August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem, dúfam, že všetko bude tak ako má byť, ale čo vám poviem čo sa stalo, môjmu drahému sa vyhodil herpes ! :-S našťastie to zachytil hneď, tak som mu povedala, že nech si to poriadne natiera každú chvíľu, lebo ho uškrtím ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ivett drzte sa a hlavne si to uzijte ;-) my sme mali predsvadobne fotenie s herpesom a bolo ok ;-) dokonca som ho ani od milacika nedostala :-N :-D :-D a dobryy fotograf urobi fotecky bez neho ;-) 8-) hlavne sa drzte!uzivajte si to a noo stress...secko bude dobre! myslime na teba/vas ;-) pus.atka
Odpovedať
Profilova fotka
ivet: bud v klude, moj drahy zas ma vyrazky, ale take brutalne, ze ma az diery v xichte, tak neviem, co je lepsie, bol pri koznej, trosku sa mu to zlepsilo, ale on sa jednej vyrazky zbavi a druhu ma hned vedla, bidak... nie ze ja by som vyrazky nemala, ale ja budem mat aspon make-up, neviem, ako by vyzeral on s make-upom :-D :-p ivet hlavne ziaden stres, vsetko bude v poriadku, nebojaj... ati: fotky som pozrela, velkaaaaa romantikussss :-D a satky tiez pekne a hlavne oni dvaju su fest sikovni, robia super fotecky... idem makat, teraz ma tak vytocila kolegyna, ze mam taku zlu naladu, je totalne neschopna, nevie si poradit...
Odpovedať
ivet, tak pekný svadobný deň želám,aj počasie ti víde :-) ....som zvedavá na fotečky... :-) dajulik ...môj kamoš (a nie je teplý) keď ide od kozmetičky a je celý červený pupákový tak si dá v pohode na to make up - a nie je to zlé ani vidno to nieje...a keď je drahý ešte aj opálený ani vidno mu to nebude... :-) no teda ak mu ešte do svadby zostanú tie vyrážky...
Odpovedať
Profilova fotka
janka206: no on pouziva aj aknecolor, ale len na tiez vyrazky, u nas to vyzera inac, ked mame cely xicht zmakeupovany :-D ale uz aj moj drahy bol na kozmetike, som ho donutila a potom mu to nedalo a isiel sam od seba za koznou, nech s tym nieco urobi, tak mu dala dajake antibiotikove masti, no ved uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, joj ďakujem vám všetkým, neviem či sa zajtra stihnem pripojiť a písnuť pár riadkov, ak nie tak mi (nám) držte palce a myslite na nás. Určite sa ozvem po svadbe a dám aj fotky, len fakt neviem kedy, možno po dovolenke, alebo možno to stihnem aj v nedeľu :-D Zatiaľ stresy nemám, dnes som ešte strihala etikety na fľaše a menovky, takže pohoda :-D a ymýšľam ako ozdobiť naše poháre (ja som chcela úplne obyčajné, že si tam len niečo napíšeme, alebo tak) majte sa aj vy pekne a držte sa, všetko bude OK, pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sakris, tu to ale zije ]-( kde ste vsetky? :-) ivetapa: dufam, ze vam svadbicka vysla na 100%, chceme potom vediet zazitky, dojmy atd. a hlavne chceme vidiet fotky :-D baby, ja som bola vcera na skuske siat, pri mojich 158 cm su mi saty straaaaasne dhle, ale upravia mi ich, len som bola trosku sklamana ako ]-( nejdu podohnut, lebo mi treba takych 10-15 cm, takze tie saty musia nariasit, nabrat ci ako sa to vlastne povie :-D a to som vobec nechcela, chcela som hladku suknu, no ale co zrobim, ukazala mi, ako to bude vyzerat a nie je to az take strasne, paci sa mi to :-D takze konecny vysledok - spokojnost :-D a rozhodla som sa, ze rukavicky nebudu vobec, bo by som prebila krasu siat :-D no a este jedna vec, ktorej som si vobec vo februari nevsimla, ze zavoj ma pri hrebienku dajake otrasne latkove ruzicky, ktore nejdu dat dole ]-( no dufam, ze kadernicka bude sikovna a pekne tam pripevni tu bizu, ktoru na to mam a nebude to vobec vidno :-D ale fakt som inac spokojna, saty sa mi pacia stale a robia mi stihly pas, az moja sestra neverila :-D ale na fotkach to tak nevyzera, tak dufam, ze nas fotograf bude sikovnejsii ako moja sestra, ktora ma v sobotu fotila :-D :-D :-D no nic, idem si fukat vlasy a sup do postele, zajtra zas do roboty, ale teraz zacinaju sladke 2 tyzdne bez sefa a potom uz mam dovolenku ja, takze ho mesiac neuvidim, jupppppiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
daju moja a kde maame fotecky stihleho pasu...korunky a voobec seckeeho? fotodokumentacia nem? zaaaklaadnaa chyba :-D :-D :-D ;-) dobruu teda ked uz smykaas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
