August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: ja si fakt na to musim davat pozor, tak aj teraz ked si na to spomeniem, tak sa snazim pri PC sediet rovno :-D ati: no ja som sa konecne z toho dostala, ale ked vonku je take sproste pocasie, ze som zvedava, kedy zas budem chora... no vidim to asi az na posvadobne stretko, co? :-D no ale ved uvidis, ako na tom budes, staci len pisnut a ja Ti dam vediet, ci mozem alebo nie, ale vacsinou v tyzdni mam po robote volno, vikendy su horsie, tento mame volny, ale to zas nauka, potom chceme ist na vystavu toho Titanicu, co je v Lucerne, dalsi vikend sme cely u sestry a potom uz mam len jeden volny vikend a 15/8 uz ideme na Slovensko... a kazdy by chcel zapijat slobodu, co si myslia, ze mam tolko casu?! :-D zapijat slobodu budem az na Slovensku, dajaka gril party alebo nieco v takom style, lebo ja na disko dajak nie som... a co vy baby, zapijate slobodu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som už taká postaršia osoba :-D , takže ja na discu tiež nie som, ale minulý víkend som bola v SA, tak som zapíjala s jednou kamoškou, a tento víkend idem s ďalšími. A drahý pôjde v pondelok zapíjať s kamarátmi
Odpovedať
Profilova fotka
neviem este cim budeme zapijat, ale von s kamoskami pojdem urcite (uz zajtra). drahy totiz ide na chatu na dva dni, tak preco by som si neuzila aj ja? :) no nie? no ano! kazdopadne, asi pojdeme na nejaku cokoladu, alebo koktail, ale len nealko, lebo takmer vsetky moje priatelky su tehotne :)). alebo pojdeme papat. mnam, uz sa na to tesiiiiim! :)
Odpovedať
Profilova fotka
mňaaaaam čokoláda, no inak možno aj my zablúdime na čokoládu, tu v Piešťanoch je taká cukráreň, kde robia tak fantastické zákusky, a výbornú čokoládu asi aj 20 druhov
Odpovedať
Profilova fotka
u nas v BB otvorili nejaku novu cokoladovnu, kde coko varia a teda nie je taka umelo rozpustena ako puding (ble) - proste je prava belgicka, :) a uz sme ju aj otestovali!
Odpovedať
Profilova fotka
my nezapijame
Odpovedať
Profilova fotka
no veď ani tam nie je puding
Odpovedať
Profilova fotka
teeda babuchy..ze postarsia osoba :-N :-D :-D :-D :-D ivett :-D :-D :-D :-D cokoladka mnamiiii x-) x-) dajuliku nebooj daco vymyslime....lem hod do ip tel.c. ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som už úúúúúúúúplne zúfalá, ja už neviem čo mám s tým mojím kašliskom robiť, dnes nadránom som sa zobudila, že sa dusím. Keby som nemusela súrne prísť do roboty, tak tu nie som. Ale idem k doktorovi, lebo toto je fakt hrozné, o týždeň svadba a ja takto :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ivett co secko si uz skusila? cesnak? medik? sol? pisni, nech ti pisnem dake postupy ;-) my uz sme fit 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj, to je super že aspoň niekto, ja práve čakám na auto, a idem k doktorovi nech mi niečo dá, mám kvapky na kašel, medík, citrón, ale každá rada dobrá, díky
Odpovedať
Profilova fotka
no bola som u doktora, a dal mi lieky na alergiu, či to nemôžem mať aj z toho, a v pondelok idem na kontrolu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivet hlavne aby Ti to zabralo, aby si sa mohla na svadbe bavit :-) ati: pisnem cisielko do IP a ty pisni svoje, nech si ulozim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joooj baby, sa tak vytesujem, objednala som si parfem na svadbu, uz som ho raz mala, ked mi bolo 18, tak mi drahy dal na narodky a povedala som si, ze urcite si ho este dakedy kupim, fajna vona, a dnes mi prisiel a som z neho unesena, tak ako dakedy :-D hugo boss intense...a teraz tu opat chodim v svadobnych topanockach, budu znicena skor, ako ich obujem na svadbu:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodim v svojich popolnocnych satach :-o hehe :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tiez dobre :-D idem Ti pisnut do IP, som dajak zabudla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej shaak kukaam, ze slubujes ip a nist :-N =-) :-. :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
