August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
a mas uz vybrate? resp. vyhliadnute? :-)
Odpovedať
ahojte babenky.. tak sa k vam nachvilku pridam ak nevadi. spat som vas sice necitala ale k tym satam, tiez som bola v rozpakoch trosku z tych "slahaciek" ale odporucam januarove cislo casopisu svadba, ak ho teda nemate, a niektore saty su tam prekrasne.. :-p
Odpovedať
ano ja maaam :-)
Odpovedať
som sa na zaklade toho rozhodla ist do prievidze a tiez este olomouc tam ma jedny krasne ..
Odpovedať
ja zas mierim do brna a trencina a samozrejme blava ale tu beriem s rezervou :-) ty si odkial?
Odpovedať
Ja som bola tento tyzden vyberat, a nakoniec sa ukazalo, ze zrejme si nezvolim ani take, o ktorych som doteraz snivala, lebo by to nemuselo vyzerat vobec dobre... :-N Ale tety v salone boli zlate, povedali, ze nech si kludne premyslim, popozeram sa aj na veltrhu napriklad, alebo niekde inde, ak take saty uvidim, nech vyskusam, aby som videla ako to vyzera, a ked sa rozhodnem, mozem kludne prist k nim a usiju mi hocico... :-) Tak sa tesim, ze snad to az take zle nebude... :-)
Odpovedať
jasne, ze to nebude zle ;-) budeme vsetky krasne nevesty ;-)
Odpovedať
No ved to je jasne, najnadhernejsie na svete... :-D Ja som vzdy snivala o empirovych satach, v poslednej dobe som sa namotala na to, ze chcem mat na nich aj hnedu stuhu... :-) A tak som ukazala nieco na ten sposob tete v salone, a ona povedala, ze uplne v pohode mi moze take usit, ale moze sa stat, ze si v nich budem pripadat "strasne tehotna" a mozno sa mi nakoniec nebudu az tak pacit... To musim uznat, ze ma pravdu... Tehotno by som nevyzerala akurat vtedy, keby boli len velmi jemne, padave...ale to zas mozem mat take saty hocikedy, trebars na ples, svadobne by som predsa len chcela trosku "bohatsie" a tak "nevestovskejsie"... :-) Ale aj tie, co som skusala, ma prekvapili, lebo som si myslela, ze take by som nechcela, a nakoniec sa mi aj celkom pacili a necitila som sa v nich zle, takze je mozne, ze prehodnotim rozhodnutie... :-) Luko, ty ako? Uz si si vybrala nieco konkretne?
Odpovedať
ja som si vybrala Niceu z Pronovias 08, ale na fotke sa mi prestavaju pacit, asi preto ze som videla ake nadhery kocky skusaju a ja som skusila len 7 siat....takze este pre klud duse idem poskusat :-)
Odpovedať
inak my si nedavame pozor tak bude sranda ak sa pritrafi a budem muset menit saty :-D
Odpovedať
tak pozeram sem: http://www.salonnevesta.sk/page.php?I... saty c.36....to by som bola iste neprehliadnutelna :-D
Odpovedať
Ked som bola teraz v TT v BLISSe, tak sa ma ta teta pyta: "A planujete este do svadby priberat?" :-D Tak jej hovorim, ze ja dufam, ze viac uz priberat nebudem, preboha... :-D Tak ma ubezpecovala, ze to sa vzdy tak nenapadne pytaju, ak je niektora nevesta tehotna... A ta druha teta v NOVA ROSe mi povedala, ze tie empirove saty by boli dobre, keby som bola ozaj tehotna, lebo inak sa tak budem citit, a nemusi mi to byt prijemne... :-| Uznavam, ze pravdu mala... :-N Ja som taky typ, ze ma prilis nebavi chodit zo salonu do salonu a skusat vselijake saty, lebo na mna velakrat tazko zohnat, tak si to neviem tak uzivat. Ale zas na druhej strane si uvedomujem, ze je to asi jedina prilezitost obliekat si svadobne saty a skusat, ako v com vyzeram a co sa mi paci, lebo predpokladam, ze sa vydavam len jedinykrat, tak sa zase nechcem pripravit o ten zazitok... Tak trochu chodim a skusam, ale finalne saty si chcem dat asi aj tak usit... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ani mne sa velmi nechce ale co by clovek neurobil pre den D :-D pekne satocky maju aj tu: http://www.fany.sk/saty_svad.htm
Odpovedať
