August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
no to si mi dala teda :-) a ako budes riesit scenar a tak? ze jak to ma prebiehat? ja som z toho jelen tak som to chcela vlozit do ruk nejakemu sikovnemu ujovi co to cele zabezpeci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojcek, ati: a kde je fotka, aj my chceme tie satky kuknut :-D pipi1211: satky su super, budes krasna... inac my cestujeme zajtra vecer autovlakom do PP, juuj, uz sa tesim, konecne dovolenka, dufam, ze si aspon trosku oddychnem, ale mame kopec vybavovaciek, musime to zvladnut teraz, tak som zvedava, ci to vsetko stihneme, dam vediet :-D majte sa baby a pekny dnik - to slniecko je ozaj super co?
Odpovedať
Profilova fotka
to: lenkaaaaa tych par viet odkvaka aj sikovny DJ to: dajulik krasne, krasne, len keby sme v kancli nemuseli sediet (som este v praci ]-( )...peknu dofcu zelam
Odpovedať
Profilova fotka
sannyya,si predstav že mi sme tak dopadli ked sme si naplanovali tento datum ani nas nenapadlo ze 2.8.2008 že maju proste spolocne cisla ale aj tak nam to bolo prd platne tento datum sme si uz vybrali pred rokom ale niako nam nevysiel bo svadbu sme zacali vybavovat iba pred troma tyzdnami cize zaciatkom aprila a to sme uz o tomto datume u nas v kostole mohli len snivat.Obrad by musel byt uz okolo pol stvrej lebo o piatej je uz napisani dalsi sobas a je to zahranicny sobas takze by sa to nedalo nijako posunut.A ked sme sa nakoniec rozhodli ze sa zobereme v kostole odkial je moj drahy tak sme sa dozvedeli ze jedina volna sala co sme mali na plane je tiez na ten datum obsadena.Takze jedine co nam zostavalo bolo zmenit datum z 2.8.2008 na 9.8.2008 ale nie je to celkom na skodu svadbu mame v meste odial som ja a oslava moze byt tam kde sme si to predtym naplanovali.A najlepsie na to je to ze nas datum skoro suhlasi z datumom svadby mojich rodicov brali sa totiz 8.9 a to je ako ten mas len naopak tak som sa uspokojila aj z tymto.Takze nie kazdy kto si naplanuje svabdu na ten svoj vysnivani den ma take stastie a zozenie vsetko co mu k tomu treba.
Odpovedať
Profilova fotka
ema ani nam to nevyslo a tiez sme riesili rok vopred ..uz v lete ´07 neboli fricovce volne..teeda boli ale len mala sala ...bol by to kompromis...plus okrem nas este jedna svadba v dany den v jednom kastieli....mame 16/08/08....a lubi sa mi to uz viac x-) x-) a sme v kastieliku sami ;-)
Odpovedať
ahojky tak to mate teda riadnu smolu ema.ale przim palce,nech je to vsetko ostatne dopadne supeeeer. my budeme mat datum 30.08.2008.nam a to pacilo ale prave z opatrnosti sme najprv zajednali miestnost a farara,az tak sme ten datum oznamili nasim znamim.
Odpovedať
Profilova fotka
ema, tak to mate fakt smolu... my sme zacali vybavovat veci zaciatkom roka. ale fakt by ma mrzelo, keby sme "nas" datum mali obsadeny... mame totiz vtedy 8. vyrocie, tak si to aspon zapamatame
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, pre nas je tiez nas datum vynimocny, lebo v ten den budeme spolu 6 a pol roka :-) a nastastie nam vsetko vychadza tak, ako chceme... dnes rano sme prisli na Slovensko a uz sme boli aj na matrike aj za fararom, super, vsetko v pohode, len sme si neuvedomili, ze v nedelu po svadbe je vo vedlajsej dedine odpust, tak farar bol taky neisty, ale povedal, ze sa to dajak zvladne, no este aby nie :-D uz len za fotografom, vybrat jedlo a aj kyticu... majte sa...pa
Odpovedať
kocky tak sa lucim :-( museli sme svadbu presunut, lebo snubenec v auguste musi ist pracovne na tyzden do jedneho z USA statov. a najskor som vybavila vsetko na 18.10., no nic, snad bude babie leto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko no teeeeda...drzte sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luko, nech sa vam teda vydari pocasie - babie leto bude urcite!!
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik no sikovni ste...mne sa secko komplikuje - zistila som, ze som asi stratila rodny list...2 noci som ho hladala, aj rodicia...este aj do chladnicky som pozerala :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gaia: tak to je fest mrzute...
