August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
teeda dajuliku a to tu piseees bez foto? okamzite ukazat..secko :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauky zenule, mozem sa k vam pridat? Chcem mat svadbu 23.8 a este nemam skoro nic pripravene, uz som zufala, akurat salu mame a nauky za sebou, som uz zufala.....
Odpovedať
Profilova fotka
nebud stihas seckooo s prehladom ;-)
Odpovedať
takneviem si predstavit, kto by za toto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... dal skoro 10 tis..... :-N =-) :-x inak krasnu nedelu x-) ati prave kukam popolnocky cez net, ale viac sa mi pacia tie co su zaradene k svadobnym :-D tak urobimnejaky vyber a hodim ti to do ip. link mam od jerryjanky, bo sama sa v tom nevyznam, moja english je slaba,a leod septembra idem opat huraaa do jazykovky
Odpovedať
ahij luko.ked poznas aspon troska nemecke zeny,zistis,co je nejvkusnejsie,to je u nich najpopularnejsie!!cest mensine... cav rpinguin!drzim palce,vsetko stihas,neboj!keby si mala viac casu,len by si mozno vela vymyslala.aspon u mna to tak je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, no gabulka26, ono sa to zasa tak zovseobecnovat nemoze, ja zijem v Nemecku a vsetko pokupim tu. Pred tyzdnom som bola na Slovensku. Chcela som sa po nejakych satach pozriet a vsade sama hroza, ze mi az zle prislo. Ja chcem kratke saty, v dlhych by som sa pozabijala a pospinila a pripadaju mi jednoducho neprakticke, no a naco mam mat pekne topanky, ked by som ich schovala pod dlhe saty. To je ale moja mienka. No a saty nemam zatial ziadne :-D , dufam, ze este nieco do svadby kupim. Inac, Luko, tie saty su fakt o nicom, to mas pravdu.
Odpovedať
Profilova fotka
luko mojik klidoo linky mozes rucat i tu...mozme konzultovat rychlejsie a trebars niekoho inspirujes:-) joo no satky suuu zaujimavee :-N az hroznee a priseeernee a i 960.- skk by bolo moc :-N :-. :-x :-x
Odpovedať
ok ati, tak to pomaly nahodim :-D
Odpovedať
tak som ich par hodila, len to su v podstate svadobne, len by som si vybrala nejaku inu farbu. lebo tie spolocenske sa mi mic nepacili, co mi janka hodila do linku. tak neviem,mozno pojdeme este nejake poskusat buduci tyzden v ba.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak už som znova v práci po týždni maródenia, ach ako sa mi straaaaašne nechcelo
Odpovedať
Profilova fotka
cau ivett cauki luko...mojik a co s tymi foteckami? v com sces poradit? uprimne....ja by som od ziadneho asapa satky nechcela...ziadne co som videla vypracovanim neboli ok foto co ma v albume su fajn..ale su to origo satky fr.a span. znaciek...a realita je potom o kus ina.. niekedy viac, niekedy menej
Odpovedať
Profilova fotka
aky bol ten odkaz na spolocenske? ved sa daju najs nadhernee shaak si videla koolkoo som objavila ja :-N :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja pojdem najprov poziret realitu do ba a potom sa rozhodnem.. x-) to mas pravdu,niektore satyboli otrasne,a le niektore, ktore dosli boli celkom fajn, je to vzdy sazka sportka
Odpovedať
Profilova fotka
no ale i tie fajn...ked boli fotene z blizka...lepsim fotakom..tak bolo vidiet, ze neni švaarovskýý ako pisala jedna kocka :-N :-D ako svarovskyyy :-N :-. :-x ja ak tak by som sla do origo siat ;-)
Odpovedať
pokukam, uvidim, rozhodnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ati: ved vies aka ja som, leniva odfotit cokolvek:-) ale vcera sme prstene odfotili, takze len stiahnut do kompu a potom poslat na e-mail :-D juuuj ale to mi zas bude dlho trvat, sa mi nebude chciet vytahovat notebook, kable :-D no strasne so mnou a hlavne v stvrtok vecer ideme na Slovensko, tak musim zacat balit, lebo zas ideme jak stahovaci, strasne, 40 kg cukru, Salko a take somariny, dame cukor a kufor je plny a to uz Stanovi chceme brat aj oblek na svadbu, aby sme v auguste toho mali co najmenej, ked ja budem mat veeeeelke satky :-D no som zvedava, ako sa do Focusa napchame :-D :-D a teraz mam aj ja saty v obale, kedze ideme na svadbu, no bude to sranda :-D no nic, idem dalej robit, uz sa tesim domov, uz nech je stvrtok a hura 3 dni dovolenky:-) Ati, vy kedy idete na Slovac, este teraz niekedy alebo az pred svadbou?
Odpovedať
tak damy, tieto ma uplne ocarili: http://www.salonvanessa.sk/index.php?... maju ich v Ziline, ale asi len piozicat...ja mam radsej farby ako zlata a biela a skratka take tlmene prirodne, ale tieto sa uzasne hodia k farbe vyzdoby x-)
Odpovedať
ak by sa nezobrazili konkretne saty tak su to su to tie v 4. rade posledne R891
Odpovedať
Profilova fotka
luko - krasna farba siat, take vesele, ja mam rada take farby lososova a spol :-D budes ako princezna...
Odpovedať
dakujem, snad mi sadnu..ale aknie, budem hladat v tychto farbach, taka je aj vyzdoba
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz teraz sa tesim na fotky z vasej svadby, budu krasne farbicky - na oktober idealne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenivaa - nelenivaa....fotky ukaaaz..okaamziteee :-D :-D :-D :-D 8-) my letime do ke az tesne pred svadbou :-( ... a asi potrebujeeem vlastnee lietko :-D :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ati: ved ja som neskutocne leniva :-D ty koky, zavidim, ze ides lietadlom, lebo si doma coby dup :-D ale ja by som asi tiez potrebovala vlastny boeing :-D vsak uz teraz ideme ako stahovaci, okrem veci pre nasu rodinu, mame aj vela veci na svadbu - na nasu aj na kamoskinu, som si vcera bola vyzdvihnut saty na kamoskinu svadbu a neviem, ci su pekne, ta sukna mi pride dajaka velka a dlha, dnes to musim vyskusat este raz a drahy ma musi poriadne zasnurovat do korzetu, lebo mamka vcera nevedela :-D ati, uz si kukla do diara? :-D ati, gaia: uz len mesiac a budete pani :-D a ja uz len mesiac a tyzden :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mi ani nehovooor..boozinecku, embargo na datumiky :-N :-D :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
no kocky...tak ja uz by som bola v riadnom strese,kebyze mam svadbu toho 30.8....ale vcera i pisala kamoska, sa nechala mnou inspirovat a vydava sa v tento datum...ona zacala secko v ybavovat tak pred mesiacom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik no maaaaaaaaaaarnost...a zas mam zaludok az za usami
Odpovedať
ju a ja 3 mesiace a 2 dni :-D ale inak neprovokujem, vobec :-N
Odpovedať
Dobré ránko,ja už len cca 3 týždne...a už stresujem...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, baby nestrašte ja ani nechcem hovoriť. A práve sme zistili že ešte nemáme sv. auto :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ivettko ty z nas budes najskorsie ;-) sa tesiim uz na fotecky seckiich :-) :-) ju a maam kvietky do vlaskov, orchidejky....latkove, 6kusoov, ak by ste daktora tuuzila aalebo viete o dakom, tak ip...bo 6 v hlave je cela hlava orchidejkovaaa :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?