August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, gaia- suhlasim s atinkou- co ta to trapi ked on lieta stastim?? haa? po zadku by ti bolo treba dat! :-D
Odpovedať
lenka - sak gaia stale daco vymysla.. treba jej nasekat.. :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano suhlasim ;-)
Odpovedať
ja ti neviem,co ta baba stale vymysla..ake ma furt paranoje.. kokso ine by boli stastne,ze ju ma chlap rad,ze si ju chce zobrat a ona furt musi daco vymyslat.. ]-( "zabijem ju" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne ako pises... ;-) vo vacsine pripadov su fakt ti chlapi neisti, na svadbu sa necitia atd... vtedy by mala pravo byt na nervy a nie ked on je cely happy... gaius, co s tebou? na skripec? :-D
Odpovedať
nejak nas zanedbava.. je tusim v inej teme..idem ju zavolat.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute ;-) holky, tak co mame dneska nove? ..kati, kto ta zas zanedbava?ha ;-) ;-)
Odpovedať
no vitaj. ty tiez stratena.. :-D ja som akurat dojedla obed.. a inak nic..doobeda som mala trochu roboty..jeden dokument som pisala a islo ma rozhodit.. statny lustitelsky ustav je figa... nie ty,pisali sme o gaii..ale asi ma toho vela v praci,lebo bola neviem kolko na dovolenke.. tak maka.. :-D ty co mas nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ja nie som stratena, je som pracovita ;-) ;-) nemam nic extra nove :-| ..a viem, ze teraz patras po gai, ja len, ze furt ti niekto chyba, ty netrpezlivec :-D :-p a v akom statnom ustave to pracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
gaiu mate v teme kolik dortu ;-) :-x
Odpovedať
Profilova fotka
nevernica jedna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ju kati a mailiky mam finalne dva ks..ten jeden neviem veru. :-| ..lenus a mas nejaku svadobnu news? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nemam atinka :-( praveze mam akurat tak neervicky lebo nejak nemam cas sa tomu venovat a ani drahy :-N a vy ste setky rozbehnute v plnom prude :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a najhorsie je ze ani neviem kde zacat a kedy by som mala zacat... boli sme tak pred mesiacom pozret zo tri miesta kde by sme to mohli teoreticky mat a boli to fakt dobre miesta v BA a aj za dobru cenu a drahy mi to ofrflal :-p akoze nemame rozpocet na svadbu za pol miliona a ked je to slusne a v ramci nasich moznosti tak sa mu to zda o nicom vsade.... no takze my ani miesto nemame vybrate, ani nahodou ;-( a ja som chcela svadbu v kostole ale nie sme krsteni takze som z toho taka nijaka a popravde sa mi ani do toho setkeho moc nece asi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm no my tiez sme nic nerozbehli..ja mam svoje fotecky..milacik ma vola svadobne tsunami, lebo od compu, aby ma za vlasy tahal :-D :-N ...snazime sa daco zistit o nejakom kastiely na vychode, ale s fricovcami je to tak, ze ani neviem, co mame iste....a sme v prahe, tak si to tu planujem, navzdory vychodnym okolnostiam ;-) x-) :-. a taktiez vobec netusim ako to dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
a vy byvate v prahe? wowky, tak to mas veseluo :-) a co robite v prahe? pracujete tam alebo drahy je prazak? :-) ale urcite uz mas predstavu o tom ako co bude na tej svadbe ale ja voobec nic :-( teda iba viem ze ake saty sa mi pacia :-N
Odpovedať
baby nie som tu chvilu a popisete celu stranu :-D nevedela som sa pripojit..neviem,co je zas s tymto svadobnym serverom.. :-| adi - coby som bola netrpezliva :-D sak ale chybate nam tu,ked ste tu neni..co si myslis??? :-D :-p leni a ty sa co stresujes rok dopredu?? ha?? :-D ;-) aj tak ti kazdy povie,ze mas zavolat tak tri mesiace pred planovanou svadbou... aspon u mna to tak bolo..
Odpovedať
yo a ja nepracujem v "statnom ustave".. nic statne.. daj pokoj.. kedysi som pracovala a stacilo mi..