Odpovedať
Profilova fotka
to: parvitas mi hovor...docerta...a to je moja matrika vo vzdialenosti cez cele Cechy az v Polsku :-|
Odpovedať
Profilova fotka
brutus... to je daleko... :-| nezapotrosil sa pocas nejakeho stahovania? ozaj, alebo nebol pri vysvedceniach niekde zalozeny? ja som tak mala rod. list pri diplome z VS, teda, presnejsie v indexe :). A potom mali nasi doma asi 7 kopii, lebo ho vraj tiez kedysi stratili a tak ich dali urobit hned niekolko... inak, my sme tiez mali s dokladmi starosti. ked sme konecne vsetko nasli (moj original rod. list + jeho 7 kopii bol najdeny hned, ale priatelov sme hladali skoro 2 mesiace - bol v sanone s vyzvedceniami zo ZS v krabici s hrackami... no kto by to tam hladal, povedz!) potom na matrike nam oznamili, ze priatelova mamina ma asi vraj neplatny obciansky preukaz, lebo nema rovnake priezvisko so svojim manzelom (on ma bodky nad o, ona ciarky) - a ze mame doniest jej rodny list - tak aspon ze vysvitlo, ze je to len preklep a ze na policii nepoznaju "ö" :)))
Odpovedať
Profilova fotka
to: parvitas mas pravdu - casto som sa stahovala a dlhy cas som mala nejake svoje krabice aj u byvaleho...podla mna mi nevratil vsetko :-| ...ale k nemu by som nesla ani keby som sa kvoli tomu nemala vydat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
chapem gaia... ale tak ti neostava nic ine, len hladat a sucasne poziadat matriku o vydanie noveho... casu je este dost :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to: parvitas ved snaha bude...poprosila som tetu (otcovu sestru, ta tam este byva)...ale ci jej to vydaju - neviem...a okrem toho, moje terajsie priezvisko je ine, ako rodne a oni nikde nemaju zaznamenane, ze mam ine, tak by mi to nemuseli vobec vydat :-( ...uvidime, co sa z toho vykmochni...napr. moj bracho sa narodil v SR a ja som mu bola vybavovat kopiu RL a vobec ich netankovalo, ze mam ine meno na dokladoch ako on...ani sa nepytali na vztah
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne? moje zlate, tak to ti drzim palce... nech to podari!
Odpovedať
Profilova fotka
to: parvitas si zlata...mam take kruhy pod ocami, ze som sa sama seba zlakla v zrkadle :-( ...zacinam zle spavat (resp. nespavam a hladam rodny list :-( )
Odpovedať
Profilova fotka
gaai boozinecku 8-( skoncilo trapenie z toho, co vasi ako ho prijmu, co vam povedia a zacina kauza rodny list :-( mooojiik byvalemu nemozes napisat? =-) aaalebo este pockaj na tu matriku, co povedia tete ;-) hlaavne sa tolko nestresuj, caaajik, mediiik a kus i oddychuj ;-) cmukeesiik a drz sa mi ;-) lukooooo to vazne? aaale chodit k naam nadalej budes ci nie? :-N =-) =-)
Odpovedať
paaaani a to si clovek mysli ake ma starosti a pri tom hned za oknom u inych... no drzi vam palce gaia a lukooooo. ps :lukooooo my sme museli tiez presunut svadbu ale az o rok,lebo mi zomrel tatko.... ale uvidis,co sa zmenit neda to pominie a to co pride,bede urcite dobre!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa + gabulka26 co uz so mnou :-( ...decka, drzte mi paste...dik za podporu
Odpovedať
kocky tak anststie sami vsetko podarilo rpesunut a nemusim zhanat nikoho noveho ;-) a snad aj vlasky dorastu do oktobra :-D gabulka:no tak to je ten najsmutnejsi dovod na presunutie svadby, suhlas, co sa ma stat sa stane a datum nieje pre statie rozhodujuci...ach, ale je mi za tym augusotvym trocha smutno ;-)
Odpovedať
Ahojte, má niektorá termín 8.8.2008???? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: lenocka85 uz tu "poletovalo" take ziena :-D
Odpovedať
gaia Kto?
Odpovedať
Profilova fotka
to: lenocka85 fuha, nepamatam...mrknem deckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa prisla mi SMS od tety (z Polska), ze rodny list vybavila bez problemov a posiela mi ho na SVK :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caveski lenocka mas tu celu temu na 8/08/08 ja napriklad poznam danku - slniecko z banskej co ma svadbu v tento den ;-) kuk priamo do takej temy a samo nakukuj i tu dajuliiik ja som skoro zabudla na teba, gratulujem k vybavenemu, si sikovnica ;-) gai - teta tiez :-)
Odpovedať
to: atinkaa dakujem pozriem na temu 8/08/08 :-D inak v ten den mam aj narodeniny, takze moj Michalko navrhol tento termin, no a ja som samozrejme nenamietala...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?