August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
ja som do piatej...ale o siestej mam mat stretnutie na Avione a este nemam k jej meninam darcek, takze musim kupit nejaku blbosticku...
Odpovedať
gaia - ja pojdem zajtra do avionu.. nasla som pre draheho taku jesennu bundu v C&A..a ani draha nieje..tak sa pojdem pozriet co to je zac.. tak sa lucim.. papa zajtra holky.. pekny dnik este
Odpovedať
Profilova fotka
pa moje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi inak, ja tiez mam rada C&A - mam odtial bundu...a este z belgickeho kupaci plast... :-D ja tiez cupocem...pekny dnik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, pridavam sa do klubu - svadba 9/8/08 v BB, uz sa moc tesim a uz som pomalicky zacala s pripravami. Byvame s drahym v CR, takze preto tak skoro.. Inak ten cesky svadobny veltrh v Prahe, o ktorom ste sa bavili pred casom byva v hoteli Diplomat V Dejvicich, urcite sa tam chystam ;-)
Odpovedať
dobre ranko vsetkym.. ako ste sa vyspinkali?? dnes nam zasa prsi...ale aspon je teplo.. ;-) slinecko - ahoj.. vitaj medzi nami..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kati, ahoj slniecko;)...dnes tu zasa spinkaam, pomoc. =-) ...a vcera sme pisali fotografom ;-) dvom, tak snad sa ozvu :-)
Odpovedať
no helou draha..vyhajana?? :-D ci ani moc ne?? dokedy si vcera fachcila?? dufam,ze si nebola zasa do 8... inak ja mam uz z tych tvojich vybavovani haluze.. vybavujes si veci v CR alebo tu na SR :-N ; ale asi predpokladam ze v SR,ked chces mat svadbu vo fricovciach,co?? :-N :-D
Odpovedať
adi poslala som ti nejake mailiky.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v SR, zatial secko mailiky. nevyhajana, ach jo - ja asi vazne potrebujem na PC poistku do 0.30 som kukala na fotky a riesila fotografov s milacikom;) no a praca bola do 18.00, sak som pisala - dnes vynimocne do 16.00 sa zblaznim z toho;-)
Odpovedať
no,tak dnes mozes zas pozerat fotky co som ti ja poslala zlatko.. som ti ich poslala tolko,ze sa z nich nevymoces.. :-D ja som dnes v robote do 14,50 ;-)
Odpovedať
poslem ti aj fotky svadobnych siat??? mam ich v PC 178 :-N 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
juj ahojte uz som sa zlakla, ze som tu dnes sama...tak som prispievala inde idete niekto na zajtrajsie stretko v BA - pod Michalskou?
Odpovedať
gaia - ahooj.. coby si tu bola sama.. ;-) aj adi sa tu niekde potuluje..ale asi robi.. stretko?? ake stretko??? to sa kde pisalo?? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi aj ja som sa o dozvedela len dnes: vo volnej diskusii - Bratislava zajedeme na kaficko ...je to v nejakej restike primi (alebotakenieco) pod Michalskou, na 17,30 hod. rezervovany stol na meno bezakova (bezaz) my tam s milacikom skusime prist, aj ked asi az nieco po siestej - ja o 17,15 len odchadzam z prace a kym sa dostanem do mesta...
Odpovedať
jeejda bezaz zorganizovala stretko?? to fakt?? len ja dnes uz mam program.. hmm..tak na buduce mozno..
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi ved to je az zajtra
Odpovedať
zajtra??? ja mam naplanovane na cely tyzdne..len prave nikdy neivem,ci to aj bude tak.. :-D ak by sa daco zajtra zmenilo,tak mozno by som dobehla na chvilku.. a kto tam vsetko bude?
Odpovedať
holky a dnes mame utlm lebo co?? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi ja mam takto vopred len veci, ktore vyzaduju dlhodobejsi plan (ako napr. stretka s ludmi, ktori si to tiez musia zariadit)...uz som sa naucila nechat si variabilne nejaky cas volny (uz som kolabovala) a potom viem taketo veci "vstrcit" ;-) ...neviem, kto tam bude...kukni do albumu k bezaz, robila tusim tabulku
Odpovedať
gaia - tusim sme su same... :-. baby majaku jak sroby.. :-D mne sa ti tak nic nechce... to bude asi tym pocasim.. sak jak je vonku..otras.. ale tusim uz prestalo zase na chvilku prsat..
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som tu kati, secko doslo - budem prehliadat, snad ma to nezabije ;-) ked je toho tolko.)
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi kde prsi? na zlatych svieti slnko...ja teraz riesim domacu...hladam ubytko...nastvana som 8-(
Odpovedať
adi - a kde si cely den?? dneska je to tu dajake skapate.. :-N gaia - tu v meste prsalo..od rana.. riesis domacu?? a co sa stalo?? a ja som myslela,ze byvas uz s drahym..
Odpovedať
Profilova fotka
kati, pracujem ;-) a co mas nove mojinko? my mame potvrdeneho fotografa a tu je slnieckovo :-) :-) gai domacu, myslis pani na strazenie deti? - kym vymyslim slovenske slovo.... =-) =-) alebo? a co svadba ako pokracujete?
Odpovedať
aaale ja nic.. nechce sa mi ani dychat a ne este rozmyslat nad niecim.. :-D ale mala by som urobit aspon nejaku pripravu na buduci tyzden pre uctovnicku - dochadzku a ostatne tieto chobotiny.. a taaak sa mi nechceee.. :-D no priserne.. nie na strazenie deti adi.. gaia byva v podnajme a asi sa musi odstahovat.. =-) ked pisala,ze musi si najst nove ubytko..
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no ja som uplne mimo, este stastie, ze my uz byvame vo svojom. ;-) ...a ani mne sa nechce, 16/8/2008 definitivne - teda aspon na 99%platne
Odpovedať
hm.. tak to je super.. my byvame este v podnajme...ale nestazujem sa zatial.. mam nejake zavazky,tak by to bolo teraz trosku tazke s hypotekou..ale aj to bude :-) takze definitivne 16.8.?? ;-) ja furt neviem.. mam tri datumy nad ktorymi som zacala uvazovat.. 4.4., 7.6. a potom toho 2.8. :-D zas spekulujem.. no to by som nebola ani ja :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no mne by sa tiez lubilo toho 2/8, ale obavam sa, ze uz to dalej poznas....fricovce alebo datum :-|
Odpovedať
iste :-D o pol hodinku padaaaam.. huraaaaaaaaaa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?