August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
..taze ta mam volat znovuzrodena?? :-D :-D ...som pre teba nasla pekne kvietky do modra na stol_ako dekor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa coby, mas sa potrapit a zistit, ake je to meno v preklade :-D :-D :-D fiiiiha...a nepovedala si tie farby svojej svadby inak, prepac, ze tak obcas, ale sefka je pripojena do siete, aby mohla tlacit a tym padom mne mrzne absolutne vsetko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
..moje su ine..ale to je nieco, co mi padlo do oka a je to do modra ;-) ..nevadi ;-) ..neccceeem sa trapit...povedz =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa co su tvoje ine??? =-) a de su kmjetocky modre??????
Odpovedať
Profilova fotka
..budu v albume... ;-) no ja mam predsa kremovo-zlato-hnedu kremovo-matovo-ruzovu ...gai nestresuj ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa pockaj, nech sa vysomarim :-D ...cize alternativy su: 1) kremovo-zlato-hneda alebo 2) kremovo-matovo-ruzova ?????? jaaaaak stresuj cooooo stresuj :-D ...inak, Renata ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no cauki, konecne a renata znamena to, co si pisala?? ..to je i polske meno? ...ta musim trochu vyspovedat:-) ..ano teraz to mas spravne popisane, ked kuknes do albumiku, tak zistis, ze som narocny vyberac :-D :-D lev, by povedala katus, ...neni tu, tak musim ja sama
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa - hej, je to meno latinskeho povodu: rene, renatus = znovuzrodeny...ja sa pisem bez dlzna - po polsky ;-) - inak, hodila som si do albumu kraaaasny zavoj...taky by som sceeeeel. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
..zavoj peknucky a nevies od koho si ho vzala z albumu? neda sa spytat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa to som nasla na asapbay/ebay...a tam su tie saty na predaj - nie zavoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..tak skus tu ebay diskusiu..holky ako hhranolka isto budu vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa lenze ja to nescem kupovat cez ebay...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
..tak to potom nefieem :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa no nist...idem ja prec...v piatky mozeme chodit skor, tak idem utiect...pekny vikendik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa zatial ;-) pekny vikend
Odpovedať
Profilova fotka
..ahojte moje letne augustovky- trosku som naplnila albumiky, tak sa kludne inspirujte, ak este je daco, co nemate;-) ...mna ladenie, vyzdoba, zariadovanie bavi...tak kludne i pomozem, ak by ste daco chceli skonzultovat ..inak gaia ta vyzdoba, kde je pisane do modra, to je specialne pre teba, tam dana ;-) ..aspon ti to pomoze zorientovat sa v tom, co sa mi lubi, ked uz planujeme moju svadbu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute holky to: atinkaa hehe...diky...ja mam zas nieco pre Teba :-D http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
Profilova fotka
..bre ranko gai ;-) ..kukala som na to, ale vlizelin nechcem =-) =-)
Odpovedať
caute holky.. vidim,ze ste sa tu v piatok vyjasili.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..hej gaia ma sla skusat z latiny :-D :-D ..a teraz neviem, kde zasa zmizla, aku mame temu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..gaia uz zasa lieta po vsetkych temach =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale dokelu...sefka tu one to... ]-( to: atinkaa - jaaaaak skusala? len som ta hadankovala :-D - a co toto: http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
Profilova fotka
..gaius ty moj svadobny pomocnicku - malo/mohlo by to byt daco z mojho albumiku, dla mojho vkusu ;-) ..a co teta sefka? zlosti? ..katus ako vikend? mala si sa frajersky?..gai co ty? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa - eee, ked ty tam mas taku "vsehochut"...normalne mi az ocka prechadzaju a neviem sa zorientit...si ma dostala :-D - vikend sme stravili spolu viac-menej s milacikom (vnutri, v teplucku :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
..seho chut, sak v tom mojom, nie pre ten gang, mam len orchidejky a ta vyzdoba je vzdy velmi podobna - nizke vazy, skleneny tanierik, ak nemozu byt vsetky a jeden farebny poharik...tak aku vsehochut? =-) =-)
Odpovedať
nevedela som sa k vam pripojit.. a mam tu robotu,tak som len na skok.. vikend v pohode.. v sobotu som bola sama,lebo bol drahy v robote... pobehala som si nejake obchodiky a tak..niekedy treba.. :-) a v nedelu sme oddychovali..aj tak bolo take na prd pocasie. oki baby..idem makat.. caute zatim..
Odpovedať
Profilova fotka
..pa zatial katus a zjav sa este dnes;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa - inak, to co som ti tam hadazala rano, tam predsa nie je vlizelin...tam je organza, trdlo :-D - myslela som na rozmanitost farieb dievcence, v piatok sa nam podarilo ulovit konecne tie kamienky (nakoniec sme k tmavomodrym kupili aj bledomodre - take, ako mame tie male svietnicky)...inak tmavomodre mali uz len 3 balenia - vykupili sme vsetko :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..si sikulka, mas ich secki pre seba;-) ..ano farebne je tam kade co, je to kvoli tomu, ze niekde sa mi lubil len tvar alebo to ako su tam orchidee pouzite - farebne kombinacie platia dve a uz som ti ich pisala. ..jo jo organza cez stred neni velky skok od vlizelinu cez stred :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa nesces organzu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?