August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja som už bola aj na skúške úšesu (foto nemám), a ja ich budem mať všetky vypnuté dohora - mám dlhé vlasy nech mi nie je teplo, vôbec som nevedela ako si ich mám dať urobiť, a kaderníčka chytila vyčeasala, vysponkovala a bolo
Odpovedať
Profilova fotka
to: prsky ja som objednana do tatracentra 5.8. na skusku...ale platim strasne prachy :-(
Odpovedať
ivetapa... :-) no to by mi asi tazko spravili ... a pacil sa ti uces? gaia...uhm..no ja som dala 500 za prvu skusku, lebo mi pristrihol trochu vlasy...ale chcem skusit niekde inde..nemam totiz stalu kadernicku
Odpovedať
Profilova fotka
to: prsky no mna aj farbila a podstrihavala - 1300 8-(
Odpovedať
gaia keby som si farbila vlasy, tiez ma to vyjde tak nejak u toho, co som bola...ale ja mam velmi kratke vlasy, tak zas nie je az tak co strihat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: prsky ale to mi este uces neskusala... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hej účes sa mi páčil, a hlavne že budem mať ofinu do čela čo som chcela, ja som ešte neplatila nič, že to je v cene účesu, a ešte v piatok pred svadbou idem na natočenie vlasov, a prípravu - tak potom som zvedavá na tú konečnú cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
gai je to ok cena ;-) prsky zdraviicko :-) ivettko hlavne ze sa pacil ;-) to je dolezitee
Odpovedať
hojte...rozmyslam, ze zbehnem do pierotu kvoli tomu mojmu haru..uz zacinam byt celkom zufala..nakoniec si vlasy ucesem sama a dam do nich nejaku blbost :-| a musim si polamat hlavu nad kyticou konecne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, konečne piatok
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa to si ma ukludnila... to: ivetapa mne to hovor...sefka je od pondelka na dovolenke, takze dnes bude chciet dobehnut vsetko, co neurobila za predchadzajucich 8 mesiacov ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia :-D :-D :-D :-D :-D teedaa to musi byt kus..cvakni a hod ju do albumu ostudu :-N :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: atinkaa mno jo, to ti je taka krava pitoma ]-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
augustovky kde ste :-N =-)
Odpovedať
atinka no idem teda kuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caveskii ;-) a kukenzi babenky moje bratislavskee x-) x-) potesiis i gaiu isto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ahooooooooooooooooj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kde ste všetky?
Odpovedať
Profilova fotka
bree ranko...ivett tuto..leem nik nepiiiseee :-N =-) :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no som si všimla, že ste všelikade rozlezené ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa shak sa pozri, ze ja ano! to: ivetapa dievca, tebe sa to krati ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
shaak ale pis co maate nove ;-) my sme mali ist vcera pre oblek upraveny aaale chori sme obaja...chriipka :-N tak snaad na svadbe nebudeme cajiikovat nakoneec :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ja hladam na webe vhodne kytice - hlavne farbu kvetov...budem to posielat nasej tetuske usporiadatelke, aby vedela, ake ikebany dat spravit
Odpovedať
Profilova fotka
joj, ale nestraš, veru sa to kráti, a čo je najhoršie stále kašlem ako starý hrniec :-S to je to že som mala byť ešte minulý týždeň doma, ale už som musela do roboty. ati liečte sa, a pokiaľ môžte tak to poriadne vyležte aby ste nedopadli ako ja. My ideme zajtra na skúšku šiat aj obleku, som zvedavá ako ho ušili. Nám už chýba akurát auto, košela a pre mňa spodné :-N , a myslím, že už by sme mali mať všetko. Vy ste na tom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ivett my uz asi mame vsjo ;-) veriim ze hej a ze i budeme fit bo jak jinak v robote som :-N 8-( :-. :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
no veď aj ja, a sa tu dusím tým sprostým kašlom
Odpovedať
Profilova fotka
vazne? uz dlho? tiez chripkujes? a to som si z vas robila vtipky, ze mate bolerka co? :-N =-) a nakoniec si budem hladat kozuusok 8-( :-. :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa chudatko...paneboze, rychlo sa nejako davaj dokopy...a solne vypary vdychovat nepomaha? navsteva solnej jaskyne??? to: atinkaa ja mam iba take pseudobolerko...maaaarnost...idem si ja kupit nejaky biely svetrik este
Odpovedať
Profilova fotka
hej už kašlem 2 týždne, týždeň som bola doma, a minulý týždeň som už musela ísť do práce, takže sa mi to asi nejak vrátilo, a už neveim čo si mám na ten kašel dať. Asi idem vyskúšať cibuľu s medom :-S , bo čo budem na svadbe kašlať, a miesto ANO, zakašlem :-D , najhoršie je to ráno a večer, to ma až napína vidíš, keď bude takéto počasie tak nám to bolerko príde vhod. ale hádam to nebude až na kožúšok :-D , lebo by mi to čipkované bolerko potom bolo na nič.
Odpovedať
Profilova fotka
mala som antibiotiká, a sirup, teraz si dávam kvapky, a tie solné výpary pomáhajú? musím skúsiť, už som z toho zúfalá
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?