August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi - nerozculuj sa...ja som mala straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne vysoky cholesterol...pred 3 rokmi som zmenila robotu - sice ma absolutne nebavi, ale cholesterol mam v poriadku :-D - s tou IKEA: ja ti neviem...nejako su fadni...nie ze by nemali dostatok tovaru, ale farebna skala je velmi obmedzena na 1-2, max. 3 farby...a to nebyvalo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
..no su to i take severske farbicky ;-) ..a kukam, ze gai riesis vyzdobu i inde nielen s nami =-) =-)
Odpovedať
adi - no posli,ak budes mat chvilku.. gaia - ja by som nemohla mat robotu,ktora ma nebavi.. by som tam neostala viac ako tyzden.. :-D holky idem ja pomaly domov..papa zajtra..
Odpovedať
Profilova fotka
..pa kati.zajtra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa - aj predtym mali severske farbicky, no pre interierove doplnky mali viacfarebne variacie - na ozivenie :-( - a to nemozem??? :-p :-D to: katmi najprv to bola z nudze cnost, teraz nechut novych zamestnavatelov cakat na mna povinne 2 mesiace (mna dohodou nepustia) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jasnacka, ze mozes..ty si taky nas lietacko :-) :-) vsadebolko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa xexe juuuj, dievcence...v BAUMAXe v BA (na Bajkalskej) maju vypredaj blbosticiek - rozne sviecky, dekoracne vazy, latky - volaju to "Motylia zahrada"...kupili sme 3 bal. tmavomodrych plavajucich sviecocieeeek ;-)
Odpovedať
ahojte.. ako dneska?? v BA je zima jak na Sibiri.. :-S gaia - hm..to je na prd,ked ta nechcu pustit na dohodu.. a s tym Baumaxom.. ty si zas kde vsade vcera lietala?? :-D :-D mna z teba trafi.. :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi - mi hovor o tej zime este chvilu...ja mam na sebe hrubokansky zimny rolak! - aaaale, to uz bolo po robote, ked sme isli s milacikom pozriet ten "akozebyt" 8-( ...no a prestupovat sa musi pri Baumax-e na zastavke Pristavny most...niekto mi tu pisal, ze v Baumax-e maju tie tmavomodre sklene kamienky...tak som minule isla do Baumax-u na Trnavskej...tam mi povedali, ze to budu mat iba v centralnom velkom na Bajkalskej (zastavka Pristavny most)...tak sme tam vcera skocili...nechodievam do tych koncin casto, takze sa mi to celkom hodilo :-D ...kamienky samozrejme nemali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte moje, tak ako? Co dnes planujeme? gaius ty si jak gulovy blesk, vcera kolo polnoci vypinam pocitac - samozrejme kukam na mojasvadba.sk a gaia posledny prispevok, temer vo seckych debatach.... ;-) ;-) ;-) ty si ale diskuter:-D :-D :-D ...i tu je zimka, som unavena tak, ze az...vela prace, vela prace a zabudla som si do tej zimy ponozticky, tak tu mrznem :-( :-( Katus dnes poslem tie linky na webstranky oki? ;-)
Odpovedať
gaia - ja som si dala take teplejsie nohavice a sveter a na to este kozenu bundu..kua jak keby bol uz oktober :-D tak super,ze ste aspon kupili.. cau adi.. aaale tak..pomaly..zimno.. :-D ty sa pochval..vela roboty asi,co?? a preco si bez ponoziek?? :-. :-N oki..ked budes mat trosku cas, tak posli.. inak musela som zmenit foto..admin zacal "rypat".. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, sak pozeram, pozeram ale okrem autiaku nist nevidim..daku lepsiu nemas? ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nemam.. staci aj tato.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-| drziaku jeden ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa hehe, to vies...mne to strasne pomaha pri robote... ;-) to: katmi a strasili, ze nebude babie leto!!!
Odpovedať
Profilova fotka
gaia nezartuj, babie leto musi byt :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ja ti neviem, ale pocula som take prognozy z viacerych stran...a vraj aj velmi silna zima bude - ako ta predvlani (to je vlastne 2-rocny cyklus) :-(
Odpovedať
gaia - ak to bude ako minuly rok,tak ostane len zima a hotovo.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi taka je prognoza :-| ...ale tym padom nebude zbytocne horuce leto a nerozpustim sa pri foteni a aj zakusky preziju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to sa mi nem lubi, moje :-| ja ceem babie leto a aj normalne horuce leto 2008 =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa nemmozes mat secko...mas milaka, to je najhlavnejsie :-D ...co chces zakusky 2x varit??? :-D :-D :-D
Odpovedať
adi sak ale co ty kvikas?? sak ty si v Prahe a tam mozno bude trosku ine pocko.. ;-) gaia - ona je lev.. ona musi mat setko.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vy ste ale drziacky, chvilu tu nie som a uz takto =-) =-) gaia - katka mi rozumie, je tiez lev a maskuje sa, ze nic nechce :-. :-. v Prahe som, ale je tu rovnako zimno 3kava, cajik, viem co hovorim a ponozticky mam doma :-( zakusky neceem varit, sak v kastiely bola zima i teraz v sobotu, ked sme tam boli, ak by bola zima ako je dnes, tak to si k tym satam mozem kupit kozuch :-. to iste plati i pre kolaciky, zas zmrzka sa i trosku topit moze :-D :-D
Odpovedať
adiiiiiiiiiiii!!!!!!!! nekecaj! :-D :-D ;-) a preco nemas tie ponozky??? sak si mi to nepovedala..
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ;-) ;-) ponozky, no myslela som, ze je frajersky teplo =-) =-)
Odpovedať
a co si si dala,slapky ne?? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
kde lev, jaky lev??? Gainka je strelena ako vystrikuvana :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
gaia - ada myslela mnaa.. :-D ja som teeez leef.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaaaaaaaaaa ja som strelec, ale tiger perfekcionista (po mamicke...ocko je z toho wetwickovy :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
;-)tak este ze sa chapeme ;-) ..prave som si kusa dvihla tlak v teme financnickej co tu je - o tom kto kolko planuje dostat penazi a ci mysli, ze sa mu vratia..dakedy ma to vazne dostane a musim pisat - jak k tomu moon diskusion katus =-) =-) neda mi gai inak ked si strelec, tak uz tomu rozumiem, ze tu s nami kamossiis ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?