August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
alikaa nezartuj :-N =-) inak bree ranko seckiim ;-)
Odpovedať
gaia, drza san, enboj, vsetko bude dobre ;-) ja som dnes bola u kadernicky, tak mam troska iny odtien zelenej a novu ofinku, mam podobvny uces ako: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... moj favourite wedding hair dress :-D sice podobny som uz aj mala, eln konecne mi troska narastli vlasky, uz ich mam po bradu :-D
Odpovedať
tak tatko nejak by som to chcela tiez co sa zavoja, kyticky a mozno aj ucesu tyka, pre mna do ko na le: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
ahojte dievcence, tak sa k Vam pripajam...uz je to jasne,30.8 mame svadbu:-)najlepsie je, ze okrem toho ze mame dohodnuty sobas (aj to len telefonicky)a dnes uspesne aj fotografa...nemame nic. Miesto ktore som mala mi "prijemna" pani majitelka zrusila, asi do hodiny, co som jej dala vediet ze nas nebude 45 ale 12...hroza. Ale este stale sme optimisti :-D ozaj, mate typ na nejaku kyticku?....toto budem vyberat asi ako posledne ale to uz sa asi poriadne vysantim:-))))) a co oznamka, mate uz nejake vybrane? inspirujte, vsetko potesi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: ajty vitaj medzi nami...kasli na "prijemnu" pani majitelku a usmej sa...pre 12 ludi skor zozenies nejaku restauraciu - dokazu urobit aj separku v saloniku a pod. ;-) v tomto fore su nejake napady na kyticku (su v ramci toho aj links): http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... my napr. oznamenia mame "predhovorene" zo svadobneho veltrhu, lebo davali zlavu :-D ...milacik po tom skocil a bolo... :-D
Odpovedať
ahoj ajty ;-) my mame len salu, saty, fotograf, skupina a kamera, tie dalsie drobnosti mi pridu este skoro, aj va v detailoch nevyzivam, tak som si povedala, ze pomaly od aprila budeme dotahovat tie dalsie veci. JA nie som typ, ktory by zil len svadbou...najviac maí dali zabrat saty :-D
Odpovedať
oprava: aj va :ja sa
Odpovedať
Ahojte, no mne sa na nas krasny datumik 30.8. odarilo zatial zabezpecit kostol, salu, hudbu, saty - celkom slusnu zalvu som vyhrala na veltrhu 8-) a kameramana, co i pofoti :-) a maminka zajednala zakusky. Som rada,lebo to v Tn vyzera riadne naperno ;-) v tento den. Na oznamenia si postupne stahujem vselijake grafiky z netu...a po veceroch sa niekedy hram v Photoshope...Na ostatne veci je veru este vela casu...
Odpovedať
ano ja tiez stahujem napady, tot moja priprava :-D ale buduci tyzden ideme k nasim, kde bude svadba, takze ked dohodneme farbu svadby tak mozem zacat pomaly zhromazdovat detaily, innak to nema vyznam. A este ideme zajednat 20 miest pre hosti v penzione ;-) Co sa oznameni tyka mame jasno, tak ze tak 4 mesiace dopredu ich objdenam zo svadbainak cez net x-)
Odpovedať
ajty, mz a mate uz predstavu o satach? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, ja som tiez uz mala urobene...a prisiel veltrh, milak na veltrhu a je po navrhu...mame objednane :-D :-D :-D ...a vobec mi to nevadi ;-) ...len sa na tom smejeme...ze ja som sef, ale budem mat biele saty - lebo to chce drahy, budeme mat objednane oznamka - lebo to chce drahy... :-D
Odpovedať
gaia, my sme sa zhodli ked som mu to ukazala a na veltrhu sme sa zamerali len na to, co nemame... :-D hlavne ze ste spokojni ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: luko my tiez sme boli na veltrhu hlavne kvoli mojim satam...a dopadlo to tak, ze drahy ma oblek, mame oznamka a ja som aj tak musela ist kvoli satam do Skalice do salonu, ktory na vystave nebol
Odpovedať
