August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
..nie veru, =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa a co na stred stola?
Odpovedať
Profilova fotka
..kvetiny;-)sak preto tam mas tolko moznosti a potom samozrejme papanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..gai, tak snad som ta nevydesila ..az k uteku...kde si? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa a nijaku stuhu ani nic podobne? kamienky, lupienky...?
Odpovedať
Profilova fotka
..nie veru, to su prave veci, ktore ma kazdy a ktore sa snazim eliminovat ;-) ..som ta dako vydesila =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa - aaaale coby, srofikujem (v preklade "makam")... - a co tieto topanocky? http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... - inak, mam v albume jedny topanocky...vraj ich je dostat v nejakom sv. salone v KE...
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa a tieto? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
..topanocky su u mna gai problemik - musia byt jak pre popolusku, 35 :-. ;-) ...a veeelmi uzke =-) ..ale inak tie co mas v albumiku su peknucke ;-) ..a lubi sa mi i to papanicko co mas v albume, ;-) ..ja by som trebars chcela i ovocie na stole, bude to taky jeditelny dekor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa - no, len v BA ich nemaju...vraj niekde iba v KE v nejakom salone...no slak ma ide trafit :-S - juuuuj, my sa uz na to tesime baby, aj vy mate take tie zachvaty uzkosti, ze co ked sa jednemu z nas nieco stane...tolko sa na to chystame, az k tomu nedojde :-( :-( :-( ...ja sa niekedy budim so slzami v ociach... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
gai, na to veru nemyslim, skor sa tesiiim ;-) ..mas na to nejaky dovod? bat sa a mat uzkosti?
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ja ti ani neviem...je to len taky neurcity strach...az zachvaty uzkosti...mozno preto, ze si myslim, ze som stretla toho naozaj praveho :-| ...a tym padom sa bojim, ze o neho pridem nie preto, ze by ma nechcel alebo by som nechcela ja jeho - ze nam v tom zabrani vyssia moc juuuj, pozerala som si pripravny a svadobny album "kepassa"...kraaaaaaaaaaaasne fotocky...az mi slzy vyhrkli a stiahlo mi hrdlo ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
..no rozumiem, najma ak po prvy raz vam z toho vzislo.....
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ee, toto praveze nie je ten, co ma sklamal...
Odpovedať
Profilova fotka
..to ja viem, ale mozno kvoli tomu su tie uzkosti, ze sa to znova planuje ...a napada ta, ze co ak to znova pre nieco nevyjde... ...ale je fajn, ze si nasla niekoho, kto s tebou tie plany dotiahne ;-) ;-) ..strachy musis supnut dakam do supliku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa mhm...hej, mozno preto, ze ja sa stale cohosi potrebujem bat :-( ...horsie je, ze je to ten druh strachu/uzkosti, ktory ma prepada, ked si uvedomim, ze moji rodicia tu nebudu navzdy so mnou - nieco, co je neodvolatelne a urcite :-(
Odpovedať
Profilova fotka
...ach jo s tym nebud sama...to preber s priatelom pekne doma, oki? nech sa o teba nebojim...
Odpovedať
Profilova fotka
ved on vie, ale diva sa na to tak pozitivne...a to mi nepomaha :-(
Odpovedať
Profilova fotka
..chapem, ale i tak skus dakoho este hladat, komu to mozes povedat..ak nik nebude mozes mne do ip ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakovala...moc...moc...
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ..dokedy tu dnes si? ....katus nam pracuje jak drak asi,ze ani nekukla =-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz praveze cupkam...s bratom sa mam stretnut a budem to stihat LTT (len tak tak) ;-) ...pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
pa zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..katus, tak si na zmizla tak ze az....vela prace bolo? ..zajtra?...ak by sme sa nepoculi/nevideli tak v stredu na mna myslite - obe! papacko zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caveste ;-)
Odpovedať
caute.. mala som robotu vcera a dnes sa tu tiez nezdrzim.. musim ist vybavovat po vonku.. ide ma slak trafit.. ]-( :-S adi a co so stredou?? preco mame na teba mysliet??? co sa ide diat??? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
...ale mam skusanie sa =-) =-) dufam teda, bo sa mi mooocno nechce
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa jake?????? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
v skole =-) =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?