25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky.. ako sa vam dari? ako sa dari mamicke a buducej mamicke? ziadna nova tehulka nepribudla? my sme boli pozriet cez vikend nasho 3tyzdnoveho synovca.. veeelmi je zlatucky. Take male klbko. :-) joooj, len skoda,ze nie je moje.. este si budem musiet nanho pockat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoojte diewcence:)) tak my sa mame dobre...mala rastie akoz wody..uz sa pekne usmiewa tak z nej mame welku radost:)w lete by sme chceli ist na dowolenku len newiem ci zoberieme aj malu alebo pojdeme len sami s manzelom..uwidime jak mala...a wy ako?co nowe?? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
queenka, tak na teba som tu narazila anahodne, chodis na modrykonik??? ako babatko... neviem nic o tebe, dufam ze si ma pamatas z temy som tehotna........ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasneeee pametam:))chodim aj na modry konik teraz sice uz pomenej od kedy mam malu ale sem tam si tu oddychnem:)) mala sa ma dobre ma uz 3 mesiace wsetko w poriadku:) a ty ako? uz mas male ze?
Odpovedať
Profilova fotka
jj. malu Elinku , prid niekedy pokecat na konika, tasm mam aj album ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne a w ktorej si teme lebo ja som rodila w presowe tak som bola tam :)) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
az v presove? a preco az tam? vies co, ja chodim do quinny speedy vylepsovaky, lebo mam ten kociar.
Odpovedať
Profilova fotka
no lebo poznam primara w presowe tak som mala wybawene.....a co wlastne mala ma uz kolko twoja??kojis este?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... jooj, baby ako vam zavidim tie vase starosti teraz :) Jahody.. mozem aj ja vidiet tvoje fotky na konikovi? posles link?
Odpovedať
ahojte, mam sa celkom fajn, uz sme odisli z irska, takze takmer dva tyzdne uz zijeme na Slovensku babatko stale rastie, brusko je stale vacsie a vacsie :-) zienky prave vcera som rozmyslala nad tym, ze o chvilku budeme mat vlastne prve vyrocie svadby!!!planujete nieco specialne?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... hej. aj ja na to myslim, ze ochvilku budeme mat to prve vyrocie... Ja by som si rada pozrela svadobne DVD a takto sa nachvilku vratila do toho dna... mate nejake typy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoojte :-) no weru wyročie mame čoskoro...ani by som nepowedala že tak rychlo to zbehlo..stale ciitim ten pocit štastia ako w ten den...wsetko co som mala oblecene..aky parfum som mala na sebe...je to nezaubudnutelne ;-) a čo sa tyka tohto dna tak kedze moj manzel ma w ten den aj meniny tak urcite nieco wymyslime:))))snad pekny wecer straweny pozeranim nasej swadby a popijanim sampanskeho alebo si len tak niekde zajdeme na weceru presne do tej restauracie kde sme mali swadbu...uwidime :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte :-) dlho som tu nebola :-. hlasim ze dnes som si nasla na teste zazracne // x-) zajtra idem k dr. ozvem sa drzte palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej moncicika...tak gratulujem a nech ti to wyjde :-) :-) držíííím palce .-))potom daj wedieť ako si dopadla .-))
Odpovedať
Profilova fotka
ahote :-) tehotenstvo potvrdene, som v 5+3tt. buduci stvrtok kontrola ci rastie. drzte palce. teraz v piatok ide muzik na kontrolu a vyberanie stixov do CARu...to budu cumiet ked stiahneme ziadost na IVF lebo sa podarilo prirodzene a dokonca vtedy ked sme sa xranili :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, moncika.. velmi sa tesim s tebou.. super. Viem, ze ste po tom tuzili a ze ste zacali pre to robit vsetko... A super, ze sa vam to podarilo prirodzene.. Drzim palceky, nech to rastie... ozvi sa, ak nieco nove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncika.. este to som chcela... myslim, ze 1 rok vyrocia budete celkom pekne oslavovat aj s malym hraskom v brusku :)
Odpovedať
Profilova fotka
moncicika....tak widis podarilo sa :-) :-) gratulujem :-) :-) :-) weru o chwilui mame wyrocie to bude ale oslawa :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam :-) dufamze bude vsetko v poriadku, veru bude to krasne vyrocie x-) ale to uslo =-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj wsetko bude ok len mysli pozitívne :-))zbehne ti to strasne rýchlo..nasa ma uz 4 mesiace dnes a je to take krasne..uz sa krasne smeje a sedi no prioste bude to krasne wyrocie:-))
Odpovedať
Profilova fotka
velmi sa s vami tesim, ze ste uz traja.. Ved casom mozno aj my budeme slavit v trojici ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasnééé Miri :-)) neboj ani sa nenazdáš a príde bábo :-)) ked to clowek najmenej caka wtedy to príde:-)) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale uz sa tesim na to obdobie. vcera som sa dozvedela, ze sa mojej sesternici narodilo babo, pricom termin mala 25.4 (na nas termin) tak sa velmi tesim.... nasa babka je uz prababka :) zije v Taliansku a cez leto ju pojdeme pozriet..
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, predstavte si tu vec... 5.5.2002 sme sa s mojim manzelom zoznamili na jednej akcii, ktora sa kazdorocne opakuje.. a prave toho roku bude 25.4 v nedelu na nase prve vyrocie svadby.. to nie je to uzasne... podla mna nahody neexistuju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no to ozaj nemoze byt len tak :-) veru uz sa nam to blizi, nase 1. vyrocie x-) ake mate plany?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. my ideme na vikend k svokrovcom, takze budeme spominat na svadbu a pozriet si DVD az v nedelu vecer... Ale DVDcko chcem urcite po roku vidiet.. teda takmer po roku, kedze sme ho dostali az v lete... ale to je jedno. :) Ja by som si dala aj vinko, ale moj mangel nepije, takze sama chlastat nebudem :-p ;-) A ako moncika pokracuje tehotenstvo?
Odpovedať
Profilova fotka
pekne vyrocie prajeme s muzikom x-) ako ho travite? vyslo nam zase krasne pocasie aj ked minuly rok o takomto case uz som bola slusne opalena a mali sme rozkvitnuty orgovan (ako som zistila podla fotiek, ktore pozeram dookola uz asi 10x :-D ) zajtra idem do poradnea natesty drzte nam palce. uz mi nebyva zle len uz si nemam co obliect :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky.. ako som spominala, boli sme sa v nedelu pozriet na tu akciu, kde sme sa pred 8 rokmi zoznamili a vecer sme stihli pozriet jedno DVD.. kedze ma straaasne bolela hlava a mangel mal spaleny chrbat... ale moji svokrovci nam to nezabudli pripomenut.. mile od nich ;-) Ako Moncika kontrola?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miri, dopadli sme dobre som v 10+3tt drobec ma 36,7 mm krasne mi zamaval a pocula som aj srdiecko x-) na modromkoniku mam foto mozete kuk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teeda.. Moncika videla som tvoj albumik na modrom koniku... ale ten cas ide.. skutocne mas uz aj brusko :) drzim palceky. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?