August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko. lenus tiez sa mame v prahe uprsano a spavo =-) kati - konecne secko doslo ;-) a aj my chceme agenturu kvoli casu, ktory nam dufam usetri :-.
Odpovedať
no helou.. ;-) ako dnes?? ja tu dnes asi zaspim.. uvidim,ako to tu bude,mozno pojdem skor z prace..ak sa bude dat.. ;-) no tak super.. ano, ja by som bola tiez za agenturu,keby sme robili velku svadbu..jednoznacne to usetri cas,pretoze (co som aspon ja pocula), su velmi ochotni, poradia, usmernia ale hlavne..co nechces,tak jednoducho im povies, ze nechces.. ved si videla,kolko podla mna zbytocnych veci tam bolo popisanych..
Odpovedať
Profilova fotka
..kati este nevidela, vcera do osmej robotka, hned som doma zaspala jak polienko :-. a dnes zasa sa tu snazim pachat daco pracovne, ale neda mi jednym okom tu nenakuknut ;-) :-x
Odpovedať
a co tak dlho robis??? porazilo by ma byt tak dlho v robote.. kukni,ked budes mat cas.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kukam teraz katus ;-) no je to slusna cena za to vsetko, uvidime, co napisu nam robotku sme riesili a ja som hadala pravnicka - ze si ty, a teda som nebola daleko? ;-) ;-) to gaia, ja by som prave ten vlizelin nechcela veru.
Odpovedať
hej.. ale niektore veci sa mi tam zdaju na vyse..neviem.. s tou robotou nie si daleko ;-) a preco by si nechcela vlizelin?? nahodou to pekne vyzera.. niektory samozrejme.. ja som chcela kedysi s potlacou..take ruze tusim boli po nom..ale tak,ze tak splyvali.. pekne to bolo.
Odpovedať
adi poslala som ti ten vlizelin na mail.. ;-) ten co som ja chcela..
Odpovedať
Profilova fotka
oki, dik ;-) nechcela by som hlavne to, co je standardne, vzdy sa tomu branim a pride mi, ze vlizelin je na kazdej svade, preto na nasej nebude ;-)
Odpovedať
juuuj nejaka si narocna,nie?? :-D ;-) ale treba..ved svadbu mame len raz..teda aspon dufam,ze bude len raz.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozerala som to, peknucky je...ale niektore veci mam fakt tak, ze to co maju vsetky uz mat nemusim ;-) anoo kati, som narocna :-x to si nevidela mna a riesit kuchynku alebo vstavanu skrinu x-)
Odpovedať
neva.. ved som ti napisala,ze treba byt narocna.. aspon v niektorych veciach urcite. :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby prosim vas, akoze nchcem vyzerat ako uuuuplna blondina :-D ale naco ten vlizelin je dobry? :-N poslite aj mne na mail aby som videla jak to vyzera ;-) kati a ty pracujes niekde pri obchodnej?? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vlizelin je leni latka - v svadobnych albumoch takmer vsetkych je to ten pruh obvykle oranzovy dany cez stred stola a bieleho obrusa ;-)
Odpovedať
leni informace nem sem do fora :-D ;-) poslem ti mail.. dockaj.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ja ceeem mail x-) x-)
Odpovedať
sak ale tebe som uz poslalaaaa.. :-D ja jej idem poslat len ten vlizelin draha.. co stresujes?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
8-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jejky dakujem za mailiky, idem kukuckovat na to vela :-) ta agency- ceny- to inak vyzera v pohode, som prekvapenaaaaa...
Odpovedať
Profilova fotka
baby esteze som dostala od kamosiek svadobny bedecker lebo ja som ani nevedela ze take cosi existuje ako vlizelin :-D no uz ho len zacat citat aby som vam tu stihala ;-)
Odpovedať
no vidis.. sak som hovorila.. a ked vypustis sem tam nejake tie hovadinky,co tam dali,tak to je uplne v poho cena.. ;-) a neboj.. dostanes sa do toho.. ja som tiez mala v tom bordel a uz sa celkom orientujem.. a to nemam ani bedeker.. :-D ;-) neboj nic.. mi ti pomozeme.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my stale rozmyslame, ci na stred stola navrstvit organzu (tu by sme zrejme jemne nariasili), ci capnut vlizelin (niekde sa pise aj flizelin)...ten je podstatne lacnejsi a my musime obracat v ruke kazdu korunku... este nemozem objednavat, lebo neviem kolko metrov...musime ist najprv do restiky opytat sa tetule - mozno budu mat aj oni...potrebujeme bledomodru/y organzu/vlizelin...a chceme urobit aj bledomodre masle na stolicky, lebo navleky budu z restiky (maju priamo site na svoje stolicky za celkom prijatelnu cenu na prenajom) zvysok vyzdoby na stoly bude tmavomodra...
Odpovedať
baykalac tam ma aj bledo aj tmavomodry vlizelin..a tusim aj organzu..vravim,napis jej.. povie ti aj cenu.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gai s tym ti veru nepomozem, ja by som bola za wedding bez vlizelinu, radsej tu organzu ;-)
Odpovedať
gaia - ta nariasena organza je velmi pekna na stole..
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty koki dalsie cudzie slovo- organza? pomoooooooc babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy... :-D ja som v tom fakt novacik :-N
Odpovedať
leni sak som ti to poslala :-D aj organzu aj vlizelin..neciiitas??? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ja mam len vlizelin ;-) tak to je konec kati ...leni no musis sa do toho pustit ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi no vy si tu musite uz o mne myslet :-N :-D katuli prepaaaac, ja som si to nepozrela setko lebo sa viac venujem pisaniu Vam ;-) ale uuuzzz som si to cle preklikala a uz chaaapeeeem vcelku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihi no vy si tu musite uz o mne myslet baby :-N :-D katuli prepaaaac, ja som si to nepozrela setko lebo sa viac venujem pisaniu Vam ;-) ale uuuzzz som si to cle preklikala a uz chaaapeeeem vcelku :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?