August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa no ako komu...moja byvala sefka si davala aj taky solny obklad - do handrickoveho vrecuska dala trochu soli, nahriala na pokrievke od hrnca a prilozila na priedusky alebo do tej dierky/jamky v spodnej casti hrdla
Odpovedať
Ahojte baby :-) ivetapa no dúfam že na svadbu už budeš zdravá...vyskúšaj mlieko s medom...mne to pomáha... no ja asi začnem hipnotizovať počasie veď je stále škaredo...a ja chcem slniečko na svadbe :-( baby a čo máte nového...som tu dlho nebola
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 jedna kocka z temy BA ide akurat v den nasho sobasa na golf na Tale...tak som jej povedala, nech sa modli za dobre pocko :-D
Odpovedať
no nech sa modlí :-) aj o týždeň skôr nech je pekne,mne už asi šibká z tej svadby...stále len rozmýšlam čo všetko ešte treba kedže to máme v Terchovej a nemôžem na nič zabudnúť
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 no to fakt - nevybehnes len tak a sup, si v tesco...a co ti este chyba?
Odpovedať
no ešte treba alkohol a jedlo nakúpiť a veľký problém - košela a kravata a o topánkach ani nehovorím...frajer si nevie vybrať..ide ma poraziť z neho ....
Odpovedať
Profilova fotka
jani koselu a kravatu nemate svadobnu? ci popolku? maate cas... ;-) este staale, vyberie si ;-) hlavne babuchy no stress ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty, tak uz som spat zo SR, juuuj, ale bolo fajne, kamoska mala super svadbu, vyblaznila som sa az az, boli ma cela Darinka :-D ale isto sme sa dobre bavili, ked by aj nam vysla ta svadba tak ako im, tak sme spokojni... mali super pocko, ani horuco, ani teplo, prijemnych 20 stupnov, no mozno bolo aj trosku viac... a nevesta nepotrebovala ani bolerko, no som zvedava, ake budeme mat pocasie v auguste :-D jedine, co ma zlostilo, bolo to, ze sa nam dajak dokaslal fotak, a to ho mame mozno 2 mesiace :-S ale je v zaruke, tak dufam, ze opravia, a hlavne, ze ho budeme mat do nasej svadby... a co je najdolezitejsie - fest sa na tu nasu svadbu tesim, len teraz neviem, ci to je dobre alebo zle :-p :-D ati: zajtra poslem z roboty mail - prstene aj popolky... majte sa kraaaasne
Odpovedať
Ahoj atinka no ešte nemá ani jednu...ale tak cez víkend skočíme do Polusu a Auparku a možno niečo kúpime ,lebo v Avione nula bodov.a čo vy máte niečo nového? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 a hadam nieco vyberiete...inak v Marini (v Tatracentre) maju teraz velke zlavy aj na panske kosele nam, nastastie, jedlo zabezpeci zlata teta prevadzkarka (aj ovocie)...ale chceme si ist do Metra kupit nealko a nemame auto :-( ...draheho otec sa stavia k nasmu vztahu vseobecne velmi odtazito, takze auto nepozicia...ja mam pokazene 8-( ...neviem, ako to vyriesime |-| to: dajulik hehe, ze "cela Darinka"...to je dobre :-D ...aspon si sa vysantila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my tiež ešte nemáme košelu :-N , ale nejako si z toho ťažkú hlavu nerobíme - zatiaľ my budeme mať catering, takže jedlo nám zabezpečia oni, a nejaké to nealko už sme si kúpili aj alko, ale ešte musíme dokúpiť aby bolo dosť
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa nam da vino teta prevadzkarka a nealko si prinesieme my (tak sme sa dohodli - sme posledna svadba, ktora to bude moct mat takto)...v lete sa toho nealka vypije ovela viac ako alka a nepotrebujem, aby sa ludia zrubali (je to nechutne)...tvrde neviem, ci nejake kupime...skor asi flasu griotky a becherovky alebo demanovky...ale palene asi nie...ja osobne tomu absolutne naklonena nie som...a tych par nealko piv som povolila prevadzkarke, aby dali pri bare
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to:gaia vysantila som sa az az, no co, budem na svadbe sediet?! to ani nahodou :-D bavila som sa fakt perfektne, tu kapelu mame aj my, tak uz teraz sa tesim... inac my uz mame asi vsetko, este menovky na stoly, vybrat konecne hlavne jedlo a jedlo na svedske stoly... uz sme aj drahemu odviezli oblek, topanocky, kravatu, kosela sa este bude prat, aby potom bola v aute miesto na moje satky :-D buducu sobotu idem na skusku, tak dufam, ze sa do siat zmestim :-D gaia, ake ty mas nakoniec saty? si to uz nepamatam :-p od dneska to mam presne za mesiac, ja viem, ze Atinkaa dala embargo na terminy, ale ked ja sa z toho uz tak vytesujem, ze to az nie je normalne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik - zarezervovane mam tieto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ale medzitym dostali novu kolekciu z Nemecka, takze na skuske 7.8. mozno aj dalsie vyskusam...ale tieto su ako zaklad - ked sa tesis, to je v poho...ja mam nerv a zaludok v krku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to:gaia tie su kraaaaasne, potom daj fotku zo skusky, ked Ti dovolia fotit... a nestresuj, nema to zmysel :-D ved urcite vsetko zvladnete...
