August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
gaia - :-D
Odpovedať
adi - som si aj myslela.. ze sa zapojis..do tej financnickej temy.. sak to by si nebola ty.. :-D LEV.. co ti poviem. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: antinkaa - nemrozculuj sa, budes mat vysoky cholesterol! - ja moc levov nepoznam (okrem vas 2 :-D )...akurat tak mojho byvaleho, z ktoreho sa ale vyklula riadna svina 8-(
Odpovedať
gaia - ja zas nepoznam moc strelcov..len teba :-D chlapi levi su iny ako zeny levy.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..no jo, okrem leva mam pocit, ze dako furt musim i hajit slabsich - vysoke socialne citenie :-p :-D :-D , mi bolo tej holky luto, jak jej potom kazdy nadaval zaradom :-|
Odpovedať
a kde si to pisala vlastne??? posli link alebo presnejsie udaje,kde to najdem.. ;-) idem uz dom.. hladna som... caute zajtra holky.. papa
Odpovedať
Profilova fotka
Předčily peníze-dary vaše očekávání?...daj do vyhladavaca a najde dakde na brms ;-) ...a uz domkov???sa mas, ;-) maj sa peknucko.cmuuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi no shak chvalabohu, ze ste ine :-D to: atinkaa slabsich branime aj my...dokonca zijeme takym: benevolentny k inym, nekompromisny k sebe
Odpovedať
Profilova fotka
gaia ;-) niekedy jednoducho musim...podla fidorky :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ja viem, ale nerob to prilis casto - skodis sebe :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No prave, ze sa vyventilujem a neskodim ;-) len mi niekedy pride, ze by som to mohla prehliadnut a neda sa. To iste, ked nam teraz robia bytik, ...asi by som mohla dake skrabance nevidiet, ale neda sa, nemozem si pomoct =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa tiez som si to kedysi vravela...a teraz som zistila, ze to nie je tak...aj teraz sa ludi zastanem, ale robim to v pokoji - uz ma to menej vytaca :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no nist, cupkam ja domov...see you zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
maj sa gaiusko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gai mas infosku i v roku 2008, si ma normalne rozosmiala ;-)
Odpovedať
caute holky.. vidim,ze ste klabosili az do 5.. ;-) ako dnes? zas tu prsi jak blbe.. uz ma to prestava normalne bavit.. :-S :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aj tu prsi a mna to nebavilo uz vcera, ale to ste ma este rusili, ze nemam kvikat =-) =-) =-) ci co ;-) ..a uz je to tu ;-) nebavi to ani teba :-p
Odpovedať
adi ale sak uz tolko prsi???? :-S tu nebola ni naznak toho,zeby chcelo prestat.. a okrem toho sa mi chce dnes spat.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne, tiez tu neni naznak, ze dakedy prestane :-|
Odpovedať
esteze je aspon zajtra uz piatok..
Odpovedať
Profilova fotka
a kde je gaia? =-) asi spinka, co x-)
Odpovedať
netusim.. idem aj ja prec odtialto adi.. idem sa zvalit na gauc co tu mam.. :-D na chvilku.. papa
Odpovedať
Profilova fotka
ty sa mas =-) =-) gaia tliacha inde a to ma vcera prisla vytiahnut z temy rok 08, ze tu nebude sama a teraz nam to takto vracia :-. drziacik jeden!
Odpovedať
Profilova fotka
sevaste...no v sobotu by nemalo prsat to: atinkaa :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no pisala som ti i vcera milacku, ale zmizla si :-| ..tak ako idu plany, kukam, ze redovy nebude a ze zasa behas kadekde ;-) ..katka sa vystrela na gauc, nas neporazi??? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa - cupitkala som vcera na stretko s Kornaca - ona mala hostinu tam, kde my chceme mat...tak sme sli pokecat, ukazala nam fotocky a tak - myslim, ze katmi je jeden velky demotivator! ]-( ...sakra, ako mne sa nechce robit...a to je sefka cely den v robote - nikam nejde
Odpovedať
Profilova fotka
gaius a co to vlastne robis? ;-) ...ake mala fotocky, lubilo sa ti to? ..uz si nasla dake miesta na fotenie?
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa aaale, kancelarsku nezazivnu robotu bez akejkolvek zodpovednosti (a to som bola zvyknuta manazovat medzinarodne projekty za niekolko milionov :-| )...no aspon tu mozem s vami byt :-D mne sa to miesto nejako "zazdalo" este predtym, nez som videla jej album ;-) ...inak, na fotkach boli zlati ;-) ...na to, ze on sa nerad foti a ukazuje masam ludi, to zvladli na vybornu teraz mi jedna kocka (tusim ikka) poradila niektore moje oblubene muzea...takze sa do nich pojdeme popozerat a tak nenapadko sa povypytujeme, co by spravili, keby sme sa v dazdivu sobotu proste objavili vo dverach s tym, ze ci sa mozeme pofotit... :-D ...a uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..no asi je lepsie to vediet dopredu, ale fotecky by z toho mohli byt pekne..najma ak ste radi chodili tak niekam za kulturou;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ono su to vacsinou take male muzea - cize nenudia...hehe, z byvalej prace som tam vlacila "povinne" seckych zahraniciarov :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?