boli sme sfuknute ze mame svadbu v auguste a neprispievame sem tak som vas prisla pozdravit :-D :-D :-D :-D ja uz to mam za paaaaaar uf :-N :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D nem sfuknutee boli ste pozdravenee a bolo vaam zazelaaneee ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj ja viem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale tak co som mala napisat :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-p ;-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobre ranko zelam x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
viete co je uplne na hovno? ze ma stipe v krku... porazi ma ak budem chora ]-( ]-( ]-( ]-( :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ráno pipi, mňa tiež :-( , som sa dnes ledva zobudila. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne porazi ma dufam, ze sa do piatku dam doporiadku inak ma slahne ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caveskii babuchy..cajiik, mediik cesnakovee hrianky a supkii do postele ;-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to by bolo cesnakové hrianky a potom medzi ľudí :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
do postelee :-N ;-) taam snad tooolko ludi nestretnes ;-) ak si daate hrianky obaja, tak je to vybavenee :-D :-D :-D 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
drahý je v robote a ja musím tiež :-) jáj, ale dobre by padlo zostať dnes v posteli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo joo, vsetci suu v robotke :-N :-. :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky no u mna oddych pri malej neexistuje... ale papam vit C,paralen a pijem prieduskovy caj :-p no snad sa dam dajako do piatku doporiadku :-S katastrofa ze prave teraz ma to chytilo ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pipi1211: zakon schvalnosti, ale co zrobis, pchaj do seba vsetko, co sa da, a snad to pomoze :-D ati: ako keby si ma nepoznala, ved vies, ze mne trva vzdy dlhsie, kym dam fotos :-D aj tak len na mail :-D tak Ti poslem dnes na mailik, aby si videla... kedy vlastne ides do KE? sa to blizi :-D my sme vcera riesili menovky a ubytko pre ludi, dnes este musime poriesit vysluzky, komu budeme davat, aby sme zrobili s ockom stitky... uz sa doladuju detaily 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauki...letiime 11/08 ;-) 8-) a maaame vsetkoo ;-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
supis :-D a vojdes sa do lietadla? :-D idem Ti poslat ten mail, nech na Teba nezabudnem, poznas ma :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko.... tak hrdlo stale bolave :-| :-p boze porazi ma....
Odpovedať
Profilova fotka
to: pipi1211 drzim paste, aby si to dobre prezila...mas to uz "za par"...tak nech sa ti to rychlo vylepsi...
Odpovedať
Ahojte baby, tak my uz mame po...:-)) uz nosime obrucky a v pondelok som si bola vybavovat doklady :-)..a musim povedat, ze na tie stresy, resp. zhon, ktory bol najma tri dni pred svadbou a vsetko sa kazilo, nakoniec vsetko dopadlo uuuuplne vynikajuuucoo :-D :-D ..vsetko bolo super, este aj pocasie ako na objednavku...prsat zacalo okolo 7 vecer to nam uz bolo jedno, aspon sa trosku ochladil vzduch aj v tej svadobnej sale, kde sme sa zabavali...takze parada, aj fotocky sme vonku stihli...(zatial ich este nemame) ale ked budu, tak nejake pridam.. takze ja som nad mieru spokojna, bolo to skvele...a vam vsetkym, ktore vas to este len caka, prajem pevne nervy a nech vsetko vyjde tak ako si zelate..uzi si vas den, stoji to za to... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je parada tatranka ;-) gratulujem! pipi moja drz sa, uz sa asi nestihneme pocut, tak nadhernuu svadbicku vsetkyym 8/8, 9/8 aa voobec celyy august...bo nefieem kedy sa napojiim ;-) pa moje!
Odpovedať
Profilova fotka
to:tatranka82 tak super, ze vam vsetko vyslo, tak to ma byt a kde su aspon dajake fotky nech pokukame aka si bola kraaaasna nevesta? :-D to:gaia ako ste vy na tom, vsetko pripravene?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?