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik mali by mi dovolit - to uz bude vlastne skuska na prisposobenie na mna :-D ...ked ja by som to uz najradsej mala za sebou...najhorsie je asi to cakanie 8-( ...este tolko veci sa moze staaaaaaaaaaaaaaaaaaat ]-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som bola včera na poslednej skúške, a už máme aj pre drahého smoking, juj ale bude fešák ;-) aj sme dokúpili nealko, lebo gai to je prvada, že v lete sa vypije veľa nealko - tak teraz máme 204 l minerálky sa v nej aj môžme kúpať :-D samozrejme máme aj iné nealko
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa no sikulaci ste ;-) ...juuuj, ved ty to uz mas buduci vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caveskii moje ;-) ivett fotecky? dajulik? gai satky parada..co ti budem moja hovorit, asi mali vyjst tieto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuj, veru na budúci týždeň, len dúfam, že máme všetko, lebo stále mám taký pocit, že ešte niečo chýba, ale to je už možno len z toho že je to tak blízko
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa: idem Ti poslat na mail :-D ivetapa: sa tesime na fotecky a urcite mate vsetko, neboj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj aj ja som zvedavá na fotky, aj na naše aj na vaše všetky
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez zvedava na tie nase fotky, musim sa za ten mesiac naucit sa poriadne vystriet a nie chodit jak debil zhrbena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dajulik aj tiez :-N este okrem chodze by som sa mohla vylepsit v dancingu, leem neznaam kedy :-N :-D :-. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
jooooooooooj, dancing, haha, to som na nás zvedavá, ako sa na nás budú všetci baviť :-D . My totižto s drahým tancujeme po svojom ako nám to vyhovuje. Takže prvý tanec- valčík- no neviem. Inak ja tancovať viem, ale drahý ee. A mne to najlepšie tancuje s mojím ocinom
Odpovedať
Profilova fotka
dancing je tiez kapitola sama pre seba :-D mne tanec nerobi problem, len drahy akosi nie je na tancovanie, ale uz sme presli zopar svadieb, tak sa aspon trochu naucil, ved aj svokra cumela minuly rok, ze ako Stano vie tancovat, nie dajak extra, ale uz sa vraj zlepsil :-D no trosku ho lutujem na tej nasej svadbe, lebo vyvliect z parketu sa mu len tak nepodari, ked je to jeho svadba :-D ja sa vyblaznim, ale Stano bude trpiet, bidak... :-D a uz vobec nehovorim o radovom, lebo on neviet viest zenu, tak som zvedava, sa smeje, ze chce tancovat len karicku, ze tu zvladne :-D ati: mas tam mailika...
Odpovedať
Profilova fotka
ati: fotečky nemám, drahému sa nechcelo fotiť :-| , ale neboj, veď uvidíte po svadbe. Len možno s oneskorením, keďže hneď ideme na dovču ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kam na dovcu? ;-) :-) juuuj tesiim sa z vas babuchy....darinka ;-) mam skuknute...termin stretka nefieem bo chori sme...obaja :-N |-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik my sa s drahym navzajom durime "nehrb sa" :-D :-D :-D no dancing je aj u nas velka funny a tie lekcie sme samozrejme nestihli...a ved nejako to prezijeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ideme iba do Chorvátska, ale aspoň si obaja odddýchneme, a konečne si užijeme jeden druhého :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?