August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
lenka - poslem cez IP kde to najdes.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: lenkax4 maju, sice teraz prerabaju, ale da sa tam stiahnut cennik (pre nas prilis drahe) :-(
Odpovedať
lenka - inak tie satky co sa ti tak pacia.. neviem ci zrovna presne tie iste,ale podobne maju v salone Nicole.. tak si pozri ich stranku,alebo najlepsie rovno do salonu.. stretla som sa totiz s tym,ze na web stranke nemavaju vsetky saty.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som nasla uzasny salon v NR (resp poslala mi nan link jedna baba odtialo cez IP)...nadherne saty tam maju...... teda aspon ja som doteraz tak krasne saty nikde nevidela, a to mam presurfovany hadam cely web so svadobnymi satami na slovensku ;-) sice mozno vam sa tak pacit nebudu ako mne, ale aspon pre inspiraciu posielam ten link :-D http://www.coletteagency.sk
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa pacia viac jednoduchsie satocky ;-)
Odpovedať
baby to fakt si chcete brat saty zo salonov mimo BA?? ved v BA je tolko salonov s takymi nadhernymi satami... lenka - na obrazku mozu byt krasne,ale ked si ich skusis, nemusia ti vobec sediet.. ja som mala presne takuto skusenost..nakoniec som si vybrala take,co som ani netusila,a vobec ani nedufala,ze mozu tak v podstate obycajne saty na cloveku tak krasne ukazat a ze sa v nich mozem tak vynikajuco citit.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi asi na to budem odkázaná - BA sa proste orientuje na najnovšie módy a mne sa táto zdá príliš preexponovaná pre mňa...tie šaty sa mi páčia, lebo sú jednoduchučké a pritom nádherné - presne také chcem...v BA som ich fakt nenašla...
Odpovedať
ja som v BA nasla aj jednoduche satky.. len netreba chodit do salonov v centre ;-) treba pozriet aj petrzalku, karlovu ves atd.. ;-) inak na obchodnej je salon mishel a aj tam maju super satky a ta holka co tam je je super..
Odpovedať
Profilova fotka
hm... ja som taketo v BA nevidela...uz som hladala...povedali, ze to je stary model :-|
Odpovedať
gaia - inak ano.. aj to je dost mozne.. ja sa bojim,ak budem mat niekedy ten nahradny termin, ze tie moje satky uz nebudu mat :-( resp. ze mi povie,ze su uz vyradene alebo co..
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi to je dost mozne...oni tie starsie modely (hlavne, ak su dost vynosene) uz neradi drzia...a snazia sa ist s modou a take teraz neletia :-(
Odpovedať
GAIA - tak potom ma trafi :-D lebo ja som povedala,ze ziadne ine nechcem..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: katmi takze si ich zarezervuj uz teraz na neurcito :-D
Odpovedať
no ved ja ich mam uz rezervovane, len dufam,ze to tak aj ostane..teta v salone mi povedala,ze potom nech sa na ne pytam..ze chcem konkretne tieto.. tak snaaaad to bude ok...
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi ;-) sikovnucka ;-)
Odpovedať
hihi.. sak ja som si ich sice rezervovala,ale ak mi ta teta potom povie, ze nejsuuu... ]-( budem vrazdit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi povedz, kedy to bude, nech sa nenachadzam v tvojej blizkosti :-D
Odpovedať
ok.. dam vediet dopredu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi inak, to su ti ako dlho schopni takto drzat saty?
Odpovedať
vies co, teta sa tak vyjadrila,ze ano.. aj dva-tri roky.. ;-) dokonca jedna pani co robi v salone mishel na obchodnej, tak mi povedala,ze jedna nevesta tam mala saty rezervovane dva roky..
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi no fíííha...to som netušila
Odpovedať
no to ani ja.. ale vidiis.. je to mozne.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babeny. fuuj, ako prežívate tento nechutný hic? dnes má pár báb svadbu. akože úprimnú sústrasť. je to neznesiteľné :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to: radka1234 to kokšo...mi hovor...každý, kto príde k nám do firmy hovorí "ako poriadne kúrite"!!! sme pod strechou a jedna strana je orientovaná na juh-juhovychod (samozrejme, ja tam sedim tiez!!!)...ide nás poraziť... strašne sa desím budúceho leta - máme mať svadbu v auguste...ak to bude také, ako tento rok, tak ja sa asi nevydám!
Odpovedať
ahojte babule.. tak,dneska nieje uz tak strasne teplo.. uz sa to da vydrzat.. ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi dnes hej...ale už aj včera bolo fajn ;-)
Odpovedať
hej..vcera doobeda som sa bola trosku slnit.. ale poobede uz bola jakasi zima :-D
Odpovedať
inak pytala sa na teba macinko :-) uz je v tom irsku..pozdravuje ta..
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja v tomto teple ciiiiiiim dalej tym viac zvazujem ci chcem svadbu v tom auguste :-N :-S
Odpovedať
lenka - hehe nie si sama.. :-D keby sa to tak dalo dopredu aspon pol roka urcit,ze ake bude pocasie.. to by tak bolo...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?