August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja som tiež po svadbe uvedomila, že nemám spoločnú fotku s celou mojou rodinkou pokope. Zvlášť mám, ale spolu nie, a chýba mi foto s bráchom a jeho ženou a malým :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa my nemame ziadnu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne je to ľúto, práve kvôli tomu by som si to rada zopakovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa mno jo...cas uz nevratime... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
haló baby kde ste všetky?? ati čakáme fotky
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa vcera vecer sme dostali fotose od profika...niekedy buduci tyzden by som to chcela pozmensovat a par ich sem hodit... decka, ako sa robi v albume, aby mi to "zariadkovalo"? nech nemam vsetko v jednom misungu
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia ako myslíš zariadkovať??
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa aby som mala "odrazky"...cize saty: blablabla uces: blablabla lebo mne to do albumu pise secko za sebou
Odpovedať
Profilova fotka
ha, tak to neviem, ešte som to neskúšala, ale už aj som si to tam chcela doplniť, len som ešte nemala čas. a už máš fotečky v albume??
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa nie, budem ho robit az na buduci tyzden, lebo teraz na predlzeny vikend ideme pozriet moju rodinu do PL a nestiham to dovtedy spravit...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, nestihala som sa skor ozvat, dnes rano sme prisli spat do Prahy :-) zazitkov vela, tak len tak v rychlosti :-D v piatok vecer som mala chut celu svadbu zrusit, keby ste videli a poculi, ako sa nasi pohadali, no revala som jak mala :-( taky amok u oca som este nezazila a to bol cely tyzden v klude, vsetko prebiehalo v pohode... no a to nas este cakala dozdobenie saly, dat menovky atd., no viete si predstavit, ako sa mi chcelo, ale isiel s nami aj moj bratranec a ten sa o zabavu postaral :-D doma sa vsetko ukludnilo a ja som sa snazila na vsetko zabudnut, aby som v sobotu bola fit... poslednu noc som spala bez Stana, ale rano sme sa videli, lebo sme museli odniest kvety na cintorin pre S.oca, ale potom uz som sa isla cesat, malovat, uzivala som si to... pocasie: cely tyzden pekne - 30 st., v sobotu rano si hovorim: fajne, ze nie je take horuco, no nezacalo nam prsat, ked sme boli v kostole?! :-| ale kym sme vysli, tak uz neprsalo, len saty hned boli samozrejme spinave, no co uz... kamarati nas prekvapili sosovicou, tak sme sa nasmiali a sosovicu som potom vyberala aj z podpiry :-D mysleli sme si, ze sa pojdeme fotit, ked prestalo prsat, ale kym sme stihli zjest polievku, tak zacalo tak prsat a prsalo az do nedelneho rana, takze fotit sme sa boli az v nedelu, ale na fotkach to nevidno :-D jedlo, zabava, kapela, kameraman boli na 1*, kazdy si chvalil, ako sa dobre najedol a zabavil a to je pre nas najdolezitejsie... kameraman s nami vydrzal az do konca, odisiel o 5 rano, dokonca aj bosy tanec musel tancovat s nami :-D my sme prisli domov o 7 rano, lebo sme este pratali salu a nakoniec tam prisla este jedna kapela, tak hrali aj s tou nasou - len tak, pro radost, tak sme este aj s manzelom tancovali :-D len fotografa sme nemali ziadneho profi, lebo fotak sa nespravil, tak nas v nedelu fotila S.svagrina, ale aj tak sme spokojni... este nemam postahovane fotky, ale potom vam sem hodim link na picasu, aby ste mohli pozriet, tu je odkaz na fotky z bratoveho mobilu http://www.new.facebook.com/album.php... to: atinkaa krasne fotky a vdaka za oznamko, kazdemu sa pacilo, originalita!!!! zatial sa majte, idem este dovybalovat posledne veci a ideme si precitat telegramy, len sme ich vzdy otvorili, vybrali peniaze, ale citat sme nestihali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky idem si vaas konecne dokukat vsetky ;-) ja som fotocky do albumu zatial dala tie od hostiii :-) profi suu tam linky tak moozete kuken bol to frajersky den pre naaas celyy x-) x-) vsetci boli uplne uzaasniii a mysliim, zesi to s nami uzili k foteckaam som vaam urobila komentaare tak moozte i pocitat co a ako ;-) a ideem vas vsetky okukat gai ziadna velryba :-N necigaaan nas, nadhernaa si bola ;-) a supki robit albumik i tu naj ti moozem pripisat gratulace....bo ja som neporiadnik....postou som nem poslala nikomu nist :-N :-. :-x |-| |-| darinka pre teba platiii to istee ;-) 8-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dajulik gratulujeeeeeeem, všetko len to najlepšie, pridaj ďalšie fotečky nech ťa okukáme aká si bola pjekná :-D ten foťák ma mrzí, aj to počasie, ale aj tak bol pekný deň, že? ati ahoj, konečne si medzi nami :-D , krásne fotky na galérii, nádhera baby aj vám to ubehlo tak straaaašne rýchlo, lebo nám strašne
Odpovedať
