August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
wau, to ste dobré, my sme spolu "iba" 8 rokov :-) a kedy ste sa rozhodli pre svadbu? my sme o nej hovorili už dávno, veď sme aj 5 rokov zasnúbení, ale prerábeme si dom, takže sme si povedali, keď už bude vrch hotový tak bude svadba, a to je teraz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo kocky maam mrakoty z vyslednej sumy :-N =-) :-. :-. hej milacik je lekar ja mam soc.prac a psyche skoro skoncenu :-) ivett..8-12-13..to uz je lem detail ;-) tiez ste dobriii
Odpovedať
Profilova fotka
aká je tá výsledná suma? Ja sa toho tiež trochu desím, ale ešte som ju nejako nerátala. (pre istotu)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde studujes ati?fuuha, to musi byt riadna suma... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sumu vam radsej nepoviem...nech nemate potiaze s dychom jak ja :-N =-) :-. :-x :-x UK praga dokoncujem psyche a Presov PhD. ;-) na alma mater zo soc.prac asik to pojdeme rozdychat, rozbehat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super, mgr mas v presove zo soc prac?PhD robis dialkovo 5r?veru, treba to rozdychat...ale budete mat svadbicku aku ste chceli....a kazdym rokom to bude aj tak drahsie....tak pekne behanie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sakris, vsetky ste tu studovane, asi sa s vami prestanem bavit :-D :-D co ja s maturitou a certifikatom z anglictiny, aj tak mam tu anglictinu cim dalej tym horsiu :-| v robote ju pouzivam, ale to su len prepravy turbin, generatorov, kamiony - super slovna zasoba pre babu nie? :-D Ati som nevedela, ze ty taka na studia :-D radsej sumu nehovor, bo pojdem aj ja spocitat, a to nie je dobry napad, snazim sa pisat si vsetko, co kupime a az po svadbe to zratam, takto by som zacala vymyslat, ze preco zbytocne tolko peniazkov strkame do kvetinovej vyzdoby atd., ved sa poznam...:-) majte sa...
Odpovedať
Profilova fotka
cauki moja ;-) co sa nezdaam ci co :-N =-) :-. :-x :-x nerataaj veru :-D :-D :-D :-p fujki
Odpovedať
Profilova fotka
to nie, ze sa ani nepochvalis, ze studujes... a co vlastne mas za zamestnanie, robis to, co studujes, alebo si jak moja sestra, ktora ma vystudovanu specialnu pedagogiku a robila asistentku, teraz je na materskej...
Odpovedať
Profilova fotka
to veru nie :-N =-) :-. :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ati: neblbni, co tak skoro tu robis :-D ja som mrtva, tak by som hajala, uz nech je dalsi vikend :-D pekny dnik vsetkym...
Odpovedať
Profilova fotka
caveski...radsej kukni kedy sme sa tu stretli s luko vcera :-N a to bola nedela :-N =-) :-. :-x :-x
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som pozerala, nenormalne :-D :-o
Odpovedať
Ahojte baby je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
caute, kde ste vsetky?
Odpovedať
ahojte!!!popri zavarani,okopavani a robeni super fajnoveho marhuloveho lekvaru sme spravili par oznamiek!kuk do albumu!ale sa tesime!! :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
je ati to som netusila ze tvoj mily je mudr. :-D a na co sa specializuje? ;-) kamoska je tiez lekarka v prahe, uci aj na medine, parazitologiu tusim :-N inak je stale vo vyskume gabulka, peknucke oznamka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabci citaat pjeknucky na oznamku...luko ip, dokonca 2 :-N :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gabulka26 pjekneeeeeeeeeeeee...a to ste sami malovali ten spodny okraj? mna by to nenapdlo...fakt pjekneeee
Odpovedať
ahojte...zdravim augustove nevesticky...nestiham tu pisat ale aspon vas citam:-) ja som si cez vikend urobila pierka...sa z nich vytesujem :-D :-D :-D ...dam do albumu vecer ak budem stihat:-)...a za 2 tyzdne idem na prvu skusku siat co mi bude krajcirka sit :-N tak som zvedava....ci neskoncim pri nohaviciach nakoniec....ja a saty..to je dost nezlucitelna predstava... :-S uz sme konecne vyriesili aj vyzdobu a svadobnu kyticku:-)))))))))najlepsie je, ze v kvetinarstve nam ponukli aj navleky...sila....tak aspon nemusim riesit na niekolkych miestach ale pekne na jednom..a su super..lebo su ako keby mali snurovacku....ked najdem niekde obrazok tak tiez prilozim...fakt originalne ;-) este stale zhanam strasove kamienky ktore sa daju prisit aby som si vedela vycackat saticky ;-) ;-) ;-) a stale nic....tym padom nemam ani bizu lebo mozno to budu nakoniec perlicky a tak bude aj perlickova bizu.....no zabava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: ajty fiha, navleky v kvetinarstve? no vynasli sa :-D ...a kolko od teba za ten zazrak chcu?
Odpovedať
Ahojte baby ako sa máte?ja už začínam stresovať ,presne o mesiac svadba!!
Odpovedať
Profilova fotka
janka: klud, vsetko zvladnes :-D aj ked mne uz to tiez zacina dochadzat a tiez rozmyslam, co vsetko potrebujeme doladit, nakupit, ale nestresujem, staci mi stres v robote :-D gabulka: krasne oznamka, ja by som pri nich asi zrusila nervy :-D som sice manualne zrucna, ale asi by som sa riadne pri tom nervovala :-D ale chvalim...
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 marnost decko, neplas ma...uz teraz mam zaludok na vode
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: koli comu stresujes? :-D ved v klude 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik a shak to by som nebola ja :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: sak ja fiem :-D a co Ti este chyba - minule som tu citala ten zoznam, ktory este potrebujes vyriesit :-D :-p ale neboj sa, vsetko do augusta zvladnes...
Odpovedať
Profilova fotka
to: dajulik no zo zoznamu nemame este furt dotiahnute do konca nic 8-(
Odpovedať
no baby ja najviac stresujem kvôli hudbe,lebo nemáme DJ a neviem kde sa dajú pozhánať všetky tie CD,ja by som chcela neajké oldies hity...nech si zatancujú aj rodičia...neviete o niečom??
Odpovedať
Profilova fotka
to: janka206 my DJ mame, ale jemu mame dat zoznam a blacklist...a to ja neviem spravit, lebo nepoznam ani skupiny ani pesnicky podla mena - iba podla napevu...a to sa cez e-mail blbo robi 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?