August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
no v albume este nic dokopy nemam =-) ja este pracujem, len sa sem raz za cas zatulam :-)
Odpovedať
mne to tu vcera blblo tak som sla citat.. atinkaaa a satky uz vybrate ci skusat dalej? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: petocka xixi - mozem Ti povedat, ze my mame obrucky uz doma a je to riadne pokusenie
Odpovedať
gaia...to ja by som ich stale mala na prste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko no drahusik cvicne nosi taky kovovy (aby si zvykol :-D :-D :-D ) a ja mam kopec inych prstenov, takze sa nejako snazime drzat na uzde...ale prve tyzdne boli tazke...kazdu chvilu sme ich vytahovali zo skrinky a obzerali, skusali, prirovnavali, lestili... :-D :-D :-D
Odpovedať
sa tesim ked budeme my vyberat zatial len zacinam stahovat nejake napady
Odpovedať
:-D baby, ved toho sa aj ja bojim, ze budeme mat obrucky doma a nebudem sa od nich vediet odtrhnut.. ale vraj nosit obrucku pred svadbou nosi smolu.. nie som sice poverciva, ale nebudem provokovat osud :-p
Odpovedať
...ale nosit znamena ze si ich das von a tak, slkusat po byte sa moze...ci sa mi hodia, nie? :-D
Odpovedať
ale nosit po byte to urcite mozes :-D ale ked ja som ani snubny nevydrzala mat v krabicke az do zasnub a dala som si ho o dva dni skor... priznavam bez mucenia... tak co potom s obruckou ? :-N
Odpovedať
jeeej :-D ja som mala zasnubny ako prekvapko, takze nastastie to to som neabsolvovala :-D uvidime ako z obruckami, ale easi to zacnem riesit tak o mesiac dva
Odpovedať
my sa idemem pozriet na veltrh a potom sa rozhodneme co a ako :-) teda ci plati nase prvotne rozhodnutie, alebo to este budeme menit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti no musis sa polepsit ;-) vazne tam skoro nic nemas :-N gaia lestili :-N :-D :-D :-D ty si teeda cislo ;-) luko nie su este favoritky ziadne =-) =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
atinkaa....noo, tak to sa cudujem...tolko skvostov :-D ale zrejme si este nenasla tie prave ja zas nerada dlho skusam...a rychlo sa rozhodujem..preto som si bola zarezervovat Mansiony az mam klud :-D ale hlavne som vedela hned ze su to tie prave a na druhy den ked som si ich obliekla aj so zavojom...tak som vedela, ze su to ONY...pritom ked som mala rezervovanu Niceu...tiez prenadherne saty...nebola som si ista a skusala som dalej...terza uz skusat nebudem, uz som nasla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa hehe, no doslova a do pismena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co doslova a do pismena gai :-N no ja myslim, ze mam rozhodnute a kvoli tomu tieto nemozu byt prave..myslim, ze zasadne bude vkrocenie do cymbeline..ale to si nechavam ako ceresnicku na torte..dufam :-N :-D zatial si uzivam skusanie s holkami, tym, ze chodime, vzdy min.tri nevesty za dream team, tak je to viac nez vesele :-D :-D a to som jedno skusanie vyskusala nic si na seba neskusit, v brne som bola len porota ;-) ;-)
Odpovedať
super ati :-D kolegyna je zas nadsena s amarelu v trencine...tiez nasla tie prave :-D
Odpovedať
Čaute babule, myslíte, že na tom veľtrhu kúpim šaty a obrúčky? Ja som z BB, čiže pôjdem tam. Napíšete mi, čo bolo v BA? Či sa mám na niečo zamerať?
Odpovedať
ok ale mozem napisat az zajtra ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau adi, tak ako..situacia s kytickou sa vylepsila...pisala som tebe do inej temy kvietky na august, ze? ;-) :-N =-) luko to vies, kus mojej osobnosti leviej som tu nabonzovala na seba sama :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
No nad tou kytičkou stále rozmýšľam. Veľmi by som chcela orchidee, ale už prežijem aj to, ak to budú kaly (tie sa mi tiež celkom lúbia). Ťažko povedať, uvidím, aká bude situácia v lete s orchideami, to mi teraz nikto nič nezaručí. Minulý rok vraj bol dosť problém - to mi hovorila teta a tá pracuje v kvetinárstve... Ok, luko, budem čakať, kým písneš.
