August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: tatranka82 moc congrats ;-) to: dajulik ale figu...z toho mojho zoznamu skoro nic nemame :-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: nebud pesimisticka, sa zvladne, potom vybavis vsetko za dva dni, uvidis... satky vyskusane, pekne su?
Odpovedať
Ahojte, dakujem.. inac ani nam tak dva tri dni pred svadbou nevychadzalo nic, tak ako sme planovali a nakoniec sa to poriesilo a dopadlo to super... takze ziadne stresy baby (uz sa mi teraz lahko hovori), nebojte nic, bude to perfektne...drzim palce...uzite si to.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte :-D tak ma tu znova máte. Poviem vám, že takto rýchlo aby ubehol deň, tak to som ešte nezažila :-D všetko vyšlo tak ako malo, až na moju kytičku, bola som trochu sklamaná, pretože nebola taká ako mala byť, ale čo už, prežila som to. Počasie nám prialo, až keď sme prišli do sály, prišla búrka a nebola elektrina, ale asi len 10 min. Potom to bolo fajn, všetci sa zabávali. Spať sme išli až okolo 7,45 ráno. Stresy neboli žiadne, ale strašne rýchlo to ubehlo, no napriek tomu to bol pekný deň. Cítila som sa ako kráľovná :-D Ale ako to tu niekto napísal: veľa kriku pre nič ;-) Nič v zlom, ale toľko príprav, a tak rýchlo to ubehne :-S Aj na dovolenke sme mali pekné počko, ani sa mám nechelo ísť domov. Profi foto ešte nemám, ale zatiaľ len pár amatérskych dám, tak kuk do albumíku :-D
Odpovedať
ahojte kočky, naša svadbička nádhera, super všetko len počasie sklamalo veľmi, zrovna v sobotu lialo celý deň, takže fotenie vonku sa nekonalo...inak paráda a teším sa na svadobnú cestu
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik hej, saty vyskusane - mam v albume aj 2 fotky zo skusky to: tatranka82 + nany100 moc congrats a tesime sa na fotoze :-D (inak, aj ja sa toho pocka bojim - prognozy su zo dna na den horsie :-( ) to: ivetapa taktiez congrats, krasne fotocky - boli si naozaj ako kralovna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia ďakujem, a držím palce nech aj tebe všetko dobre dopadne, a neboj aj počasie bude fajn. A čo sa týka vecí z tvojho zoznamu, nič si z toho nerob, uvidíš že v ten deň D ti to už bude jedno či niečo máš alebo nie. pretože to bude váš deň. Aj ja som chcela úplne inú kytičku mala byť iba z orchideí a nemali tam byť vôbec ruže, ale prežila som to, a dokonca ani torta nebola taká ako mala byť, a aj to sme prežili. Neskôr dodám foto torty na porovnanie, trochu ma to síce mrzelo, ale potom mi to už bolo jedno, bavili sme sa a naozaj to strašne rýchlo ubehlo. Drž sa, pa ;-)
Odpovedať
to: gaia ďakujem za gratuláciu, fotky budú, len ich treba upraviť, potom vložím...ja som bola so všetkým veľmi spokojná, ale že sa na nás nepozrelo slniečko ma mrzelo...podvečer prestalo konečne pršať...potom sme si spravili pár záberov vonku, akože v prírode...smola, ale na tom až tak nezáleží...hlavne že sa ostatné vydarilo a všetci sa dobre napapali a zabavili...apropo, my sme ani tortu nestihli nakrájať...až druhý deň do výslužiek...ale nikto si to aj tak nevšimol, predtým sa nakrájali ostatné torty, lebo niektorí museli odísť skôr, tak som ich nechcela pripraviť o tortičky a naša si tam trónila až do konca...mala som inak z požičovne krásny dáždniček taký smotanový k šatám keby bolo treba a naozaj sa zišiel...všetkým sa úžasne páčil, takže aj ten dážď bol na niečo dobrý :-| držím palčeky a nenechaj sa znechutiť počasím aj keby nevyšlo, ja som si to užila aj v daždi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to:gaia wooooow, vyzeras v nich fantasticky, podla mna su najlepsie, co si skusala, si aj Ty spokojna? a bud v klude, aj ja ich budem mat podvihnute - ci ako sa to pise :-D som mala, tak aby som ich neznicila :-D a gaia nebojaj vsetko dopadne super, aj keby prsalo, ved toho sa aj ja bojim, ale vcera sme si povedali, ze na to kasleme, ked bude prsat, bude, dufajme, ze nie cely den :-D gaia: nech Ti to vsetko vyjde, nech si spokojna a stastna v ten svoj velky den, neviem, ci Ti este stihnem napisat, lebo zajtra som v robote posledny den a potom ma cakaju 2 tyzdne dovolenky a v piatok vecer uz odchadzame na Slovensko pripravovat svadbu, tak prajem radsej teraz... urcite budes krasna nevesta, tesim sa na fotecky... to: ivetapa bola si krasna nevesta... a presne tak, v ten den Ti to uz je uplne jedno, ci nieco nevyjde alebo nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambulienky, diky moc...myslite na mna
Odpovedať
Profilova fotka
gaia neboj budeme na teba myslieť aj na atinku to: daju ďakujem, užila som si to ;-) som zvedavá na všetky foto