Odpovedať
Profilova fotka
kati takze nemusim stresovat? :-) ale stresujem ked viem ze aj vy stresujete v predstihu :-D tak to fakt sa mam tomu venovat tri mesace pred svadbou? a to aj nieco stihnem? 8-) no ja som nejaka z toho domotana ;-)
Odpovedať
jasne ze nemusis stresovat.. ja napriklad vobec nestresujem,dokonca na to ani nemyslim.. tento rok urcite nie.. aj ked ja to mam asi trosku teraz ulahcene tym,ze my mame uz vsetko pokupene,kedze sme sa mali svadbit tento rok.. :-) ja si pojdem potom len prehodit termin na saty, lebo rezervacka mi ostala, zajednat nejaku malicku restiku (asi skor salonik,ked nas bude tak malo), kyticu a fotografa a to je vsetko.. a vravim..aj tak ti urcite kazdy povie,ze mas zavolat tak,ako som pisala vyssie.. ale ved aj ty si spominala,ze ste mali mat tiez tento rok,nie?? ci to boli len plany??
Odpovedať
Profilova fotka
to boli len take nase plany ktore sa nerealizovali.... a dufam ze sa to buducim rokom nezopakuje ;-) kati kolko budete mat hosti? ati a vy?
Odpovedať
leni ale zas zalezi od toho,aku velku svadbu chces mat a co vsetko chces mat..vies?? ja tym,ze chceme malu svadbu, v podstate len take posedenie s priatelmi,tak odpadava DJ, nejaky prenajom saly,kolace atd atd..proste vela veci okolo... a este som azbudla napisat,ze oznamka samozrejme este.. a inak zase som sa vcera hrabala v kalendari... a nasla som este jeden pekny datum.. ;-) ze 4.4.2008.. :-D no nieje chutny?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katus nefrajeruj, ze secko mas ;-) :-D leni milacik je slovak ;-) teda vyzera vraj skoro jako z italie, ale slovacisko to je ;-) a ja ani nestresujem, mna to normalne bavi riesit to ;-) x-)
Odpovedať
leni no my sme mali plany,ktore sa zacali realizovat,ale potom nam do toho daco prislo,takze sme to nechali tak..naco to silit.. teraz som celkom rada,ze sa to odlozilo ;-) ale kopec veci sme uz mali (prstienky mame doma,oblek ma drahy kupeny aj s topankami a koselou+kravata samozrejme, topanky mame tiez obaja kupene) a saty som chcela zrusit,kedze sa nic nekonalo,ale pani v salone mi povedala,ze mi nechava zalohu na dalsiu rezervaciu...takze super.. na margo tych hosti - my budeme mat malicku svadbu.. uz som tu adke pisala,ze len my dvaja + svedkovia (moja kamoska + jeho kamarat), ten jeho kamos bude mat asi aj frajerku a este plu sj edna moja kamoska.. to je vsetko..takze dokopy tak mozno 7 ludi.. jedna kamaratka to tak mala (prednedavnom sa vydavala) a bolo to super.. nic honosne.. mne sa to tak paci..
Odpovedať
Profilova fotka
my sme vcera prave napocitali 100 ks, asi bude vyradovacka :-. :-x mala som pocit, ze to vychadza na 80, tak neviem.... inak katus zeby? a secki predbehnem tym 4/4/2008?..ja totiz neviem v tych fricovciach vychadza len toho 16/8... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
kati my ked len rodinu naratame tak hned je to 60 ludi a tu pozvat musime, takze my aj DJ aj kolace aj oznamka aj vsetky tie veci okolo :-| ale inak verim tomu ze ked sa raz do toho pustim tak ma to bude bavit rovnako ako atinku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenus, to si pis ;-)
Odpovedať
hihi :-D no u mna nikdy neni nic nemozne :-D ;-) len sa trosku bojim toho aprila,aby nebolo zima.. ja nemam rada totiz zimu.. ja len tepluucko.. ved viees.. leeevv :-D
Odpovedať
ale jasne ze ta to bude bavit.. ;-) a nerozmyslala si nad nejakou svadobnou agenturou??? ak by si chcela,mozem ti poslat jeden rozpis.. mam to od jednej kamosky.. a poviem ti, polovicu veci som odtial povyhadzovala,takze aj ta suma bola hned prijatelnejsia.. poslem ti to??? daj adresu.. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
viem, sak prave preto chcem volny 2/8/2008 vo fricovciach :-( ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?