August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Ja som rozmyslala nad predlzovanim vlasov, ale zrejme by som si to tak ci tak dala robit az po svadbe (novy zivot, novy uces, vsakze ;-)), lebo som si povedala, ze na svadbe to chcem byt prirodzena ja... :-) Tak uvidim, co potom vymyslim...
Odpovedať
mex prirodzena neznamena ze nezmenena :-D ja tiez nad tym predlzenim a zahustenim uvazujem, lebo stale je treba na sebe makat ( myslim samozrejme aj po duchovnej stranke :-D )
Odpovedať
inak tiez rozmyslam az po svatbe...ale kto vie.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kazdopadne som na vas zvedavaa ;-) ;-)
Odpovedať
Nebojte sa, kym sa definitivne rozhodnem, urcite sa tu budem radit so vsetkymi a riesit, ci to mam spravit alebo nie... :-)
Odpovedať
jasne mexx ja sa tiez s kazdym radim a nakoniec urobim inak :-D :-D :-D ale fatk je ze hustejsie by som bralaaaaaa :-N
Odpovedať
Mne by nebolo treba hustejsie, co sa tyka hustoty, hrivu mam dostatocnu... :-N Akurat, ze som ich posledne roky nosila uplne kratucke, a teraz sa mi nedari cakat, kym dorastu na take poriadne dlhe... :-)
Odpovedať
no tak to zavidim, ja mam take vlasy o nicom :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak co ste tu dnes vyzistili nove ;-) mame dake news ;-) ;-) sa nam kruzok stiahol do troch osob, vsimli ste si :-N =-)
Odpovedať
ahojte augustustove ;-) vidim, ze riesite vlasky.. uprimne zavidim kazdej babe, co ma krasne huste vlasy.. ja mam sice dlhe, ale pomerne riedke :-( tak som zvedava, co z toho na svadbu vycarujem
Odpovedať
sorry za preklep, augustove... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
peti, tak mozno tiez mozes skuknut temu o predlzovani, zahusteni vlaskov;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
diky za tip ;-) skusim pozriet
Odpovedať
haloo baby,je tu este niekto? |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu este ;-)
Odpovedať
ahoj atinkaa...jeej no aspon niekto...
Odpovedať
no konecne som sa se akosi dostala..a neviem kde budeme mat svadbu...v Prievidzi totiz skkoro vobec nieje volny sala na 30.8.
Odpovedať
Profilova fotka
a co uz teda mas/mate? ;-)
Odpovedať
noo...mame kostol,hudbu,kameru,fotografa...len salu nam zrusili,lebo tam maju dovolenku...a teraz neviem kde inde mame hladat..vsetci radia v Bojniciach.No tam je to dost drahe... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
..tak to ti asi neporadim..dake prievidzanky tu nie su? =-) =-)
Odpovedať
ved som napisala..ale asi uz buvaju...skusim zajtra este,ale moc dik,aspon niejkto sa ozval a viem uz asi kde hladat pomoc.ked tu niektora bude tak mi urcite helfne... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
urcite ano...no chcelo by to asi co najskor..drzim palceky nech sa zadari ;-)
Odpovedať
Caute babky, ste tu niektora? :-)
Odpovedať
ahojt eja na skok, po obede ideme skusat :-D
Odpovedať
Fiha, Luko, no to budes herecka poobede... ;-)
Odpovedať
sa uvidi...som dnes zas bola aktivna v praci a cela od atramentuu...pozeram, vsak ked mi uvidia ruky, tak mi daju vyskusat akurat tak svadobny usmev :-D nastastie som zohnala zmizik :-D
Odpovedať
Sikovna si ako ja, tiez mavam atrament aj za usami... :-D
Odpovedať
... :-D ....a ruky popisane od pera :-D
Odpovedať
No, asi tak... :-D Vzdy som strasne uznavala zmiziky, lebo umyt to nikdy neslo poriadne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, tusim aj ja zacnem buduci mesiac pobehovat...milacik chce futasit so mnou, takze pockame, kym bude mat po skuskovom...teraz cez vikend skocime na veltrh
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?