August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
jaaaj,t ak psst, uz som ticho ako muHa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) 8-) shaak nem moozes na mna tak pruudko data vybafnuut :-N :-D :-D :-D :-D nehaaj decko v sladkom nevedomiiii :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lepsie nespominat, ze sa ideme vydavat, ze Ati? :-D ale ja som v klude, na co sa budem stresovat, zbytocne, staci tyzden pred svadbou :-D :-D :-D ati aj ja cem vidiet satky... slubujem, ze odfotim to bolerko a luko Tebe ten kvetinac a poslem, len ja som taka leniva a zabudliva... a po vcerajsej party z roboty som dnes aj total k.o., joj ale bolo super, ati uz si bola in Zlute lazne? :-D je to tam fajn... nam menovky robi jedna baba od Stana z hotela, ja nie expert na pocitace, a ona sup sup hned to ma v Exceli hotove... som akurat vcera rozmyslala, ci pisat cele mena alebo ujo/teta xxx, to su problemy co? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to hej :-D :-D :-D :-D a ujo s tetou...tym je to predpokladaam fuk :-D :-D :-D :-D :-D zlute lazne..nikdy som nebola..lem videla....uprimne ja veelmo nie som na taake plaze v meste...a kupaliska a tu len z dialky obdivujem cesky a ich odvahu abo hluupost abo co to je..ze v centre emsta hore bez....a nic to s nimi nerobii :-N =-) ja si u nas doma nevieem predstavit baby na cehacku bez plaviek...i ked uz moozno i na to doslo:-o sendnem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nie som na take mestke plaze atd., ale posedenie tam je dobre, fajnu klobasu tam robia, mnam :-D a kocka budes, sa velmo tesim na Tvoje fotecky zo svadby, budes fakt jak vila, svadobne satky krasne, popolky krasne...
Odpovedať
daju, ja chcem dat take ze zenichova mama, a tak, ale len par ludom, ostatni budu mat mena
Odpovedať
Profilova fotka
dajuliik teeda stretko daake, boozinecku nevestaa. shaak y sme sa mohli vzajomne okukaat, co? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ati to veru nie zly napad :-D uz aj mna to napadlo :-D :-D :-D ale stihneme to do augusta? :-D
Odpovedať
gaia:...otazka z pred dvoch stran..ale nestiham tak len z casu na as precitam.-) pytala si sa na cenu za tie navleky z kvetinarstva... z toho kvetinarstav budeme mat kyticu, pierko,vyzdobu kastiela a vyzdobu miestnosti vratane navlekov a auta...cena 13000...vobec neviem ci je to vela alebo malo :-| navleky som ulozila do albumu...len tam bude este vlozena bledomodra latka.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 mam rovnaky problem s hudbou - nepoznam nazvy, iba napevy :-| ja budem pisat menovky rucne...karticky mam - su s rovnakym vzorom ako oznamka...len som zistila, ze plniacim perom sa na to naHo pise :-S ...co bol moj povodny plan to: ajty a kolko tych navlekov mate?
Odpovedať
to gaia: 35... baby vy mate kolko za vyzdobu? ja som si to povodne chcela robit sama, ale kedze v piatok tam maju akciu do rana bieleho tak nemam kedy..chcela som v sobotu rano..ale to my nikto nedovolil...vraj budem mat dost starosti so sebou nie este s navlekmi a vyzdobou..a ja som na taketo veci bruta detailista..to by asi bolo na pol dna :-D :-D :-p
Odpovedať
to mi nikto...pardom preklep 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: ajty a tak to je fajn...my to robime tak, ze navleky ma pani prevadzkarka usite na ich stolicky priamo (takze si ich od nej prenajmeme)...my dodame tyl, misky na plavajuce sviecky, male svietniky, vsetky sviecky, tmavomodre servitky, kamienky (tete to zanesieme zaciatkom tyzdna a oni to naaranzuju)...teta zabezpeci ikebanu na hlavny stol a kvietky na ostatne stoly...menovky tiez prinesieme my inak, deti moje, ked som si to tak nascitala, tak sme si kludne mohli dat robit vyzdobu agenture - vobec to nevyslo lacnejsie (aj ked to zo zaciatku tak vyzeralo) a este sme museli aj behat ako blazni a zhanat :-S
Odpovedať
presne..ked som to vsetko zratala, tiez mi prislo ze v tom nebude velky rozdiel....ja si tiez urobim menovky a menu..inak daju vsetko oni...este je v tom aj balonova vyzdoba....davaju lupienyk zo zivych kvetov:-))))))))...a pod...myslim ze to bude fajn..dala som jej obrazok aku mam predstavu a nech sa realizuje...kytice robia nadherne tak predpokladam ze to neodflaknu.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: ajty ooo, zive lupienky? super ;-) ...my sme vyzdobu zacali nakupovat uz pred rokom...takze az teraz to mozem porovnat a som na seba trochu nahnevana...ale co uz...ja si kyticu davam robit v kvetinarstve, ktore nepoznam - tak dufam, ze to dobre dopadne ;-) ...a ikebany - ukaze tete prevadzkarke, ake si asi predstavujem a ona to zariadi ;-)
Odpovedať
noo, podla toho co som videla to vedia spravit celkom pekne.... ja som planovala tiez ze si zacnem pomaly kupovat...ale staci ze nevime zohnat strasove kamienky na saty..presla ma chut :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: ajty ked uz si ich pracu videla, to je fajn...moja zlata, ja som tmavomodre sklene kamienky na stoly zhanala 3/4 roka...takto mesiac pred svadbou som uz totalne nemozna - mam paniku zo vsetkeho a fakt by som nic nestihala zhanat