tak aspon to mate vybavene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia no si sefiik :-D :-D :-D :-D :-D taky ludsky pristup mas k tym okolo, ked sa rozsupnu :-D :-D :-D to je dobre ;-) luko a ktore zo svadby inak su tie vase? ;-)
Odpovedať
ati este nemam rozhodnute mozno kombinacia pre rodinua priatelov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak aj ja sa pridavam k tym augustovym :-) svadbu mame 23/8 a mame uz kopec veci vybavenych, kedze byvame v Prahe, tak sme zvladli dost veci po telefone alebo cez kamosky... no a salu a hudbu sme mali vybavene rok a pol pred svadbou :-) no co, rezerva musi byt :-D no a saty uz mam tiez, bola som skusat aj v Prahe, ale vsetko mali s vleckou a to nechcem, tak som si vybrala v Beroune - na 2 tyzdne za smiesnu cenu :-) uz mame aj oznamka, trochu skoro, ale az pojdeme v aprili domov, tak chcem pozvat ludi osobne, usetrime peniazky za postovne :-D uz nam chybaju len obrucky a pohare, a malickosti na vyzdobu... no a vybavit papiere, lebo ja som Prazacka a nie je ziadna sranda sa vydavat na Slovensku :-) normalne potrebujem vysvedcenie o sposobilosti uzatvorit manzelstvo v cudzine - a ze vraj sme boli jedna republika, haha :-D tak pekne pripravy aj vam ostatnym...
Odpovedať
Profilova fotka
dajulik a to ho potrebujes ty? :-N =-) so slovenskym obcianstvom? ci mas ceske? alebo manzel :-N =-) =-) to si prva....ak si slovenka zijuca v zahranici..to ma prekvapuje :-N =-) a aku salu mate? zajednana s predstihom, to je pravda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa hehe, pustam ich z retaze a takto to dopada :-D :-D :-D to: dajulik sikulka si...hod fotku satociek do albumu (ak mozes)...a aj saly/restiky, vyzdoby a tak...my sme straaaaaaaaasne zvedave - vska ati? :-D s tymi papiermi ti verim - ja som cudzinka zijuca v SR a tiez si odpykam svoje
Odpovedať
to Luko. no co sa tyka siat, skusat som bola vo vstkych salonoch v Tn vzdy v piatok poobede, ked som prisla z Ba domov (z Ba som saty nechcela, dost rozdielne ceny pozicania + starosti s transportom), nakoniec sme na veltrhu vyhrali poukaz na zlavu pozicovneho v salone v Tn (aka nahoda :-D ) a tam som si vybrala....v cene pozicovneho je i zavoj, kabatik, bizu, nemusim sa o nic taketo starat a kupovat, co je super.... a s milym sme sa hned dohodli na farbe svadby....biela a zelena pohare si kupime v Ikea alebo inde a dam ich popieskovat....to bude podstatne menej penazi ako za klasicke svadobne pohare za neuveritelne palky, i tak na ne potom bude padat prach...
Odpovedať
Profilova fotka
to atinkaa/gaia - no prave ze ja som Ceska, ale svadba bude na Slovensku, priatel je Slovak a z tej istej dediny ako moja mama - svet je maly :-D a viem, ake super su svadby na vychode Slovenska, tak chcem aj ja mat taku svadbu, no a poviem vam to asi tak, ze je lepsie pritahnut cesku rodinu (ale ta aj tak nepride) na Slovensku ako tu slov.do Prahy, nasa slovenska rodina je veeeeeelkkkkkkkkkkaaaaaaaaaa - ked je mama z 11 deti, tak sa nemozme cudovat, vsak? :-D takze je jednoducho potrebujem papier, ze sa mozem vydavat na Slovensku a este si za to zaplatim :-| no ale co, chcem to tak mat, tak sa musim snazit, len moj drahy bude mat asi vacsi problem, az bude chciet vybavovat trvaly pobyt a cesko-slovenske obcianstvo - ked mate skusenosti, hodte mi info do IP, ze co nas caka :-) no zatial album nemam vytvoreny, nemam cas, ale satky by som tam aj tak nedala, aby priatel nevidel :-) a salu/restiku mame vybavenu v Starej Lubovni, hudbu mame tiez zo SL, a vlastne aj fotografa/kameramana... a saty si priveziem z CR, tak ako som pisala... mame aj pokupene na vyzdobu - dost veci sme kupili vo velkosklade za Prahou, tam maju supis veci...
