto celenku/korunku http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ak by si chcela, mozem ti taku odpredat...je zatial nenosena, kupila som ju od jednej nevesty za lacny peniaz (je tam zle uchyteny jeden drotik, ale v ucese to nevadi - do hlavy nepicha :-D )...ja mam teraz 2 a asi si ju nedam
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dievcata nezabudnite sa zajtra pobozkat s drahym pod rozkvitnutou ceresnou ;-)
Odpovedať
a prečo práve zajtra :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ved je prvy maj :-D
Odpovedať
A? Však to môžeme urobiť aj ďalších 30 dní, nie?
Odpovedať
juuuha,ale u nas su uz vsetky odkvitnute!! ;-( :-( :-(
Odpovedať
ahojky babulky :-D nasla som stranku s celkom peknymi topankami:http://www.sophiesposa.com/uk/home.php ja som vcera obehala aupark a obchodnu v ba,ale nic som nenasla!som uz zuuufala :-( chcem tak vela,ked chcem topanocky s malickym opetkom a okruhlou spicou??????????
Odpovedať
Profilova fotka
gabi a vazne take nie su nikde? :-N =-)
Odpovedať
ahoj gabulka pozri si elegantsteps.co.uk tam maju take lebo aj ja potrebujem s malym opatkom a tam som nasla presne ako som hladala
Odpovedať
rohana,tam su teda naozaj pekne topanocky!velmi dakujem :-o a kolko sa plati za postovne? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
pisu ze shipping cost do europy je 10libier, to je celkom ok ;-)
Odpovedať
diiiik atinka!! :-) je to fakt v pohode. mam taku otazocku.ako vlastne fuguje vankusik pod obtucky? :-N teda:ako sa tam tie obrucky pripevnia,aby nespadli?
Odpovedať
Profilova fotka
na vankusiku mas spendliky aalebo snurocky na kroych drzia ;-) snad nespadnu :-N inak seckiim dobree ranko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa: tak skoro chodis do roboty? :-D inac saty som nezohnala, nemali zle, ale taky cudny material - umely, v ktorom je vsetko vidiet - napr.moj spek na bruchu :-D tak musim zhanat dalej... a Ty ako s tymi svadobnymi? tak pekny dnik vsetkym...
Odpovedať
Profilova fotka
mojik ja som doma ;-) 8-) satky ziadna news zatiim :-N =-) :-. :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
a co nespis, ked mas volno? :-D co ja by som za to dala :-D zaaaavidiiim... tak ja idem pracovat, co mas v plane Ty? :-D valat si sunky, co? :-D
Odpovedať
ati, si tuuu? upratujem a podchvilou sem nakukam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej tu som, hopsaam si tu na svihadle...som dala frontalny utok postave a najma ruckam tuckam :-N :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
jaj ty si dobra, ja hopsam akurat tak s handrou :-D ta bizu v albume je uz tvoja? vyzera super x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?