August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi tak nech ta sluzobka dobre dopadne...juj, objednala som pierka - bude ich platit milacik (nakolko ja som v takej blbej situacii momentalne)...uz si aj vesticku kupil (mam ju v albume)...no sikovnicek je to moj najkrajsi :-D
Odpovedať
to som aj ja teraz v blbej situacii... u nas sa tomu hovori ze vysoky datum :-D takze chapem... inak pisem ti z auta :) zobrala som si notbook :) dobra to vec... album pozriem zajtra, lebo mi skace signal jak sa mu chce...:) a inak ako? ty vlastne na kedy planujes tu svadbu? ci este nie ste rozhodnuti pevne?
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi predbezny datum je 16.8....inak, zacinam sa bat...prilis ide vsetko hladko...prilis si rozumieme...prilis je to pekne, aby to mohla byt pravda...no proste po mojich zivotnych skusenostiach som dost paranoidna a cakam, co sa pose.ie :-(
Odpovedať
16.8. tento rok? ci buduci? no ja mam to iste..ze ked si uz myslim ze vsetko bude oik,lebo to tak aj vychadzalo zatial, tak sa to vsetko zrazu pokazi a ja nechapem preco... ale neboj.. treba zevraj mysliet pozitivne a potom to tak aj dopadne.. zevraj.. :)
Odpovedať
Ahojte baby,tak sa idem aj ja k vám pridat. Ja to mam 2.8.2008 a neviem kedy treba zacat s pripravami,ale asi najskor zo salou,kedze je to taky datumik,ci ako?vy uz mate co to zabezpecene?
Odpovedať
ahoj sannyya.. no z vlastnych skusenosti ti mozem povedat,ze baby,co si nasli salu skoro,tak potom sa im stalo,ze im to odhovorili z rôznych dovodov.. nechapala som ze preco,ale bolo to tak.. a ty si z BA? lebo v BA podla mna nieje taky problem s nejakou salou, pokial nechces mat samozrejme svadbu z 300ludmi :-D
Odpovedať
ozaj sanny mas uz topanocky na svadbu? ak nie, pozri sa ku mne do albumu.. predavam... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi jasne, ze buduci...ved som vo fore august 2008 :))...dievca, nestras, ze tento rok...milak by sa zenil najradsej uz najblizsiu sobotu...lasocka moja... to: sannyya vitaj medzi nami...no ja mam zatial iba predbezny plan, kde co chcem mat a kde co kupime/zozenieme...salu este nejdeme zahovarat - nevesta, ktora to tam mala teraz v sobotu (30.6.) mi hovorila, ze ani zalohu od nich nechceli prijat skor ako 3 mesiace pred...ze to je zbytocne skoro...takze neviem...ja som taka ustrachana po tom, co tu vsetko citavam, ze by som najradsej k nim nabehla a isla spisat zmluvu o buducej zmluve na prenajom...
Odpovedať
ahojte kočky,tak ja na svadbu nemam este vôbec nic,nejako sa do toho neponahlam,kedze to mam az za rok a mesiac,,,ale napriklad teraz u nas na dedine idu byt 3 svadby to co je ten datum 07.07.07 ale vravim vam nechcela by som byt v ich kozi,pretoze jedna ma sobas o pol 4 dalsia o pol 5 a dalsia az o 6tej,to mame takeho farara,ktorý im to sam prikazal.To este len bude chaos pred kostolom...my sme si s priatelom tiez dali taky pekny datum 02.08.2008 len aby som tiez tak nedopadla ako tie 3.... to:katmi niesom z BA ale z dediny pri Ružomberku
Odpovedať
Ahojte dievcata, aj ja sa pridavam do klubu august 2008. Som z michaloviec, ale uz roky byvam v zahranici...a musim vam tiez povedat, ze som uz zacala s pripravami, sice som rezervovala salu, hudbu a kameramana, ale nakolko chodim domov iba raz do roka tak sa mi to nezda vobec skoro. Idem domov v auguste, tak sa idem pozriet na salu, lebo som si ju rezervovala cez nasich, aj ked hovorili ze je nadherna idem to skontrolovat... Ale take veci ako kupuje Gaia, ze vesticka a nebodaj pierka, tak to nie, to je este skoro, tak od buduceho roka!!!
