August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: carisma ja hovorim o pozicovnom siat...nechcel od nas nic (zrejme nebol ani on celkom spokojny), nakoniec mu Peto nejake peniaze previedol (ale fakt to bolo malo)...inak, kedy prides pozriet albumy?
Odpovedať
Profilova fotka
ja prave kazdu minutu cakam na vysledky telefonicke krvy aby som mohla vyrazit na autobusku a ist do pha.... :) sak preto sa uz tesim kedy sem hodis fotky :)
Odpovedať
Profilova fotka
to: carisma jaaaaaaaaaj...ale skocit si mohla ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá, kde ste všetky? akosi to tu umrelo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja sa hlasim...decka, to vam vcera bol den rano idem okolo nasho auta a na parkovisku hned oproti cez miniulicku totalne vyhorene auto, policajti pri nom (ak ste vcera pozerali spravy a videli ste to vybuchnute auto od granatu v Krasnanoch - tak hned oproti to male biele auti v zabere bol moj/nasich Bubacik)...doletela som na elinu, uz som isla stlacit gombik, aby sa mi otvorili dvere a ten hajtrak odisiel...sadnem do busu, pred tretou zastavkou vzdy ideme cez zeleznicne priecestie - premiestnovali 2 nakladne vlaky!!!, cakali sme ako debili...prejdeme par zastavok - nastupili revizori (nastastie som mala platny mesacnik)...schadzame na cestu a tam suvisly nehybuci sa rad aut - zase opravuju most do Petrzalky a ludia idu po tejto ceste, aby sa mu vyhli (mostu) - bude to tak 2 tyzdne...v robote na mna sefka vrcala a netusim preco
Odpovedať
Profilova fotka
taak babuchy kde ste? halllooo?? az teraz som vas poriadne docitala ;-) ivett, janka, fotecky uz mame v albumiku, teda tie co mame ;-) este cakame na profi fotky z obradu a oslavy :-) gaia...mojik uz vies riadkovat? naj nem pisem zbytocne :-N ajty, paraadne fotecky veru ;-) darinka ako? kedy prazskee stretko :-N ked uz mi byvas pri dome ;-) ;-) luko mojik jaaak? uz sice daavno neni si mi augustovka, ale furt tu s tebou ratam :-) x-) x-) hod daake oktobroveee news ;-)
Odpovedať
oktobrove news su take, ze narychlo budeme drahemu oblek zhanat :-D inak nic, planujem doriesit vyzdobu buduci tyzden v salone, topanky kupit svadobne, zubar ma caka, a hadam nejaky kozusok by som si mala na oktober pozicat ak takto mieni byt vonku
Odpovedať
sa tiez pridam k vam, ak mozem:-) luko, ty povodna augustovka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teeda ty maas programisko nabityyy :-N a maate napad na oblek ;-) jasne adi pridaj sa ;-) sak si reguleerna augustovka
Odpovedať
ahoj adu, ;-) ati, no kedze on objemnejsi tak hadam tmavy s pruzkami, najlepsie co by potom aj do prace vyuzil, kedze chodi v obleku a k tomu strieborna francuzska vesta a kravata
Odpovedať
Profilova fotka
tak to bude skoro ako moj ;-) my sme mali hnedy s pruzkom ;-) a uz sme ho vyuzili na kongrese :-) :-) adi este i tu chvaalim popolnocky inak babuchy pardoon, ale internet maam dnes primerany k svojmu vyykonu, pomalyy a este pomalejsiii :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
adu mala fakt krasne popolnocky, ja som tiez sa rozhodovala medzi zelenymi a losos, len zelene mali iny strih, boli prekrasne a k rysavym vlasom by sa mi hodili, len mi odstavali a vyzerala som ako tehu. tak som si vybrala tie druhe mne to tiez ide nejak pomaly ten "super rychly" orange internet :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