Jo, najde sa tam par takych, z ktorych by som si vedela vybrat... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky som vam poslala co to z mojich skusok, kuk do ip ;-)
Odpovedať
atinka ja zatial nema nic :-(
Odpovedať
Profilova fotka
minutka ;-)
Odpovedať
vdaka, idem s a kochat x-)
Odpovedať
No tak som to omrkla, a poviem ti, Ati, ze ja by som si urcite vybrat nevedela... :-D Pri mojej nerozhodnosti...a z takeho vyberu...asi tak o desat rokov by som sa mohla vydavat... :-D
Odpovedať
taaakze: tie prve boli nadherne, ale myslim, ze ine ti sedeli lepsie neviem preco, strasne si sa mi pacila v tych na obr. c 16 veelmi zaujimave obr. c 29 krasen - obr. 54, 55, 5 tie posledne - prenadherne pocuvaj, vsak z toho by som si nevedela vybrat :-D jaj prisel drahy hladny ako vlk, este potom pokukam v klude a napisem :-)
Odpovedať
Mne sa napriklad tiez tie prve pacia, ale neviem si predstavit, nakolko su pohodlne, lebo posobia dost...neviem to spravne slovo...skratka, ze nie su prilis pohodlne, take "morskopanenske"... ;-) Ale ostatne sa mi pacia tak, ze by som ozaj nevedela vybrat... :-) Ati, ktore sa najviac pacili tebe???
Odpovedať
Profilova fotka
cauki moje...diik, ze ste si dali so mnou tolko prace ;-) za mna, viem, ze som sa vam kus trafila do slahackovych :-D :-D ale ja som prave chcela poskusat uplne rozne druhy satiek, nech viem, jak sa v tom da chodit, zit a ako to na mne vyzera....z tychto myslim ani jedne nie su tie prave... zatial to boli vsetko maggie sottero a od nich by som moocno chcela na redovy tie prve amary ;-) viem, ze dvakrat na tanec nevyzeraju ale v tychto, v jd2006 a v dalsich uzkych poslednych sa mi pohybovalo paradoxne najlepsie....niektore slahacky maju strasnu vahu same o sebe trebars tie obrovite capri leigh vazia podla mna 25kil, cely den ich mat na sebe...tak sa od obradu k hostine uz len plizim :-N :-D :-D tak asi tolko zatial z mojich skuskovych vyprav....najzaujimavejsie to bude pre mna v cymbeline...secki fotecky co mam v albumiku su vlastne satky od nich...ale to si zatial nechavam na koniec ;-) este raz dikesik a idem skuknut i ip :-)
Odpovedať
atinka, no nezavidim vyber, lebo vo viacerych si vyzerala krasne :-D ano tie prve kludne na redovy su akoby na to stvorene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
diik :-) sa tesim na tvoje brnenske ulovky ;-)
Odpovedať
no, tento tyzden snad budu nejake blavacke.. :-D
Odpovedať
Atinkaa, tak som zvedava, co si nakoniec vyberies... :-)
Odpovedať
no je je zajedno ked hviezdila skroo vo vsetkych :-D :-D :-D a krasny make up a vlasky malaaaaa
Odpovedať
To mala... :-) V tejto chvili zavidim vsetkym nevestam, co maju dlhe vlasky, lebo sa z toho lahsie vycaruje nejaky uces. Ja mam kratke, do svadby uz zrejme nestihnu vyrast nejako extremne, tak som zvedava, ako skoncim nakoniec... :-D Ale z dlhych vlaskov sa da vseobecne vycarit viacero veci, takze dlhovlasky maju vyhodu... ;-)
Odpovedať
ani mi nevraaaffff, vsak ja mam akurat po bradu...preto rozmyslam, ze radsej saty nejake moderne, ze by som nemusela nechat dorast moje stetiny...lebo cim dlhsie, tym vacsia hroza... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
alebo este mozte kuk do temy predlzovanie holky ako luckaracek si to nevedia vynachvalit....tusim i pisala ze sa tomu venuje, ak ste pobliz blavy ;-) snad ju velmi nepropagujem :-N =-) len ju mam dako v pamati, ze jej prispevky zneli, ze toho s predlzovanim, zahustovanim vela skusila na vlastnej kozi ;-) a diik, ste zlatucke :-) ja sa vnimam kus inak, najma ked vidim, ze mam na seckich foteckach 20kg navyse, neviem, ci to este pojde stiahnut :-( |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?