Odpovedať
gaia - je to pravda,ze najskor velice vsetkych plasia,ze treba rezervovat skor,lebo potom nebude miesto atd atd a potom ked im tyzden pred tym zavolas,ze teda by si si rada dohodla nejake to menu,tak na teba kukaju jak na zjavenie.. a este ti povedia,ze ale ved tam maju inu svadbu.. toto sa stalo nie jednej mojej kamoske.. a potom ze planuj si... sannyya - a mas tie topanocky na svadbu? tie moje sa ti nepacia? poslala by som ti ich ako dobierku ;-)
Odpovedať
a inak.. to by som sa pozrela, aby mi niekto nakazoval kedy a ako sa mam brat s niekym.. no ale to tak na dedinach byva.. aspon co som pocula..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: radkaz hehe, to my tak salieme :-D ...lebo vlastne by sme sa chceli brat aj hned, ale kedze sme si dali taky neskorsi datum, tak si aspon takymto sposobom chceme tu radost z ocakavania tej udalosti priblizovat :-D ...my sme taki 2-ja nedockavci :-D to: sannyya no tak to im fakt nezavidim...moja mama prestala chodit do kostola, lebo jej farar pri spovedi neveril a naparil jej modlit sa 2x tolko, lebo tvrdil, ze klame...to ju tak sklamalo, ze uz nechodi...ja mam tiez s fararmi zle skusenosti...ale to nebolo o svadbe, tak to nejdem rozoberat ;-) to: katmi mno jo...idem skusit napisat tej kocke, ako sa jej to tam pacilo...len neviem, ci nesla na sv. cestu nahodou ;-)
Odpovedať
to: katmi topanocky mas krasnucke,ale podobne mam uz doma,a nejako moc niesom s nimi spokojna kvoli tomu zapínaniu,ze je okolo päty,ja musim mat nohu pevne zopnutu ,hlavne tam okolo clenka aby mi drzali na nohe poriadne lebo taketo topanocky ako mas ty,tak to su skoro ako slapky,neraz sa mi stalo ze mi vypadavali topanky z nohy :-)
Odpovedať
sannyya - hihi fakt? mne drzali dobre.. ale ai kvoli tomu,ze mam trosku vyssi nart.. tak tam sa mi to tak "zachytilo" ;-) ale keby si o niekom vedela,ci by nechcel,tak daj vediet yo? dakujeeeem.. ;-) gaia - no napis,napis a daj vediet..neviem co ti ludia robia a ako to vobec takto mozu..ved ked si tam raz niekoho napisem,tak potom nepoviem niekomu inemu ze je to volne,niee?? radkaz - tak vitaj ;-) a kde byvas v zahranici?? to je super :-) zase sa tu opakujem uz ako opakovaci papagaj ale ak nemas topanocky,pozri si v mojom albume.. mam na predaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, takze sa pridavam k vam, kedze aj ja budem mat svadbu v auguste, teda dufam ;-) my sme si ju povodne planovali na tento rok (len v hlave :-) ) ale kedze sme nemali dostatok peniazkov na to vsetko (poznate chlapov, "ekonomicke myslenie", nikdy nie je dost peniazkov na nic... ;-) ) tak sme sa rozhodli dat si to na buduci rok. Inak velmi sa mi pacil datum 02.08.2008, ale nakoniec to asi bude 08.08.2008... teda DUFAM ;-) baby a ako ste na tom s pripravami? nemala som cas precitas si vsetku korespondenciu tak preto sa pytam :-) mne sa to zda este skoro a ked niekomu poviem ze by som na jesen chcela zacat so zhananim a pripravami, tak vsetci na mna kukaju jak na pukina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katmi a preco predavas tie boticky? ake ciselko su? mne sa velmi pacia ale botiny asi budem kupovat az ku satinam, takze ktovie kedy ;-) baby a mate predstavu kde a ake saty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi napisala som jej, uvidime, kedy odpovie... to: lenkaaaaa no vitaj...my to budeme mat zrejme 16.8.2008 (tiez len predpoklad) a rovnako ako vy sme to odlozili z financnych dovodov...veci, co uz mame, mam vo svojom 2 pripravnom albume, ktory sa zacina obrazkom s ruzickou ;-) dievcataaaaa, dnes by mi mali prist pierkaaaaa...no som zvedava, ci budu take, ako na obrazku... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... tak drahy mi akurat povedal ze 8.82008 je krasny datum na svadbu tak som vam sem nakukla :-)
Odpovedať