babky dakujem, ja som dostala latku od maminy a satky boli dokoncene den pred svadbou :-p vypalili super :-) ja som velmo spokojna. my sme dostali navstevu, kamos, bol aj na svadbe, tak obcas budem odbehovat :-. aj moj drahy mal coko hnedy s modrym pruzkom, mne sa pacia cokoladove obleky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo mojik, ty si citala ten pribeh sialenej nevesty? ja som ho dala na plazi v nice za jeden den, som sa smiala straslivo :-D :-D :-D :-D super kniha, ziadne velkee myslienky, lem pravda o svadbe :-D :-D :-D
Odpovedať
necitala, pocuj a ako boloooo??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo super, sa chystaam, ze to tu uz napisem ze ako bolo od svadobneho dna az po nice :-N taak snad to nebude vyzerat ako dvojka knizky :-D :-D :-D :-D inak kde nam zmizla adka? :-N =-)
Odpovedať
dostali nastevu....to by sa nam nemohlo stat, bo setci vedia, ze mi dvere nemame (okrem vchodovych) a oproti obyvke je WC a tak sa nikto neodvazi to vydrzat, tak nikto nechodi :-D ale uz su vo vyrobe a konecne po roku budeme mat dvere, pridu buduci tyzden
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D teeda nice je paraadna, sme dali druhuuu svadbu 6/09 ;-) na plaazi, mojik vymyslel
Odpovedať
jeeeej x-) x-) x-) romanticny to chlap x-)
Odpovedať
som si ukradla sestrin notebook, je na svadbe v pezinku, nezisti :-D luko, vy ste bez dveri? chichi, parada, aj my mame otvoreny byt, ale iba obyvacku s chodbou a kuchynou. beriem lieky ale dala som si aj deci vinka, snad neodpadnem niekde :-p
Odpovedať
no na obyvke a do kuchyne dvere nebudu ale inde by aj celkom mohli byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
adi hned by som si dala s tebou ;-) tak aspon cink ;-) aale najlepsi zazitok bol tyzden pred svadbou - akcia prenos siat praha - ke na to nezabudnuu mnohiii - to je lepsie ako nice, tym by som mohla zacat knihu :-D :-D :-D vazne si to necitala :-N treba kupit maju na martinus a za a pred vies, naj nem robiime neplechu s linkami :-N ;-) 8-)
Odpovedať
na martinuse som uz staly klient :-D sice v poslednej dobe som si len do prace objednavala, ale uz chystam opat daku beletriu si kupi, wishlist uz mam zaplneny :-D
Odpovedať
lucim pre dnes, idem kukat 27 siat a mozno bude aj sampano ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
balila som veci v prahe od rana celkom 3 kufre + moje saty vo vaku na saty dosiel ivko s tym, ze nas jeho kolega nesie na letisko a mame cas - parada ;-) sla som pon dole a prideme - ivko mi predava vzkaz od kamosky mojej, ze satky nemozu cestovat so mnou :-N - robi na letisku uu :-N volaam a pocuvam, ze lietko je mensie jak sa cakalo, ze v kabine rozhodne byt nemozu a ze najlepsie by bolo ich dat do kufra. stuupa mi tlak - ivko uz pozoruje zilu na krku a cele :-D :-D :-D tak sa snaziiim daco povedat, ze to asi musia vediet skor a evka mi len vravi, ze bohuzial budu sa musiet poskladat. som sa skor jak satky poskladala ja a uz na tvrdo kriciim, ze jak poskladat, ked nejduuu a kam do kufra, ked kufre su plne veci ]-( ]-( ]-( neskutocna zlost - pytam si pani skyeuropovu k telefonu a kriciiim i na nu :-D :-D :-D :-p pani furt len opakuje - v psychologii sa tomu vravi technika obohranej gramoplatne - uci sa vo vsetkych kurzoch asertivity - ze bohuzial, nic viac pre mna nemoze urobit, mame prist, velkost siat posudia a podla toho sa rozhodnuuu ma slo roztrnuut, jak rozhodnu, akoze co? ich necham na letisku ]-( ]-( ]-( no nic - startujeme i tak na vyber neni - ivko to komentuje stoicky - mojik v najhorsom poletis ty a satky a ja pojdem vlakom, alebo vezmem saty vlakom - je to zlatik, ale i tak mam zlost