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa marnost, mna tie prognozy pocasia asi zabiju :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: gaia, neboj sa, urcite vsetko super dopadne :-D ja som sa vcera dozvedela, ze fotografovi sa rozbil fotak, ale ze robi vsetko pre to, aby ho na buducu sobotu mal, no vcera som bola z toho smutna, ale dnes uz to neriesim, dajak sa to urobi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj baby, to je ako naschvál že? ale nebojte všetko určite dobre dopadne aj počasie bude dobré. Mne sa to už asi lahko hovorí, ale ešte v piatok sme si aj my hovorili, že aby bolo dobré počasie pretože aj nám hlásili dážd, a v sobotu sme si povedali, že už by to bolo jedno, či by pršalo alebo nie. Nakoniec teda aj pršlalo, ale našťastie až keď sme boli v sále. Myslím na Vás :-) Ozaj už mám aj profi fotky, len sú všetky na dvd a sú strašne veľké, takže ich musím zmenšiť a potom sem nejaké šupnem ;-)
Odpovedať
ahojte...tak sme sa 8.8. vzali, vyslo to uplne super, takmer ziadne stresy, ale zato viacero prekvapeni. Potom sme si uzili dovolenku a teraz hor sa do reality. Dnes budu este fotky od fotografky, takze zatial aspon par amaterskych od mojho brata: http://foxterier.eu/foxterorovci/?p=2... a idem si vas pocitat, ako sa vydarili vase sobase ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prsky gratulujem a želám veľa veľa šťastia a veľa lásky :-) , pekné fotočky a čakáme na tie od fotografky a kde ste všetky? gaia, ati chceme fotky a detaily daju ako? už sa psychicky pripravuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik tak drzim paste, nech ho fakt ma to: prsky kraaasne...moc gratulujem to: ivetapa pocasie na fotenie nam absolutne nevyslo :-( mame strasne malo profi zaberov... amaterske fotky zo svadby si mozete pozriet na tychto "links" http://picasaweb.google.sk/michal.sty... http://picasaweb.google.com/jozef.gas...
Odpovedať
Profilova fotka
gaia moc moc gratulujem, veľa lásky a šťastia a aby ste boli vždy takí usmiaty ako v tento deň myslela som na vás, že vám počasie nevyšlo, ale dúfam, že ste si nenechali pokaziť váš deň, fotky sú super, úplná kočka je z teba, aj výzdobe pjekná gratulujem, a kedy budete mať tých pár profi záberov? my už máme aj som nejaké dala do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa mno jo :-( ...strasne ma to mrzelo, lebo chudak fotograf sa uplne zbytocne trepal az z Nitry... :-| ...a ked tak cumim na tie fotky - pripadam si ako velryba 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
čoooooo??? aká veľryba, čo si. Vyzeráš tam úplne super, fakt, veľmi ti to pristalo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa jak ze jaka? shak biela, nie? 8-( fakt, cim viac sa na to divam, tym viac si pripadam ako debil...co uz, nejde to zmenit...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tam nevidela žiadnu veľrybu, a dokonca ani bielu, ale videla som tam jednu peknú kočku v svadobných šatoch a veľmi jej to pristalo. ;-)
Odpovedať
ivet..ďakujeme za želanie :-) tak som zavesila pár profifotošiek (tie čo sa mi celkom páčia - fotografka nemôže za modelku 8-) ): http://picasaweb.google.sk/prskavka/P... kamoška mala komentár že: "ty si to fotenie vôbec nebrala vážne...na každej fotke sa rehoceš" - no a čo to bol môj pohreb?
Odpovedať
Profilova fotka
prsky náhodou veľmi pekné usmiate fotky :-) ani mne sa nepáčia vážne fotky, a hlavne keď sú zo svadby, super, ja som hodila na web iba pár od fotografky, lebo tie čo máme od nej na dvd sú strašne veľké a nemala som čas ich zmenšiť, ale možno cez víkend sa s nimi pohrám a pridám ďalšie. Tie čo nám upravila a dala hotové vyvolané, tak sme spokojní.
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa dik za utechu to: prsky waw...my sme sa zas vobec nesmiali - prsalo nam do ksichtov ]-(
Odpovedať
ahojte augustovky, ospravedlnujem sa, ze som vam sem vtrhla....len som tak ockom prisla kuk ze ako to tu vyzera...ja som sa vydavala takto pred 2 rokmi.... a boli to take kraaasne casy x-) tak vam chcem zazelat vela vela lasky a pohody a uzivajte si to krasno, co po svadbe je.... 8-) gaia ;-) krasnucka si bola....super...sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
to: madi dakovala moc
Odpovedať
Profilova fotka
darinka zajtra kukaaaj byt najsamkrajsia ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrá ránko, ale ati vitaj ako bolo, a čo svadba všetko dopadlo OK? Myslela som na vás, počasie vám asi veľmi nevyšlo, že? :-( a kde sú fotky??? daju a ty ako? aj na teba som v sobotu myslela, aké ste mali počasie, a všetko bolo OK, a čo fotograf, opravil foťák? fotky fotky fotky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si prave vo stvrtok s hrozou uvedomila, ze nas nikto neodfotil (take tie pozovacie fotky) s rodicmi, priatelmi a pod...profi fotograf na to nejako pozabudol (pricom predtym sme sa o tom rozpravali a bral to ako samozrejmost =-), dokonca to hovoril takym tonom, ze naco mu to hovorim - ved to je samozrejme 8-( ), ostatni sa spoliehali na to, ze to urobi profi fotograf a potom uz bolo prilis neskoro na vsetko 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?