August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj liluska, no zatial nic, a vy ste ako na tom? 2 katmi: myslela si si, ze je to sobota? :-)
Odpovedať
lenka - eee no hej.. nejak tu este nikto tusi nemal svadbu v piatok.. a vies,ze by to nebol zly napad?? ;-) lebo my sme planovali na 02.08. predbezne.. a vobec ma nenapadlo, ze dalsi tyzden je tiez taky pekny datum ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka mi sme boli len na obvodnom úrade pre žiadosti a "rezervovať" si dátum. ale už sa chcem ozvať aj kameramanovy a fotografom.
Odpovedať
ahojte.. ako sa mame?? ;-) liluska - a tebe uz zarezervovali datum na buduci rok?? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Hej bol tam len priatel a povedal ze mu to zarezervovali ale moc som tomu neverila ale povedal ze to je zarezervované takže asi bude ;-)
Odpovedať
liluska - ozaj? no my ked sme sa boli pytat na termin,tak nas teta matrikarka vyhnala,ze mame prist najskor tak 4mesiaca pred planovanou svadbou.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tiež prekvapená ale asi tam bola nejaká baba na ktorú sa môj nastávajúci usmial a bolo. Neviem povedať detajli lebo som tam nebola. Ale aj ja som počula že sa môže termín rezervovať tak najskôr až v pár mesiacov pred tým. Ale keďže od decembra budem mať iné-materské povinnosti, som rada že je aspon toto už vybavené. ;-)
Odpovedať
hihi asi ano.. :-D a vy cakate babenko?? ked budes mat materske povinnosti? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čakáme koncom novembra takže budem začiatkom roka úplne inak zamestnaná :-)
Odpovedať
jeeej.. tak gratulujem ... drzim palceky.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
liluska aj ja vam gratukujem!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem vám!! :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
liluska - a uz vies,co to bude? ci chlapcek alebo dievcatko?? ;-) my sme sa dnes rano zhodli na tom,ze asi pravdepodobne takto o rok sa vrhneme na to :-D ale uvidime,neplanujem radsej nic,lebo rok je este daleko.. ozi babule..pojdete sa pozriet na svadobny veltrh co bude v r.2008? bude vo februari a konecne v rozsirenych priestoroch, v PKO, nie ako tento rok natrieskane vsetko v Technopole..
Odpovedať
Profilova fotka
no vieme že budeme mať dievčatko a na veltrh sa určite chystám. Vôbec som nevedela že to bude v PKO, ale konečne ich to napadlo, lebo v technopole to bolo fakt strašne!! Bola som tam už dva krát ale bolo to hrozné!!
Odpovedať
liluska - jeeej tak to je super.. aj ja som povedala,ze chcem dievcatko.. ;-) tak dufam,ze sa niekedy zadari.. :-D ano buduci rok to bude v PKO, a tiez som mala podobnu reakciu, ze konecne ich to napadlo,a musim zase len po tebe zopakovat :-) ze v tom tecnopole to bolo o drzku.. nedalo sa tam ani pohnut.. otras..
Odpovedať
Profilova fotka
chystáš sa tam aj tento rok?? ja asi áno, ale uvidím či to zvládnem byť tak dlho bez bábenka... :-) chodievaš občas aj na modrykonik, však??? občas ťa tam zazriem.
Odpovedať
ano.. urcite tam pojdem.. mozeme sa tam popripade stretnut :-D ;-) ano, chodievam aj na modry konik.. ;-) chcem si zmenit lekarku,tak som tam kecala s babami,co chodia do gynfivu.. a niekedy sa zapojim aj inde.. vela zaujimavych veci sa tam dozviem.. ;-)
Odpovedať
ahojte.. babule neviete co sa stalo s gaiou?? cely tyzden tu nebola..
Odpovedať
ahojte babule.. kde ste vsetky??? :-. aky ste mali vikend??
Odpovedať
baby a vy kde ste vsetky.. ;-( mate dovolenky??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...tak presne o rok sa o takomto čase budem inak volať.. ;-)
Odpovedať
ahoj liluska... to sme tu len my dve?? ostatne niekde zdrhli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata.....! tak uz aj ja mozem povedat ze viem kedy s a stanem manzelkou mojho milovaneho :-D bude to 2.8.2008!!! pozdravujem vsetky augustove! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojki aj my mame pre zmenu 2/08/08 :-D ..len nevieme kde:-(
Odpovedať
vitam vsetky nove dievcata ;-) my predbezne tiez na 2.8. ale nedavno som sa zacala pohravat s myslienkou, ze ani datum 7.6.2008 nieje "zly".. ;-) ale radsej neplanujem.. necham tomu volny priebeh,lebo po mojich skusenostiach, ked si planujem,tak mi nikdy nic neviide.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
..to mas pravdu, my uz sme planovali 7/7/07 ;-)
Odpovedať
atinkaa - hehe tak to sme dve ;-) my tiez..
Odpovedať
chvilu tu nebudem..musim si ist domov pre kluce od kancelarie..dneska mam den blbec..nielenze som zaspala :-D ale este aj kluce od kanclu som si zabudla doma.. tak si idem pre ne,lebo tu neviem bez nich existovat..mam totiz kluce od kazdej kancelarie.. :-D
Odpovedať
atinkaa - som spat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa a katmi- aj my sme chceli 7/7/07 ;-) ale tak dost gycovy datum nie? este ze sme to nemali ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?