Odpovedať
dajulik, teda, sa necudujem, ze velka rodina, ked mamina ma tolko surodencov, ale zas je zabava, ked sa vsetci stretnete :-D mz: to su tie saty co mas v albume? tie su krasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dajulik..ono sa vsetko da...najma ak ste na to dvaja..a velka rodina myslim tiez doda ruku k dielu ;-) viem co hovorim..z velkej rodiny sice nie som :-N aspon myslim..sak mam, len brata..ale zato veelkeeho macicka mojho ;-) x-) ale byvame v prahe..tak svadbu zariadujeme tiez na dialku ;-) co sa tyka dokladov tak to ti daju na tvojej matrike v cr, ze si sposobila...a ze uradnici beru prachy za vsetko....neviem, ci je to ok, tiez platime, matrika v kosiciach, kam patrime, fricovskej kde svadbu chceme a este i fricovskej bonus za to, ze bude v kastieli...tak asi tak.... ak by tie prachy vedel mestsky urad investovat do mesta..tak nemam problem platit ;-) ale tie prachy i tak skoncia bohviekde... 8-( s obcianstvom ani s trvalym pobytom skusenosti nemam.....obcianstvo nechceme...pobyt myslim suvisi s rokmi..tusim 7...ono beztak je to v ramci eu jedno ;-) , plus aspon hl.mesto praha teraz rusilo kolonky prechodny pobyt temer vsade a tak vsade davame prazsku adress, ktora je nasa.... svadbou by to mal byt administrativne jednoduchy ukon dla mna....viac budu vediet kocky v teme cesko-slovenske manzelstva..skus pohladat ;-) horsie zazitky su cudzinecka,......kde by vsetky damy mali dostat zaplateny komunikacny trening..dla mna min.100hodinovy,...aspon by s kazdym nerozpravali ako s dementom ]-( a tiez mam pocit a to nechcem strasit, ze vam moze chodit domov kontrola,..ci nebolo manzelstvo ucelove...co mi v ramci cr-sr pride uplne chore 8-(
Odpovedať
ati, to fakt, nieco ako v Zelenej karte :-D ?
Odpovedať
Profilova fotka
vazne..mne to vravela kamoska..je z banskej byva v kladne bere si cecha....uplne na hlavu....ako neviem, co by chceli kontrolovat, ked ide o krajiny na plus/minus rovnakej urovni....myslim ze je to skoda penazi na uradnika..i na taky ukon.. ;-) mojik inak ak ti padne to oka nejaka fesi bezovo-hnedo zlata vyzdoba..tak mi ju ulozis? mame uz totiz vo farbach jasno ;-) mzz idem ti kuk do albumiku na satky ;-) dajulik veci do albumiku sa daju vhodit i len na minutku...alebo mat vlastny album inde a nam dat len link do ip....milacik tak nema sancu nic vypatrat ;-) pokial nerobi na policii a nevenuje sa primo internetovej kriminalite :-N :-D :-D :-D to by nam prisiel na secko ;-) 8-) :-x :-x ju a mluvis/pises perfektne;-)to sa u cecha, len tak nevidi ;-) ;-) chvaaliiim ;-)
Odpovedať
ati takze pamatam "bezovo-hnedo zlata" :-) ja si ukladam zlato kremovo zeleno bielu, tak ak nadabim, tak hodim link ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik..no ta bezova..moze byt klido i sampan..alebo kremova...myslim, ze to tolko obrazkov nie je:-)dikesiik cmuuk, pamatam tvoju ;-) 8-) 8-)
Odpovedať
najlepsie bude ak mi ju v ponuke restauracia neda...mozem hladat znova :-D ja teda nie som tip ze by som si to zabezpecovala sama ked nemusim
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nie..ale pani agenturna, bude mat lepsiu predstavu,..ak ma dake pictures..predsa len i keby bola squella tak i tak ta nespozna za tie tri sedenia natolko aby odhadla tvoj vkus...z obrazkov to lahsie vycita :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa mrkni sem, ty straka :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?