25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj queenka prave som skopcila co si pisala a isla som to sem babam vlozit :-) tak ako? hovor?
Odpovedať
Profilova fotka
co este dodat??aj ked som tam toho wela wztrpela stalo to zato a welmi sa s ocinom tesime...len wela starosti...wňhlawne w noci je to tazke..musim si zwyknut:))
Odpovedať
Profilova fotka
aka je malicka? na koho sa podoba? vloz nejake foto x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no powedala by som ze na oboch..ked sa narodila tak bola cisto ako manzel ale teraz na oboch sa podoba...z kazdeho ma nieco....foto dam ale teraz nesom doma ale u swagriny tak ked neskor lebo ona nema w pc fotky malej...
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj a ty si ako vedela ze sa po tebe zhanam? povedali ti to baby z modreho konika? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som akurat bola na tej stranke ked si napisala tak som sla hned wam napisat:))telepatia:))
Odpovedať
Profilova fotka
:-D si to vycitila ale dala si nam pekne zabrat :-| s mirinkou sme tu uz zacinali stresovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj queenka.. som rada, ze si sa konecne ozvala. konecne vieme, preco si tak dlho nepisala. Velmi sa s tebou tesim.. Stale sme tu na teba mysleli, co asi robis a tak... Moncika ma pravdu s tym stresovanim. my sme tento tyzden mali dost perny, moj manzelik dostal chripku, maval 39 teploty.. tak som sa dost bala, ci to nie je prasacia. Ale v robote ma ukludnili, ze pri prasacej su 40C teploty... Tak som sa onho cely tyzden starala, s ruskom na ustach... zatial som to zvladla bez toho, aby som sa nakazila. Ale viem, ze inkubacna doba je az 8 dni, takze cakam, ci ma to predsa len neskoli... No ale dnes sa ma uz lepsie, bol na rongen a zistili ze ma zapal priedusiek. Som si vydychla, ze nie zapal pluc, lebo ten je nebezpecnejsi... A dnes ma uz len 37C.. No a ja trosku robim pripravy na vianoce, zopar kolacikov a tak... mama mi zakazala, ze ona toho dost napecie, ale chapete, nemozeme prist na vianoce s prazdnou rukou, aj svokrovcom chcem cosi dat, aj svagrine, kedze ona ide uz uz rodit, takze na pecenie ma asi tazko cas...Takze tie moje kolaciky viacmenej rozdam. Queenka, tesim sa na fotky, alebo na link, kde budeme moct priebezne pozerat fotky.... :-) :-) Moncika, drzim palceky s pokusmi... ak to nie je tajne, mate nejake problemy? no nemusis o tom hovorit, ak nechces.. v pohode. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, nevies? ved som to pisala? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi sa uz nepametam
Odpovedať
Profilova fotka
v januari ide mm na operaciu a potom zacnem stimulovat na IVF x-) mane za sebou 6stimulovanyx cyklou 2IUI a 2x nam ho tesne pred zakrokom zrusili koli spg |-|
Odpovedať
Profilova fotka
jooj, skoda, ze nerozumiem tym skratkam... absolutne som sa tym este nezaoberala.. ale ked sa nam nebude darit, tak asi budem musiet
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a uz skusate? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave ze nie... a bojim sa, ze tym stratime cas, ak sa ukaze ze mame nejake problemy... ale moj gyn povedal, ze u mna vyzera byt vsetko OK.. dokonca aj menst. mam pravidelnu.. neviem, nikdy som sa tomu nevenovala, ze ake su komplikacie, ked sa chodi na umele oplodnenie
Odpovedať
Profilova fotka
miri aj ja som uplne zdrava...pravidelny cyklus,ovulacia, vsetky priznaky s tym spojene.... ale mm ma problem za ako dlho sa planujete zacat snazit?
