August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
caute holky..dnes trosku neskor..hned zrana sme tu preberali nejake problemiky.. gaia - ja pancuchy nenavidim.. dam si ich len v najnutnejsom pripade.. adi - nemas za co.. ;-) baby a ja nic nepripravujem..az buduci rok sa zacnem o to zaujimat.. a vlastne sak ja nemam toho ani vela..
Odpovedať
Profilova fotka
no sak vy ste tu obe take, pripravy ukoncene, dieta pomoz si samo.... ;-)
Odpovedať
sak ale co mam robit,ked sme to mali tento rok a tie veci co budem potrebovat,sa vybavit nedaju rok dopredu?? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no sak nic...len ja este nic nemam iste, ani meno:-(
Odpovedať
Profilova fotka
katuus ta kde si mi?nehovor ze pracujes dneska?;-)co od teba tolko chcu?ha? =-) =-)
Odpovedať
ale bola som si kupit desiatu :-D jak nemas iste meno?? co vymyslas?? :-.
Odpovedať
dneska budem robit tiramisu.. to si zase pochutnaame.. :-p chcete recept?? nieje to tazke..
Odpovedať
Profilova fotka
posli, zide sa ;-) no chcem meno bez ova, take by som mala frajerske ze az..a neviem, ci to klapne ...gaia zmizla nam nadobro, alebo riesi daco ine ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa - no moje zlate, vies, ja som tu o rok dlhsie ako Ty :-D ...takze preto uz defacto vsetko mam...aj ked plany som zacala s niekym inym a teraz som ich dokoncovala s niekym inym :-D :-D :-D ...no proste to mam pestre ;-) - ake meno? to: katmi to take "falosne" tiramisu?
Odpovedať
Profilova fotka
no moje meno, chcem bez ova ;-) ...a anooo, respect 8-) si tu o rok skor, ale ja som to tu tak anonymne sledovala uz pred rokom, to vies malo to byt 7/7/07 ;-) ;-) s milacikom tym istym, uz 12rokov 8-) x-)
Odpovedať
ne.. origos.. s mascarpone.. dockajte,idem vam to naklepat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda katus ty mas pracu, normalne som sa tu s vami babi pohorsila...od rana hore a nic neurobene =-) =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
adi ja som tiez mala patrit k tym 7/7/07 :-D a s tym bez ova...no neviem neviem.. ved uvidis.. tu je recept: TIRAMISU Suroviny: 400g dlhych piskot, 400g mascarpone, 4 vajcia, 100g cukru, 2salky silnej ciernej kavy, 30g kakaa (granka) POstup: Zltky vyslahajte s cukrom na hustu penu. Zmiesajte ju s mascarpone. Do vzniknutej masy vmiesajte penu s vyslahanu z bielkov. Poloicu piskot namocenych v kave vylozte nadobu obdlznikoveho tvaru a naneste polovicu masy z mascarpone. POstup zopakujte s druhou polovicou piskot a kremu. Nakoniec preosejte kakao/granko po celom povrchu tiramisu a dajte dobre vychladit.. Dobru chut ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ty si sikovnica ;-)
Odpovedať
adi dneska uz vobec nic nerobim.. :-D je piatok to po prve, po druhe tu nieje sef,lebo sa mu vcera narodil syn,tak asi tak aj dnes vyzera :-D a aj tak mam kratky den.. zmiznem o nejakej asi pol 2.. uidim.. pojdem kupit veci na tiramisu a hor sa do toho :-D ;-)
Odpovedať
pochopitelne.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vravim, ty sa mas... ;-) babi na 2008 chate planuju stretko v prahe, nepridas sa? ;-) ;-)
Odpovedať
jeejda a co by som robila v prahe ha?? :-D ty dojdi do BA :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale sak seci budu, na skok ;-) ;-)
Odpovedať
nemozem..
Odpovedať
Profilova fotka
no jo,ale je to skoda, ked sa stretneme, ze sa prave my dve nestretneme :-| ..dam vediet, ak by sme sa nahodou rozhodli pre blavacku agenturu ;-) oki?
Odpovedať
ale no.. sak nesmuut ;-) raz sa isto stretneme.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no myslim, ze by to bolo vesele ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence moje zlate...ja tu "srofikujem ako blazon" to: atinkaa ty spionator :-D to: katmi ja som mala niekde take falosne tiramisu...toto je zbytocne drahe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
co je srofikujem? =-) =-) preco spionator?? :-. :-. holky musim vas dat tiez do off rezimu, bo nist nerobim a chce to popracovat trosku, tak pekny vikend, cmmuuk na licko obom a v pondelok papacko ;-) ;-)
Odpovedať
adi - vesele??? kvoli?? :-D aj ja by som rada vediet,ze co je to srofikujem :-N gaia - mne to nevadi... aspon raz daco dobre.. ;-) adi tak paaa.. :-( pekny vikend..
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa no spionator preto, lebo si pisala, ze si citujem: "...to tu tak anonymne sledovala uz pred rokom..." :-D to: katmi mno jo, ked ja mam okolo seba tolko zrutov, ze to je tak pod 1 zub a hned sa budu obzerat, co dalej :-p :-D
Odpovedať
idem uz dom..papa pondelok..
Odpovedať
Profilova fotka
see you ;-)
Odpovedať
caute holky.. ako po vikende?? ;-) adi ked tu budes, HNED sa mi ozvi.. mam na teba zopar dotazov.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?