ahojte baby...som nemala čas celý august...atinkaa krásne fotky...úplne sú super...nám bohužial pršalo a fotili sme sa v hoteli...ale tak nevadí lebo svadba bola super... :-) :-) :-) gaia som zvedavá na foto :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani dikees ;-) aj vy ste boli paradni :-) x-) x-) naam tiez prsalo....i ked to nie je vidno :-) lem si pamataaam z fotenia vety ako....a usmievame sa - prsiii naam ;-) 8-)
Odpovedať
ati..to fakt vam prsalo? tak dufam, ze ak by nam tiez, budeme mat tiez take perfisne fotky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasneee ;-) inee sa ani nepokuuusaj mat :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa jasne, ze aj tak to bol pre nas najkrajsi den, aj ked prsalo, aspon nam nic zo svadby neutieklo a zabavali sme sa cely cas... tiez nam to rychlo zbehlo, dnes sme pozerali na video, co natocil ujo, a ja si ani nepamatam, ze tak super sme sa zabavili, tancovali sme jak o zivot, fakt super... kludne by sme si to zopakovali este raz - tu zabavu, nestihli sme s kazdym potancovat :-D baby, fotos budu az ich vytriedim a urobim take naj album, bude na picase, link potom hodi, nebojte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik krasne, aj ked z mobilu ;-) to: janka206 vcera popoludni sme sa prave vratili, mame za sebou 600km a boli sme fakt unaveni robit akekolvek coro-moro s fotkami...ale posnazim sa asi dnes, resp. zajtra a pridam...a de mas ty??? =-) to: dajulik mna skor mrzelo, ze sme mali naprd pocko pri foteni a ked sa vycasilo, ze fotograf nas nevytiahol aspon na namesticko pofotit sa so vsetkymi (niektorych hosti ani na fotkach nemam :-( )
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia aj my nemame poriadne foto s hostami, no co uz... a hlavne ked uz mame spolocne fotky, tak kazdy pozera do ineho fotaka :-D nemali sme toho fotografa a takto to dopadlo :-D ale nic si z toho nerobime, my sme si ten den uzili od zaciatku do konca, kludne by som si to zopakovala este raz :-) som sa konecne vcera nechala ostrihat, parada, len asi to nie je az taka velka zmena, ked si to nikto v robote nevsimol, drahy mi povedal, ze som kludne mohla mat este kratsie, tak som mu vysvetlila, ze ked uz som mala take dlhe vlasy, tak som hned nemohla ist na take kratke, to by mi bolo luto :-D ale kratsie vlasy mi sedia viac ako tie dlhe... cez obednajsiu pauzu sa idem odfotit na obciansky atd., no to budu zas fotky :-D majte sa luko: vsetko pripravene na oktober?
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik keby sme nemali fotografa, tak cert to ber...ale mali sme :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia ty si zas pesimisticka az hroza, musis si z tej svadby zobrat to najkrajsie, co sa tam udialo a nie riesit to, co nemate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik ale no, ved ma nechaj byt trosku nasra.ou :-D ...ved niekto za to musi moct :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte dievcence..tak aj my to uz mame za sebou...bolo to super.... ;-) vyborne sme sa zabavili, aj mi pri foteni prestali vadit ludia co behali po kastiely a aj fotky sa daju vybrat...tak sme celkom radi:-)...o tyzden nas caka svad. cesta a to uz ledva cakam..... vsetkym augustovym zelam vela lasky... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: ajty ja som prave dnes dopoludnia cumela na vase fotoze - kraaaaaasnucke...mnoho stasticka zelam
Odpovedať
gaia: dakujem...myslim ze fotograf to zvladol...ja sa teda na fotkach nemusim ale povedala som si ze to ani najlepsi fotograf neurobi tak to nebudem riesit....ja som prave pred nasou svadbou pozerala Vase ked som tu citala ze sa sama sebe nepacis..a uz som ti aj chcela napisat nech neblaznis ze mate super fotky:-).len som to nakoniec nestihala ;-) ja ked som najprv videla fotky le pozbierane od znamych..koniec...to keby si videla....vsak pridam aj tie..aspon na pobavenie:-))))))))))) to je brutal....ale co..podstatne ze sme sa zabavili, uz si to stastie len treba udrzat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ajty zvladli ste to vsetci na 1 ;-) decka, poradte - drahy ma stale nalamuje, aby sme si este raz pozicali saty a vybehli sa pofotit (kedze sme mali take na H pocko)...co vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
reni chod do toho...dobre vies ze si cely cas nespokojna tak to zmen a nefrfli nad fotkami. si vybehnite niekde kym je takto krasne teplo a pofotte sa. a maaaaaaaaas to. a nie ze budes cely zivot nadavat na to ake si mala a nemala fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
to: carisma :)))...len mne sa to zda byt dost penazi...opytam sa Peta, ci aj ma nejakeho fotica, ked ma uz do toho laka
Odpovedať
Profilova fotka
sak ak som dobre pochopila tak za tohto fotografa ste neplatili, aspon ja som ho pocula hovorit ako je to jeho svadobny dar pre vas.... tak ste usetrili a teraz mozete preinvestovat do peknych spomienok :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?