Odpovedať
Profilova fotka
aha.. chapem. no my planujeme sa zacat snazit tak od jeseni 2010
Odpovedať
Profilova fotka
pfrrrr! aj ja som mojho rok presviedcala azby sme na to vhupsli a ked sme vhupsli zistili sme ze to nepojde tak sme banovali naco sme cakali :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no prave toho sa bojim aj ja.... :-( ale mojho manzela neprehovorim.. aj to je pokrok ze suhlasil s jesenou.. teda dufam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som mojmu hovorila, ze ci by sa nemohol dat vysetrit, ved aj ja chodievam na prehliadku... a on, ze ked bude mat na to dovod, tak pojde... tak marna bola moja snaha
Odpovedať
Profilova fotka
s xlapmi je to tazke... aj moj myslel ze len stresujem ked sa nam nedarilo ale teraz pdstupuje vsetko co mu dr odporuci. dokonca aj na tu laparokorekciu pristal,xudacik moj :-(
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj.. mam tiez znamych, kde mala problemy najprv ona a teraz ma on.. a tie testy vraj dlho trvaju, vysledky a tak.. takze sa im to dost natahuje.. Dufam, ze vam ta operacia pomoze ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
som myslela ze LAPAROskopia sa robi iba u zien :-)
Odpovedať
Profilova fotka
netrva to nejako obzvlast dlho...par minut-hodinu si pockas na vysedky laparoskopia sa robi zenam on ide na laparokorekciu
Odpovedať
Profilova fotka
hej.. viem, neprecitala som to zle.. ;-) len som o laparokorekcii nepocula. ten moj znamy ma asi ine testy...
Odpovedať
Profilova fotka
a na akyx testox bol?
Odpovedať
Profilova fotka
no to neviem... tak dopodrobna mi to nehovoril.. asi preto, ze by som ani nevedela o com rozprava... ale viem, ze bral nejake antibiotika, ci co.... neviem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee konecne mam vacsinu darcekov nakupenyx, uz len nejake drobnosti x-) som bola doobeda v meste na nakupy...keby ste vedeli ake sialenstvo tam vladlo :-D ludia behali ako splaceny z obxodu do obxodu a predavaci nestihali rukami pliest :-p zvlastne ze tam nebolo ziadnyx deti a ani mladeze...sami manzelia ktory nakupovali hracky a detske oblecenie :-x by ma zaujimalo kde sa podela mlada generacia :-p :-D pravdepodobne cakali u staryx rodicov na mamu a tata ,ktory boli prekonzultovat darceky s jeziskom :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme priebezne kupovali darceky, takze som toho roku to sialenstvo nezazila. neznasam, ked je vela ludi.... my sme darceky dnes balili. na buduci vikend dame prve darceky k mojim svokrovcom a na vianoce pojdeme k mojim rodicom...
Odpovedať
Profilova fotka
inac Queenka, necakala som, ze aj pri porode mozu nastat take komplikacie.... som si myslela,ze to, ze pupocnu snuru obtocenu okolo telicka vedia lekari zistit skor ako v hodine porodu... A ako queenka po cisarskom reze? mala si velke bolesti?
Odpovedať
Profilova fotka
mirinka...no ja som wedela ze ma obtocenu okolo krku...wsetko dobre ukazowalo aj CTG az dio poslednej minuty..a zrazu to prislo..CTG zacalo ukazowat wzsoke hodnoty a museli rychlo robit cisarsky lebo s malou bolo zle...stacila mala chwilka a newiem ako by to skoncilo..ale nastastie je wsetko fajn takze som nesmierne stastna....a co sa tyka bolesti tak pred cisarskym som mala normalne kontrakcie od desiatej do pol siestej a bolo to fakt hrozne..ked to prislo tak som newedela co robit ako to rozdycht..nedalo sa to..je to neopisatelna bolest..a co sa tyka po cisarskom..tak tyzden to boli pri wstawani a namahani sa ale teraz je to uz dobre..jazwu pomaly newidno a rychlo sa hoji:))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?