Odpovedať
ja mam zase pocit ze to ide nejako same....my sme sa v 5.10 zasnubili...oznamili to rodicom...a hladali miesto....pobehali sme cele Slovensko:-)))))))))) ...boli sme v kastiely, na matrike, obvolali sme zopar fotografou...DJ....a bolo...potom nam to padlo lebo nas jedna zenska v jednej restike odrbala a to sme si boli isti ze uz miesto je...tak sme zacali od zaciatku...ale vsetko amme....saty nemam zatial...26.7 mi ich zacne krajcirka sit....chcela som povodne nohavicovy kostym...ale presvedcili ma ze nie....tak si ho dam aspon na polnoc.-)))))))))) kevty a vyzdobu sme poriesili minuly vikend....auto amme svoje....menu a kolace pojdeme dohadovat asi za 2 tyzdne....obrucky sme si vyhliadli na nete..sli ich skusit a hned aj vyrobit...oznamka sme si navrhli..a je to...teraz som len dorobila pierka...a cakam na to menu aby sme si ho vedeli vytlacit...no a je to :-D :-D :-D ziadna panika..nic podobne 8-) aj ked mozno ma to este chyti:-))))))))najma ak pojdem skusit uces a makeup....to bude asi kopec srandy.-))))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako pozerám preberáte výzdobu, ja si ju budem robiť sama, máme to v kulturáku, takže ho máme voľný už od piatku, tak stíham. Aj ja som detailistka x-) Teraz som doma a ležím v posteli lebo som chorá tak mám aj čas si robiť výzdobu na stenu, také srdcia z polystyrénu s ružičkami z krepového papiera, ale som naštvaná, lebo som si dnes kúpila ďalší papier (to čo som mala mi nestačilo) a je bledší :-| teraz neviem čo s tým. Ale je asi iba o niečo svetlejší, tak to možno až tak vidieť nebude. No idem ďalej ležať, nech som čím skôr zdravá, zatiaľ sa majte, pa
Odpovedať
Ahojte aj si budem robiť výzdobu sama.V piatok my s tým baby pomôžu a hotovo to ma ani tak veľmi netrápi.Ja teraz zhánam Dj a nejak sa mi nedarí.Jeden je voľný ale tak 8500 to sa mi zdá byť veĺa. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa chudatko chore, rychlo sa vyliec...my mame tiez v kulturaku, ale oni to urobia za nas...nechcu nam dovolit robit to uz v piatok - niekedy tam mavaju akcie aj v piatok vecer...kasli na to, ze je bledsi...nakombinuj to tak, aby si kazdy myslel, ze to je narocky :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caveski augustovky ;-) ivettko ty sa lieckaj, kuriiiruj, vyzdoba pockaa ;-) 8-) ajty..kamienky..strasove nefieem ale svarowskeho urcite zozenies na nete...na ebay stopro ;-) teeda vy ste tu secki pracantky :-N secko same....my mame nastastie agenturu...bez pani nefieem jak by to dopadlo :-N =-) ja maaam napady...ale sikovnee ruky potrebujem :-D :-D :-D 8-) jani, nie je to vela... ;-) aspon co sa tyka porovnania....ak je to vela pre vas..zhanaj..isto sa niekto najde, skus zilinske kocky....je vas tu dost ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby my si tiez robime vyzdobu sami, nechceme nic extra, vsetko mame nakupene, na stoloch budu len lupienky ruzi (ale umele, su z vlizelinu alebo taky dajaky material) a ikebany, ktore nam robi Stanova svagrina, a su fakt krasne... a tie ikebany su vlastne aj ako svietniky, ikebana, v tom longovka a v nej plavajuca sviecka, vyzera to super... a aj obrusky si skladame sami, lebo sme si aj kupili svoje, v tej restike, kde mame svadbu, nemaju take kvalitne, no a poskladane mame raz dva - ved mame hotelovku, tak musime vediet :-D vyzdobu na dvere aj vyzdobu lavic v kostole si tiez robime sami, kvetinarka robi len pre mna kyticu, pierko a vyzdobu do kostola - a to este neviem, kolko nas bude stat, ideme buduci tyzden na Slovensko, tak sa chceme ist spytat... a mne sa tiez zda cena za DJ 8500 v pohode, ale to asi preto, ze mi mame zivu hudbu, ktora stoji 10 tis., riadna palka, ale su super, tak dufam, ze sa ludia budu bavit... ati: co to stretko? :-D kedtak pisni IP
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik fiha, aka sikuliena si...nam to urobi tetula...ja ani 2 servitky rovnako neposkladam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia :-D :-D :-D :-D :-D dajulik...kukneem diare a daam echo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa to vis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: no ja spolieham na sikovne rucicky Stanovej svagrinky, ona bude mat vyzdobu pod palcom, hlavne aby sa do toho nemontovali mamky, bo zrusim nervy :-D ati: dobreee, daj vediet...
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik hm, nepozicias tu Stanovu svagrinku? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to:gaia ved Ty budes mat sikovnu tetusku, na co Ti aj Stanova svagrina :-D :-D :-D vyzdoba stolov je dolezita len na prvy dojem, ved potom je na tych stoloch len bordel :-D vsade je nakrusene a nic nie je na svojom mieste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz mame obrucky a su uuuuuzasneeeee, mam z nich radost, su presne podla nasich predstav, zlatnica je sikulka...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?