Odpovedať
Profilova fotka
cestou na letisko si vzajomne volame - ja evke, evka nam a ja pani skyeurope :-N je to veselee ivkov komentaar o par dnii neskoor :-N - martin lem po kazdej nadaavke sliapol na plyn :-D :-D :-D noo ked sa nastvem - tak som lev :-N :-. :-x :-x na letisku dostaavam od evky pokyny, ze sa mam ukludnit a pani pekne poprosit, ci moozu ist satky s nami, to ma nastvaava este viac.....poprosiiit :-N :-. :-x :-x to uz stojiime zoci voci, nosy nalepenee na seba, vedla nas tri kufre, mojik a dalsi rad plny spanielov, ktory si netruufli nas predbehnuut ked poculi ten naas prudky rozhovor na celuu letistnuu halu nakoniec nam uz bolo obom do placu - evka zakoncuje tym, ze dooobre, ide pani poprosit ona, nechaavame to ale na ivka, ktory s usmevom na tvary vybavil - nas, kufre, saty, pani a este naam kupil cokoladu na nervy a vodu naj mu neodpadneme...no neni to poklaad x-) x-) x-) uspesne sme zvladli chekin - kontrolu - dali sme si seci 3 cokolaadu a cakali na lietko lucili sme sa s evkou uz v dobrom ona este stala ako neskor pisala v sms - cakala ci bude daaka katastrofa, ale kedze lietko startovalo, bolo secko oki ;-) v lietku paanko - steward este mal pokus, ci ich neposkladaame do ulozneho priestoru nad nami,ale kukla som nanho a saam vyhodnotil, ze "dooobre, neposkladaame", tak ich len zapneme ;-) a tak sme ich zapli - mali nakoniec najlepsi flek pri okienku - dost to vytacalo pani oproti, ale co uz :-D :-D dali sme si viinko, kupili vonavku - za odmenu, mojikovi a boli tu ke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a foto k tomu http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
tak kde ste?? komu to tu piiseem :-N :-. :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ja citam neboj :) mas skvele zazitky :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja dajak nestiham chodit na MS, no ked pridem, tak len kuki kuk a zas praca, brutalne dni su teraz v robote, dva velke projekty prepravujem a ideme ma z toho porazit, zakaznik uchyl najvatsi, srandicky, srandicky a prideme na nakladku a turbina je o 30 cm vyssia, islo ma porazit, no to ma za to debil... v stvrtok sme mali v Slovanskom dome akciu pre klientov, joj fajne bolo, opat sme mali Dana Nekonecneho, tak sme sa vyblaznili, len v piatok sme boli jak vyryhane rezanky :-D a ja som v piatok mala este povinnu prechadzku po Prazskom hrade s obch.partnerom z Kuwaitu, ta som sa do roboty vratila po 4 hodinach a domov som prisla totalne unavena a dnes sme sa rozhodli, ze ideme skusit metro az do Letnan, bo auticko je v oprave, ta sme sa zasekli v Kika, juuuj, ale pekne veci tam maju (v oktobri nas caka rekonstrukcia bytu, tak uz si vyberame, co by sa nam tam pacilo :-D ) a potom sme si dali s manzelom kavicku a isli sme pre mna kupit nohavice k meninkam a prisli sme az takmer po 5 hodinach a teraz som este zehlila a uz sa tesim do postele... adka - navrhni termin a dame stretko... :-D mame to k sebe kusok, aspon teraz, ked este byvame u nasich, ale aj z Komořan to bude po ceste busom :-D :-D :-D zajtra sa snad konecne vrhneme na fotky, tak potom bude konecne to slubovane album :-D pekny vikend vdane pani ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?