uz som Ti poslala :-D a teraz som pozerala do tvojho albumiku, ked budu mat druzicky take pekne kvietky na ruku, tak budu sumneeeee :-D a ake budu mat satky - farbu, strih:-)
Odpovedať
kocky ja som si chcela objednat zavoj od jednej cesky a poplatky za transakciu su drahsie ako zavoj =-) tak to budem asi riesit na svk :-|
Odpovedať
Profilova fotka
thaak ty si truhlik a ty nem pamataas kde ja byvaam :-N =-) :-. ;-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko: lepsie, ked si nechas poslat na dobierku, to Ta nestoji tolko ako prevod na ucet, ja som zo sebou tiez tak vydrbkala, ked som objednavala vankusik na obrucky, prevod bol taky drahy, ze ma vankusik vysiela takmer na 500 Kc a to stal len 250 Sk ]-( ale ked som si objednavala bizu do vlasov, tak uz som to robila na dobierku a to nie je taka palka :-D
Odpovedať
tak už sa nám to kráti, už máme za sebou prvé ohlášky a odpočítavam: už len 12... ;-) ...v piatok ma čaká skúška účesu a rozlúčka so slobodou...momentálne sledujem počasie, dúfam, že 9.8. bude pekne a teplo
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak mne sa to už veľmi skrátilo, och - inak mám ďalšie antibiotiká, dúfam, že zaberú
Odpovedať
Profilova fotka
cafki augustovky moje:-) nany pocko si moozes cihat tuto;-) http://www.accuweather.com/world-fore... zatiaal si nie su istyy..ale neni su burrky ani nist ;-) taakze isto bude v povazskej kraasne x-) pre ostatnee...lem si tam kliknete mesto a maate to...lem sa kvoli tomu nestresuujte...bude paraadne:-) kazduu sobotu! ideem pracovat, ivetko drz sa moja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ati: presne tak, pocasie nam hadam vyjde kazdej, tak aby sme boli spokojne... len mna porazi, ked pod Tatrami bude prsat :-D :-D kludne nech je zima, ved bolerko mam, ale nech neprsi :-D a dost... take sa mi sprostosti snivali v sobotu o svadbe ze az... idem tiez makat, ma tu z toho svihne, kolega na dovolenke a sef tu nebude od stvrtka - no sranda, uz mi dal dajaku svoju robotu, sa chcem vidiet, ako to vsetko budem zvladat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj, no ja mám tiež robotu, ja to musím stihnúť do stredy, bo vo štvrtok tu už nebudem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivet: no hlavne sa vyzdrav a pekne si uzivaj pripravy, myslime na Teba, vsak baby? :-D veru august je uz za dverami :-D no deti moje, idem ja pomalicky smer postel, v robote to bolo fakt na nic, ale porobila som, co som mala, ta este ze tak, za odmenu som si dala Magnum :-D aj ked by som teraz nemala ;-( no uvidime, ako dopadne skuska siat v sobotu a potom sa uvidi :-D u nas chudne aj Stano za mna, ved keby som mala cas, tak tiez chodim cvicit, on ma teraz v robote "2 mesiace prazdnin", tak sa vala doma, no aby som nekecala, tak zajtra ide do roboty, ale to len tak aby sa nepovedalo, ide nakupovat veci na novu sezonu, tak som hned povedala, nech este kupi florex a spendliky na svadbu :-D :-D :-D a tiez umele taniery a take somarinky na popraviny, vsak nikto nechce stat a umyvat riady, tak budeme lenivy a nakupime take umele a bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko díky že na mňa myslíte :-) joj ešte zajtra som v práci a potom už budem baliť veci a chystať sa do Šale, ideme vo štvrtok večer. Včera som si dokončila ešte výzdobu, a stále rozmýšľam čo ešte. ach nič sa mi nechce, ale nejako to vydržím
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa drzim paste, zelam pevne nervy, malo stresov a hlavne vela uvolneneho smiechu a radosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivet: nech Ti to rychlo dnes v robote zbehne a mozes ist domov pripravovat vsetko na Tvoj Den D :-D nech vam vsetko vyjde, tak ako si zelate a tesime sa na fotecky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?