ahojte nove babulky :-) tak super,ze sa nam toto forum rozrastaaa ;-) to som rada.. lenka - ale zrusila som svadbu,tak ich chcem predat.. a ci bude svadba buduci rok v auguste,to teda netusim,lebo... eee nechce sa mi to tu zase rozpisovat,ale ak budes mat cas, pozri si forum "Zrusenie svadby" a tam to vsetko najdes ;-) vies, radsej zrusit svadbu ako si potom znicit cely zivot.. ;-) inak topanky su cislo 39, aj ked mam 38 nozku.. :-) taketo spicatejsie si kupujem 39,aby sa mi lepsie chodilo ;-) leni zo satami si nerobim hlavu,lebo pani zo salonu ked som ich chcela zrusit, mi povedala,ze mi zalohu necha, ak(ked budem mat nahrady termin :-) )pridem do toho isteho salonu.. a ja nemam dovod neprist,lebo tie co som si vybrala sa mi veeeelmi paacia.. ;-) anevymenila by som ich za ine.. ;-) ale uvidime.. kedy vlastne ta svadba nakoniec bude a ci bude ;-) :-D a inak leni - tiez je podla mna skoro na buduci rok si planovat a kupovat, staci uplne v januari ked sa rozhybes :-) ;-) lebo vidiis.. ja som si planovala svadbu "len" 9mesiacov pred terminom a aj tak to nevyslo.. pipi - budeme radi,ked nam tu budes aj ty prispievat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj tak ma napadlo svadba nemusi byt v sobotu, ze? lebo ten datum co drahy vymyslel je piatok :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pipi nemusi, ja som bola na svadbe kamaratom piatok a bolo to perefektne... nebol taky problem s rezervaciou atd... a ludia, ktorych mas rada, si urcite vezmu v tento pracovny den dovolenku kvoli vam :-) a hlavne mas potom dva dni na to, aby si sa dala do pracovneho tyzdna dokopy... teda ak by si planovala nastupit hned v pondelok do prace ;-) i ked, kedze vidim na tvojej fotke babatko, neviem ci nie si doma s miminkom na materskej :-) inak len dufam ze hostinu nebudete chciet toho 8.8.2008 na tom istom mieste, kde to chceme my :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katmi - to mi je luto, evidentne si z toho smutna a ani sa necudujem :-( mam kamaratku ktora mala uz pomaly saty doma a cele naplanovane a snubenec ju opustil... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
gaia- pozrela som si tvoj album a len som ti chcela napisat, ze tie satiny tretie od konca su uuzasnee... a pacia sa mi najviac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby to sa nudim v praci jedinaaaa??? :-o :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni no ja mam mesacne babo takze som na materskej :-) a hostinu este fakt neviem to mi dnes drahy oznamil ze sa mu na svadbu paci tento datum takze este nic nevieme :-N ale chcela by som asi niekde v ruzinove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: lenkaaaaa myslis tie svadobne? rozmyslam nad nimi...uvazujem...su z e-bay to: pipi1211 vitaj medzi nami...aj moja kolegyna sa bude vydavat - v piatok 27.7.2007...len si daj pozor na 1 - mas pravo na volno bez nahrady mzdy...takze pozor...ona si bude radsej dovolenku...inak vsetko ostatne je normal ako v soboty (mozno na urade treba priplatok za iny den ako je vyhradeny, t.j. sobota; ale to si lahko zistis) no nist babule, my mame prikazanu dovolenku v piatok, takze sa lucim a zelam krasny predlzeny vikend... ;-)
Odpovedať
lenka uz ma to preslo,myslim tym ten smutok..saty som mala zajednane od 24.11.2006 a vidis ako to dopadlo..ale ako som tu uz pisala..aj tak dobre.. radsej zrusit svadbu,ako si pokaslat cely zivot.. pipi - svadba nemusi byt v sobotu,ale na urade musia s tym suhlasit,aby mohla byt iny den ako v sobotu.resp. musia mat schvalene,ze mozu sobasit aj iny den ako v sobotu... v petrzalke sa to uz da.. da sa sobasit aj v piatok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to vsetko povybavujeme :-) este mame dost casu :-) :-) :-) :-) a uz niektora aj mate nieco naplanovane a pod? ;-)
Odpovedať
no baby tak to by aj mna zaujimalo,ci uz nieco mate alebo kedy zacinate s pripravami,,,najskor hadam treba len salu a ostatok ma dost casu,ci? :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?