August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
a este som si vlastne objednala aj kabelku cez bazar, juj ale peniazky idu rychlo z uctu :-D no a este tie popolnocne saty - Ati, nebola si nahodou pozriet v Dianthe? ja sa tam asi pojdem pozriet na popolnocne - ceny maju take normalne, tak uvidim, chcela by som to stihnut cez vikend...
Odpovedať
Profilova fotka
uz sme nazad v pha..vcera sme doleteli ;-) nikde som nebola..ak bude fotos, dojde k vam info....a prve satky maaaam na poste x-) x-) jupppiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
tak dufam, ze tie satky tiez vyfotis a ukazes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ;-)
Odpovedať
Ahoj baby, tak ako idú prípravy? Ja to mám od dnes za 4 mesiace :-D My ideme vo štvrtok kupovať drahému oblek a mne popolnočné šaty a topánočky. Dúfam, že niečo kúpime. Ja chcem totižto cyklamenové šaty a drahému chceme kúpiť čierny oblek, bielu košeľu a cyklamenovú kravatu. No a nemám z toho dobrý pocit, lebo čo som už behala po obchodoch, tak sa predavačky len usmievali - že vraj cyklamenová kravata :-( Asi takú ešte nevideli. No ale keďže ideme mať bielo-cyklamenovú výzdobu, chcem aby bolo všetko zladené :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: adka12 tak to ste boli asi v zlych obchodoch...v BA je kopec specializovanych obchodov na kravaty a su tam farby od vymyslu sveta
Odpovedať
No ja som z BB a tu teda fakt nič nemajú :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: adka12 tak to vidim na romanticky vikend v BA :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aalebo adi na jedno internetove posedenicko ;-) ;-) v ke tiez maju...dokonca i cyklamenove :-)
Odpovedať
ahojte baby!!!! idem sa pochvalit. 8-) kupila som kraaasnu holubickovu girlandu!!je 4 m dlha,biela,su to vlastne dva holubky.vecer dam aj foto..a este som objednala aj kraasne servitky s obtuckami..tak sa tesim!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chval sa ;-) to je dobree a sup sem potom foto ;-)
Odpovedať
sikulky x-) ja s amusim dokopat konecne zajednat tie naffffleky na stolicky x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
noo konecneee, ja ti tu vypiskujem denne a ty nist :-N :-D :-D :-D :-D voniame rovnako :-N 8-) 8-) fajne ...jadoree diorr x-) x-)
Odpovedať
jej, sak som si neumyvala mesiac usi, tak necujem :-D :-D :-D no ja uz nevoniam, lebo mam teraz Love in Paris od Niny ale nist moc, jadore lepsi
Odpovedať
Profilova fotka
x-) x-) je najsamlepsi :-)
Odpovedať
na leto ja mam rada este Envy me, tusim Gucci, ze si aj kupim na leto opat a Jadore na vecer x-) x-) x-)
Odpovedať
no idem sa dat ostrihat...na jezka :-D nie srandujem, dufam, ze sa jen nesmykne ruka, len podstrihnut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo to by bolo veselee :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mna vcera kamoska nafarbila...teraz este parkrat hlavu umyjem a budem mat na nej farbu, aku chcem :-D :-p
Odpovedať
caute kocky.. tak ako pokracujete v pripravach?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej caveski ;-) nooo maam boty a satyy...aaale su dlhee na redovy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi no ze si sa aj objavilaaaaaaa...ako zijes?
Odpovedať
ati no hurraaa a svadobne saty???? ;-)
Odpovedať
ahojky. tak uz mam v albume aj holubkovu girlandu a aj mileho topanky.chudatko az do svadby ich mesmie obut....len ja neviem zohnat nijake pre seba.neviete kde by som zohnala take s balerinkovskou spickou ale na nizkom opetku?????? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja uz mam saticky a straaaaasne sa z nich tesiiiiiim :-D :-D :-D :-D :-D uz len obrucky,dohodnut miesto na veceru a bude to :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Tak sa teším s tebo pipi. Ja som si akurát predvčerom kúpila popolnočné šaty tak aj ja sa vytešujem :-D
Odpovedať
pipi tak tie saty su teda ozaj uuuzasneeeeee, bude hviezda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: pipi1211 ja ich kuknem v robote - teraz mam prilis pomaly internet my sme dnes prezili stretnutie s nasimi...velmi pekne vam dievcence dakujem za podporu
Odpovedať
Profilova fotka
jeej cauki baby, ako sa mate? katmi , gaius? len vas tusim poznam, som tu 100rokov nebola :-D co mate nove? ja najnovsie riesim ze nemame starejsiho na svadbu a vobec neviem nikoho zohnat- pliiiz neviete mi helpnut s tym? inak sa nam to kraati uz coo? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: lenkaaaaa no ze aj zavitas! ]-( ...so starejsim ti nepomozem - ja take veci nemusim...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?