August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
pipi no mam v zalozkach len ceske stranky ale mozem sa popytat holiek ;-) lubka s monikou su slovenske..isto budu vediet ;-) a estee. skoro som zabudla na gaiu :-. =-) ...urco ti napise dake tipy...na nu je spolah ;-)
Odpovedať
ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
Ati - no jasne, vitaj ma kolkokrat chces ;-) Ale ja sa dlho nikde nezohrejem, lebo potom sa rozbehne nasa tema a uz nestiham v praci :-D :-D Pipi - fiiiha, biele s platinou.. tak to neviem, bo my mame na muske zlte..
Odpovedať
Profilova fotka
no drahy by strasne take chcel a ako tak pozeram nikde nic... :-| no neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
a skusala si vsetky odkazy co su tu na stranke?
Odpovedať
Profilova fotka
na stranke zatial nie len cez gooogle som skusala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Pipi - este si skus vygooglovat nejake weby s poptavkou a tam si zadaj tu svoju, oni by sa ti potom sami mali ozvat firmy, ktore to urobia..
Odpovedať
Profilova fotka
no uz pisem firmam co su tu na stranke tak snad odpisu a ked nic nenajdem tu skusim nieco ine... inak teraz ma napadlo ze by sa to teoreticky mohlo dat objednat ako zakazka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pipi - ano dalo, ale to by sa adekvatne odzrkadlilo na cene, este vyckaj, co ti ponuknu..
Odpovedať
Profilova fotka
no to je jasne este pockam ved zatial je casu dost a mozno sa mi podari aj draheho prehovorit aby nevymyslal :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pipi - to je jednoduche, ked ich tak velmi chce, tak nech si ich odmaka (bude to polozka) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no toho sa ja najviac oboavam kedze nie sme milionari ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pipi - odmaka, chaaaapes, ale pssst :-. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D ozaj ty uz mas nieco povybavovane?
Odpovedať
Profilova fotka
pipi - jasne, ja som hrozne akcna, mam fotografku, penzion, viem kto ma bude cesat, licit, kvetinarstvo, kto zozenie auta a bus... Na nieco som zabudla? Jaaaj, akurat tie semetriky na matrike mi este nechceli zaistit termin, ze vraj je moc skoro :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to si sikovna :-D ja mam z toho tvojho taku polovicu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
yvett - no, polovica z toho isla cez znamych, tak asi tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja nemam nic okrem kameramana a fotografky :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pipi - a terminu predsa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame iba fotografov :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ati - ... a nas x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to teda mam ;-) a milacika of course x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ttak zistila som ze biele zlato a platina sa nesmie kombinovat takze drahy ma smolu,uz sa s tym zmieril :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ma drahy smolu...chudak on...snad mu to vysvetlis a najdete ten najsamkrajsi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
preco nejde takato kombinacia?? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: pipi1211 skus sa este opytat na kombinaciu biele zlato a chirurgicka ocel...alebo platina a chirurgicka ocel...inak, nevybrali ste si prave najlacnejsie ;-) to: slniecko 1 fiiiiha...si dobra to: atinkaa - juuuj, ako ma ty chvalis...sces 5 Kcs? :-D - a pozri, ze nie som najakcnejsia - kukni na slniecko1 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gai zlostis dneska :-N dostanes :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa hehe a co take? ;-) ...pohladnicovy pozdrav z Oslo? :-D :-p :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ten uz nie :-N =-) :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no ved nastastie uz som mu to vyhovorila a budu z bieleho zlata len by som chcela aby to bolo aj matne aj leske ale take urcite najdem :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?