August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi juj, dakovala...a ako sa jej dari? to: lenkax4 aj ty??? ja sa tiez tak nejako one, z toho snazim vyvliect...ale vraj buduce leto nebude take desive...
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia (a katmi :-) ) no ja tomu velmi neverim... cim dalej tym je teplejsie- ako zima, tak jar aj jesen a leto ani nehovorim... a fakt si neviem ani len predstavit, ako zo mna steka mejkap na tie biele saty, kym bude vonku 40 stupnov... a to ja som chcela povodne ze aj obrad niekde vonku... ale to som si uz uplne rozmyslela... nakoniec to mozne presunieme na nejaku zimu, ked bude 25 stupnov a budeme vysmiati :-D ale vazne, myslim si, ze to teplo moze zneprijemnit kopec veci pocas tej svadby... :-( a to by som nejak asi nerada :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to: lenkax4 ono sa to tak ob 2 roky toci...fakt predpovedaju krutu zimu a nasledne priemerne az podpriemerne leto...su to vsetko iba predpoklady a ja sa tiez trosku desim toho vsetkeho...okrem toho, my chceme mat hostinu v DK a ten (na rozdiel od restik) asi urcite nebude mat klimu... :-( a nechcem uz vymyslat znovu to menit (to by bol uz 4 termin)...to sa uz milacik boji, ze sa z toho chcem vyvliect :-D
Odpovedať
jejda baby sak ale uz ani jesen nebyba.. horucavy az do septembra, pripadne oktobra a potom zrazu taka zima,ze dovi.. gaia - ale nie su moc spokojni,lebo maju nejake problemy s tym ich sefom,ze nieje tam nieco v poriadku, a ze velmi vela roboty,ale na to si uz zvykla.ale samozrejme aj tak sa uz tesi naspat na slovensko ..
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi no ved, ak by mala byt jesen tak horuca ako byvalo kedysi leto, tak radsej vtedy...ale hovorim, uz nejdem vymyslat, lebo milacik ma sice chape, ale ma obavy, ze mu zdupkam ;-) to ma mrzi...treba si davat riadny pozor, nech ich neobabru...ze drzim paste
Odpovedať
no sak ano,ale jesen uz ani neni. uz hned len zima :-D joj,sak som jej to nechcela tak povedat,aby nemala bobky,ze ako dopadnu..no len nech jej to dobre dopadne..
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia no si ma pobavila, s tym ze si milacik uz zacne mysliet ze mu zdupkas :-D no ale mate pravdu, clovek si asi nevyberie... tato zima bola napriklad na svadbu idealna, pomaly este aj vonku niektore dni ;-) aaaalé to pocko je nevyspytatelneeee, takze si asi nevyberieme :-S
Odpovedať
awojte.. dobre ranko vam prajem.. dnes je uz uplne super vonku.. ani zima, ani teplo.. ale zajtra maju ist teploty zase trosku vyssie..
Odpovedať
Profilova fotka
to: lenkax4 mhm, som rada, ze Ta to pobavilo, ale moj milacik sa toho vazne obava :-| to: katmi to je fakt "utecha"!
Odpovedať
Profilova fotka
to gaia: podla mna to je mile, ked sa obava chlap, vacsinou sa obavaju zeny, takze ja by som si to asi aj celkom vychutnavala :-D to katmi: dnes by sme mali mat svadbu ;-) idealne pocko... toto by som prijala :-)
Odpovedať
gaia - ja uplne suhlasim s lenkou.. vacsinou sa fakt obavaju zeny.. takto je to ake krasne.. :-) leni - hej,mali.. taketo pocasie by som naozaj brala..
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi ved ja som to od lenkaaaaa nevzala v zlom...len neviem, ako ho ukludnit...ja sa na nieco take momentalne fakt nechystam... ;-) ...obcas je mi ho az luto...velmi dobre poznam ten pocit a kedze ho milujem, nechcem, aby ho zazival (ked je to navyse bezdovodne-aspon momentalne podla mna)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale ved ja som to tiez nemyslela v zlom.. ;-) tak mu to treba povedat.. ze to nieje kvoli tomu, ze by si si ho nechcela vziat..
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi ja mu to vravim...ale on hovori, ze si je isty, ze aj tak to bude fuska ma dostat "k oltaru" (my budeme mat civilny sobas) :-D
Odpovedať
hehe to fakt?? a preco si je tym taky istyyy??? :-D a ak bude svadba, tak ja tiez civilny.. do kostola by ma nikto nedostal :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi no, lebo je medzi nami velikansky vekovy rozdiel (je mladsi) a mna stale prepadavaju take tie myslienky, ze mu nicim zivot... :-(
Odpovedať
ahaaa.. no ale aj tak.. ved raz ked vie, ze ho lubis,tak nieje o com si myslim.. a ty nemaj take paranoje..dobre?? keby ta nechcel,tak s tebou nieje.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi vie, vie...jasne, ze vie, ze ho lubim... neviem, ci je to paranoja...ja viem podla seba, ze v jeho veku sa mi tiez este vela veci zdalo zvladnutelnych lavou zadnou...teraz uz nie...uz viem viac, o com je zivot a nevrham sa do vsetkeho tak bezhlavo...
Odpovedať
a myslis,ze on sa vrha do tej svadby bezhlavo???
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi skor so vsetkou vasnou mladickej nerozvaznosti...
Odpovedať
ale nemysli tak negativne.. preco si myslis,ze to tak je?? proste ta lubi a keby ne,tak si ta ani nechce zobrat.. niee?? halvu hore.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi mno jo...snaha bude...
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: oneskorene ale predsa :-) gai o kolko je mladsi? no podla mna na veku vobec nezalezi, hlavne ze sa lubite a ste si isti... ono je vela manzelstiev, ktore krachnu aj ked sa beru ludia mladi alebo stari... ja zastavam teoriu ze ked sa dvaja lubia a chcu sa brat, musia ist do toho vsetkymi styrmi. Cas ukaze ako to dopadne... ale nad tym sa netreba na zaciatku vooobec zamyslat. vychutnavaj si to, ze do toho chce ist a ze ta lubi!!! niektori ani take namaju... ;-)
Odpovedať
gaia - suhlasim s lenkou.. ved kolko je takych parov, ze sa sice maju radi,ale chlapa nie a nie dokopat k tomu,aby sa zobrali :-D inak dobre rano dievcata.. ;-) dnes prsi a je prijemnych 22 stupnov..
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko aj ja vam prajem dievcata :-) dnes je taky den, ze by som ho najradsej stravila pod perinou... a zase ma viete co napadlo? ze keby som dnes svadbu mala, tak placem minimalne tak vela, ako prsi ;-( :-)
Odpovedať
lenka - hihi a preco ze places?? neplackaj tolko,lebo si vyplaces ockaaa.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lebo keby mi prsalo v svadobny den tak som asi velmo smutna z toho :-( ;-)
Odpovedať
ale nemozes byt z toho smutnaaaa... ;-) to sa hovori,ze ked v svadobny den prsi,ze vam prsi stastie.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. lenka a už ste aj začali niečo na toho ôsmeho vybavovať??
Odpovedať
dobre ranko ... ako ste sa vyspinkali?? ;-) dnes mame krasny slnecny den.. lenka - yo ja som az vcera zistila ze vlastne 8.8. je v piatok :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?