August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
chudatko :-( ja mam uz chvalabohu po skole, ale ked si spomeniem na casy, ked som aj studovala aj robila, tak nechapem, ze som to prezila :-| drzim palce na tu skusku
Odpovedať
ĎAkujem, ale ani to mi asi nepomôže :-( Mám skúšku z finančnej analýzy a ešte len robím seminárnu prácu k tomu, ktorú som mala odovzdať už v piatok minulý, takže nestíhačky :-D Neviem kedy sa budem učiť na skúšku.... Ale 8.2 máme opravnú, takže dovtedy to dúfam stihnem :-D
Odpovedať
hmmmm, financna analyza bola moja predposledna skuska, aku som na vyske mala :-) bolo to v pohode. a kam chodis na VS?
Odpovedať
BIVŠ - 3. ročník. Ak Boh dá, tak tento rok skončím Bc. :-D
Odpovedať
jeeeeeeeejda :-) to vyzera zaujimavo. a vyuzivas to aj pri praci? teda, ak to nie je indiskretna otazka :-)
Odpovedať
Študujem bankový manažment a pracujem v oblasti daní... Čiže zatiaľ nie :-|
Odpovedať
Idem Off - dobrú noc ;-)
Odpovedať
a chcela by si? viem, ze to su take hypoteticke otazky, ale clovek sa vacsinou zacne obzerat po takom zamestnani, ked konci skolu. tak to bolo aj u mna.. kym som skoncila skolu tak som nerobila v obore co som studovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje, tak sa ozyvam po dlhsom case ;-) leni ak tu este dakedy zavitas, tak caaauuukiiii :-) :-) inak gaiu sporadicky objavis na 16/08/08 a katusku uz temer nikde :-( ak tak na ip, myslim pisne co mame nove? luko idem ti kuknut do albumiku na tie posuny :-D :-D :-D adi ako skuska :-N =-) chval sa! ;-) ;-) ...ju a vitam novoprichodzie x-) ;-)
Odpovedať
ahojteee :-D
Odpovedať
No caute holciny, akurat rozdelujem svoju pozornost sem a na 16/08/08, tak sa tu mozno niektore veci objavia dvojmo, ale holt, mam chut diskutovat. :-D Len je to tu prave nejake tiche... :-N
Odpovedať
jj a to ja tiez idem o chvilu upratovat :-S este pozeram saty :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte :-) luko ako si dopadla s tymi satami? beries tie zo ziliny alebo je este vsetko otvorene?
Odpovedať
petocka, otvorene, ked som pozerala brnenske salony, tak so odpadavala: salon naive, damborska, tosca, exlusive :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko budem zvedava...zatial mas i ty veticku v dream teame ;-) za ten moj tyzden off :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mexx a s tym roztrojovanim pozornosti to poznam...ja mam tem vybranych cca 5 :-N =-) :-. :-x :-x
Odpovedať
no ja som lezala v postielke s chorobou tak som tu bola stale :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, som kukala, ze si uz i dream teamacka ;-) este vam musim poslat ip co som pisala, ze som poslala :-N :-x :-x
Odpovedať
ano ale tam len obcas ked mam co dodat k teme a stiham si precitat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak tam funguje vacsina ;-)
Odpovedať
no jo, idem varit :-|
Odpovedať
Veru, tiez tak pozeram po roznych temach a kde mam nieco na srdci, tam dopisem... ;-) Potom je tu clovek z toho akurat tak zavislak a schizofrenik... :-D
Odpovedať
ja som doplatila na skype...som si dala nick arabske zenske meno a vcera stale opruzovali nejaki turci ]-(
Odpovedať
a to som sa tesila, ze pokecam s priatelmi, koli tomu som si ho stahovala...
Odpovedať
Luko, tak sa zda, ze clovek nie je nikde dostatocne chraneny a v bezpeci pred roznymi uchylakmi... :-N
Odpovedať
jasne, som si mala dat radsej ine meno, len to sa mi strasne pacilo :-D ale vsak neodpisujem a mozem ich blokovat, takze smola :-)
Odpovedať
Ale arabske mena su tusim vo vseobecnosti velmi popularne... :-)
Odpovedať
no ked vsetko normalne alebo co bezne uzivam bolo obsadene :-o tak uz mozu byt zvyknuti...ze arabske meno v nicku nemusi byt arabka...ale uz dali pokoj chvalabohu :-N
Odpovedať
tak mam pocit ze do mody idu slahacky :-D : http://www.beremese.cz/album/album.ph... mne sa tieto typy siat moc nepacia
Odpovedať
No ozaj, co nevesta, to torta... :-D :-D :-D Ja som nikdy netuzila po takych strasne prestrasne nacancanych satach (ako vravis, Luko, slahackovych), lebo by som mala pocit, ze ozaj vyzeram jak taka torta...a pri mojich proporciach, dakujem pekne... :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?