25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme mirinka :-) velni sa tiesime ze rastieme a sme v poriadku x-) vy ako? neobmekcilo muzika vyrocie? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
monci..
Odpovedať
Profilova fotka
monci... co sa tyka nas, este pockam do jesene a potom mu poviem: bud s tebou, alebo bez teba... xixixi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D mirinka to isto zaberie :-. a bavili ste sa o tom preco este nexce?
Odpovedať
Profilova fotka
minulu jesen sme sa dohodli, ze tak o rok by to mohlo byt... tak dufam, ze tuto jesen znava nepovie, ze o rok... xixi :-D :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:-)) tak už máme po wýročiu..ale ten čas letí čoo:-) my sme si na wýročie zašli do reštiky kde sme mali swadbu a dali sme si presne to iste menu čo na swadbe...potom doma sampanske a jahodky a nakoniec som dostala parfem ktory som uz hrozne dlho chcela...pozreli sme si našu swadbu a pekne nam ubehol wečer:-)) pekny a nezabudnutelny den:-)) moncika...dufam ze tehotenstvo pokracuje super a ziadne tazkosti..uwidis ako rychlo ti to prejde:-))prajem hlawne pewne nerwy a bezproblemowy porod:-)) miri...wy by ste uz tiez s manzelom mali nieco robiť:-))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) miri, razne zakroc :-D alebo sa ho nepytaj :-N ;-) queenka, zatial vsetko super. zajtra idme na krv a poobede do GYNFIVu odvolat ziadost o IVF :-p hned sa tam aj objednam ta maly 3D UTZ co sa robi v 13-17tt x-) dobru nocku
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ako si zijete? :-) v piatok sme boli na 3D a pravdepodobne cakame xlapceka :-) mirinka ako s presviedcanim manzela? queenka, malinka posluxa? ostatne babule na nas zabudli?! =-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncika.. tesim sa s tebou.. uz davnejsie sme sa dohodli, ze v jeseni sa zacnene pokusat.. no ci to tak bude.. sa uvidi.. ja by som to mozno oddialila o par mesiacov a este stihla doktorat.. uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
preco som len tento song nepoynala pred svadobu x-) http://www.youtube.com/watch?v=z5U2Tp... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fakt.. je krasny...
Odpovedať
ahojte zienky, hlasim sa po strasne dlhej odmlke, ale akosi nebol cas. 27.4 2010 sa mi narodil krasny chlapcek Richard, takze prve vyrocie svadby som stravila v nemocnici :-D citam, ze moncika caka babo, tak blahozelam!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeeej, Tixi. blahozelam.. uzivaj si to.. :) ale celkom sa vam to podarilo. skoro na den "do roka a do dna" xixi
Odpovedať
Profilova fotka
tixi blahozelam z celeho srdiecka :-) ano sme tehotny som v 6 mesiaci x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je neskutocne, ako to rychlo leti Monci... ved o chvilku das spravicku, ze mame babatko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirinka, nestras :-N este nemam ani predstavu aky xceme kocik 8-( z nicim nemam taky problem ako s nim :-( tixi, ako sa mas? malinky posluxa? :-)
Odpovedať
celkom to ujde, maly je zlatunky, vzdy rano, ked sa zobudi sa na mna krasne usmeje a mne je hned super:)stale na na neho neviem vynadivat a sem tam si este aj teraz od stastia poplacem a ty sa ako citis ako tehoska?
Odpovedať
Profilova fotka
tixi, ja sa citim ok len drobec zmatkuje a nexce sa ukazat na 3D tak mame nahradny termin. xvalabohu sa otrcil a potvrdil sa xlapcek. dufam ze sa to do stvorice nexmeni :-D
Odpovedať
tak blahozelam, aj, ked je to vlastne jedno co to bude, no nie? :-) zienky, mam k vam prosbu... prihlasila som sa do sutaze o svadobnu fotku, zacala sa vsak uz pred mesiacom, tak mnohe fotecky uz maju riadny naskok, ktory netusim ako dobehnut :-( ak by ste si nasli kazdy den na par sekund cas, tak prosim kliknite na fialovu fajocku pod nasou fotkou sme tam pod menom Tina & Vlado ( v parku si davame pusinku) Da sa hlasovat raz za 24 hodin.Trva to az do konca oktobra, tak mozno motyka vystreli :-D http://www.topsvadba.sk/fotosutaz dakujeme!!!
Odpovedať
Profilova fotka
tixi, zahlasovala som a pokial na to nezabudnem tak budem hlasovat aj nadalej ;-) drzim palce aj ked naskok je dost velky :-|
Odpovedať
jej moncika, dakujem ;-) zistila som, ze sa da hlasovat viackrat ako raz za den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tixi, aj dnes mas moj hlas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teraz pozeram, ze tam ma fotku aj moja spoluziacka zo zakladnej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som uz zahlasovala :) vela stastia
Odpovedať
Profilova fotka
tixi, pozeram ze bodiky pribudaju :-) hlasujem kazdy den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ako a mate? rada by som videla aj ine babule, ktore tu pred rokom prispievali :-( xodim sem kazdy den hlasovat za tixinu fotku
Odpovedať
Profilova fotka
super, tesim sa s vami, pozrela som si aj tvoje brusko :) tisko zavidim. Mozno aj nam sa onedlho podari.. v jeseni zaciname :)
Odpovedať
Profilova fotka
mirinka, tesim sa, ze uz je to iste x-) drzim palce nex sa podari na prvy sup ked uz ta muz tolko trapil :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to som vaazne zvedava, ci to vyjde na prvy sup, a kedy ten prvy sup nakoniec bude. Ratam tak oktober.. Ale ci sa to podari???? .... Budem davat spravicky potom asi na modrykonik...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre, dufam ze sa stretneme v nejakej teme :-) drzim palciska silno presilno x-) idem zahlasovat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?