Odpovedať
ahojte babenky...no ja by som chcela najviac ruzicky...ja viem ze su mozno otrepane...ale nemozem si pomoct.Ked som ukazovala drahemu,ze aku by som asi stela...a on zbadal to mnozstvo ruzi v jednej kytici,chytal sa za hlavu...ze preboha tolko ruzi???Ze sa nedoplati..no uznajte,nieje mu hanba? :-) ale aj orchideie sa mi pacia...no stale uvazujem nad tymi ruzami,taku jednoduchu jemnucku broskynovu farbu a premiesanu s bielymi ruzami...Neviete co taka svadobna kytica stoji? Ja akosi nemam odhad... ;-)
Odpovedať
ahoj broskynka :-) podla mna ruze nie su otrepane, ved sa z nich da urobit vela variacii :-) a z frajera si nic nerob.. mne dnes ofrflal vyber obrucok :-|
Odpovedať
ja myslela ze uz tu nikto z vas nieje..a je :-) No ved aj si myslim...ale mozno nakoniec sa mi bude pacit nieco uplne ine ako chcem..to sa mi stava dost casto..Tak mate uz aj obrucky? No my este cakame...ale mne ich hadam neofrfla,vyberali sme tak,ze sme sa obaja zhodli asi za 10 minut a bolo.A uz sa nam pacit musia...ved ine mat nebudeme,iba tie co sme si vybrali...len sme si ich davali trochu rozsirit na 5mm,tak dufam budu podla nasich predstav.A kolko vas vysli?
Odpovedať
no my este nemame ani vybrane :-( teda povodne som si myslela, ze uz sme konecne nasli take ake chceme a zas sa mi na nich nieco nezda... ked ja by som chcela uplne obycajne, hladke elegantne obrucky, to len priatel vymysla ;-) ale co by som prenho neurobila.. takze hladame dalej :-)
Odpovedať
aha..ja myslela ze uz ich mate doma,ze prisli a nie su uplne take ake ste si predstavovali...inak aj mojmu milackovi sa pacili take klasicke hladke,gulatejsie,ale take sa zas mne nepacili,to su podla mna take staromodne...ale nakoniec sme vybrali take zaujimave,z klasickeho zlteho zlata a po okrajoch take akokeby preliacene,take prehlbeninky...neviem to definovat.Pacili sa nam aj take s tymi zarezmi,to je teraz velmi moda..ale zevraj sa to obsucha anakoniec su po par rokoch ako normalne hladke...zo skusenosti nam vraveli znami...
Odpovedať
no u nas to je presne naopak.. ja by som chcela take tie "staromodne" a priatel je progresivnejsi :-D ja uz vlastne ani neviem, ake obrucky sa mi vlastne pacia =-) asi si musim dat par dni pauzu... oki, idem uz spat, lebo mi pomaly padne hlava na klavesnicu. tak zelam krasny vikend a pekne pokracovanie svadobnych priprav ;-)
Odpovedať
ok,tak bezkaj buvat,ja si na spanok este pockam...mam nocnu a som tu od 18:00 do 06:00 :-( Inak s tou pauzou som uz zacala,akonahle sme mali salu a starejsieho...hlavne je.A ostatne ma stale cas....Musim to na chvilu vypustit z hlavy,lebo zcvoknem ;-) Tak pekne pripravy a niekedy sa ozvi...papa
Odpovedať
ahojte :-) tak mi chystame na svadobny trh :-D kvety? mne sa pacia tulipany a orchidey, ci ako sa to sklonuje :-) ale ruzickami sa tiez nic nepokazi ;-)
Odpovedať
adka tak tu su moje postrehy z veltrhu: ahojte:-) tak sme dosli z vonku. aky bol veltrh? no na moj vkus male priestory, inak v pohode saty - kto este nema mohol si prsit na svoje a skusat a skusat, v la sposse som videla aj moje mansiony:-) som rada, ze som nesla skusat do Fany tie vystavene,c o som mala postahovane na obrazkoch vyzerali pekne, ale tam boli teda riadne sesle... obrucky- vsetky obrucky mi oproti krasnej kombinacii bieleho a zlteho resp. ruzoveho zlata prisli fadne...cest vynimkam, niektore boli velmi zaujimave aj cisto biele... najviac nas oslovila brnenska firma rotax, ideme tam v aprili...ratame s prislubenou zlavou - sirokly vyber, takmer vsetky velmi pelne, super pristup. ratame ze nas vyjdu prstene tak do 20 tis., drahy ma bohuzial velmi siroky prst, radsej ani nepisem cislo:-) takze aj preto zakusky a torty - mily pristup vo firme z Majcichova, krasne torty, urcite bratislavske vysluzky + tri torticky budu odtial, snad v klime vydrzia dekor - tiez sme sa dohodli s jednou firmou na pozicanie navlekov, masli+dalsi dekor uvidime po dohovore s majitelom restiky, lebo oni vedia zabezpecit tiez nieco
Odpovedať
Ďakujem Luko za postrehy... A čo sa týka cien? Koľko ma výdu šaty, keď si ich chcem kúpiť? A obrúčky koľko výdu cca.... Ceny boli nižšie, vyššie alebo rovnaké ako v obchode?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?