August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
teeda vy ste take kuchticky :-N :-D pekneee, vas asik vezmem na kurz do prahy ;-) ja variim fajnovo :-D :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
ahojte :-) luko: super ;-) ja som si tiez pozerala nejake topanky, ale bohuzial znovu som skoncila pri lodickach, takze nic nepekne nemam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
peti a preco tak smutno? :-N =-)
Odpovedať
ja este pracujem :-( neviem sa toho nejako zbavit :-(
Odpovedať
a lodicky su pracovna obuv.. takze asi tak 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
myslis smutku? =-) deje sa nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som prezila vcera "skveleho" Valentina - rozbolel ma zub...som rozvrtana a na vyberanie nervu idem v pondelok (ak dovtedy dozijem)...jest moc nemozem - aspon trosku schudnem :-D
Odpovedať
no my valentinujeme cez vikendik, tak sme si len dali nejake drobnosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko dnes vecer pride bracho s frajerkou a zostanu do soboty...dufam, ze to vsetko prezijem a budeme moct aj my nejako oslavit
Odpovedať
Profilova fotka
teeda gai..ty si sestra :-N =-) :-D :-D :-D :-D vraj prezijem...tesit sa mas, varit, piect :-N :-D :-. :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa no ja som myslela ten moj zub a vzruch okolo brachu dokopy :-(
Odpovedať
gaia, aspon budete mat doma vzruuuuso :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gai to zvladnes..si sikulka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame svadbu 30teho, pretoze je to pekny datum a su tam aj tie volne dni :-) zatial mame zajednany kostol a v pondelok ideme obzriet jednu restiku... akurat sa zatial nevieme zhodnut na obruckach... o satach mam aku-taku predstavu, uvidime, aka bude situacia v skutocnosti ;-)
Odpovedať
ahoj lalee, mame rovnaky termin :-) kde pojdes skusat satky?
Odpovedať
nasla som dva uplne famozne ucesy c. 1.: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a c. 2: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
ten nahladko sa bude hodit urcite ale ten prvy som si nie ista, aj ked je naaadherny
Odpovedať
ahoj lalee, aj my mame rovnaky termin ;-)
Odpovedať
ahojte, pridavam sa k augustovym...vidim, ze uz mate vela veci vybavenych...co tak saty? tie uz mate?
Odpovedať
ahoj saphena :-) vidim, ze nas termin je velmi frekventovany ;-) ja uz saty konecne mam.. bola som si ich rezervovat minulu sobotu
Odpovedať
saphena ahoj :-D ano saty uz mame ;-) teda ja a petocka urcite :-D
Odpovedať
Caute bábiky :-D Petocka už máš šatočky? Luko má krásne, tej sa ani nepýtam.... Len ja stále nič :-(
Odpovedať
adka ma nehnevaj, vsak v Nicole si uplne hviezdila!!! ale pokial ta este neosvitlo, tak si poskusaj, ty si kocka, takze nebude to ziaden problem!
Odpovedať
Ale keď ja som si ešte neobliekla ani jedny šaty, ktoré by ma oslovili hneď. Ešte som nenašla tie pravé :-( Ja som asi moc náročná alebo čo... Zajtra idem ešte skúšať, lebo mali prísť jednej pani nové šaty, presne ako si ja predstavujem, tak uvidíme...
Odpovedať
super adka, snad to budu tie prave ;-)
Odpovedať
dúfam :-D Už ma to prestáva baviť, behať po tých salónoch a stále nič. A oznamká kedy začnete riešiť?
Odpovedať
jaj tak v maji, ja uz mam jasno, svadbainak.sk to isti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja s ucesom neviem vobec co poriesim, mam kratke vlasy a kvoli svadbe si urcite dlhe nenecham, uz by som to nebola ja... som zvedava ako to poriesim, mam urcite predstavy, tak uvidime, co na to kadernicka... chcela by som do vlasov bud nejaku jednoduchu celenku, s perlickami alebo kristalikmi alebo kvet za ucho... co sa tyka siat, nieco jednoduche, som vysoka a stihla, tak aby mi vynikla postava, ziadne slahackove torty... ;-)
Odpovedať
skus v Nicole, tak maju krasne na telo saty ;-) alebo st. valentino, tam maju tiez.kvet za uchom sa mi tiez velmi paci, ale ja som sa rozhodla pre zavoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adi satky favoritky jedna a dva su peknucke...ty si v nich fesi...ale ak mas pocit, ze to neni ono, skusaj dalej ;-) som na tom podobne.... ju a videla som ze si sa pytala na kupu satiek v prahe..daju sa jak zo salonov, ktore siju, tak znackove...ale myslim, ze rovnako tak ti ich predaju i v ktoromkolvek salone na slovensku....ak budes chciet objednat iba svoje... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?