25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
=-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam normalne strach, ci sa nieco queenke nestalo... |-| |-| , no snad nie.. este jej dame chvilku cas :)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, inak aj mna to uz napadlo :-| snad nie... mozno su este v nemocnici alebo len nestiha prist na net... moze byt milion dovodov. ved ona nam to potom vysvetli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sa mi to zda ako vecnost, od kedy sla queenka do nemocnice. A v podstate je tomu nejakych 10 dni... takze pohoda. Urcite nestiha a je unavena. Je rada, ked si na chvilku lahne. Mozno jej babatko si zmenilo den s nocou a maminka je celu noc hore :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ake bolo pocasie v aprili pred rokom???
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, bolo krasne... sice cez tyzden prsalo, v sobotu bolo uplne jasno, bez jedneho mracika a okolo 20C, mozno aj viac. ale bola dlha zima, tak sme sa bali, ci ta jar vobec pride. Ale ty by si sa nemala obavat, predpovedaju kratku zimu... takze pohodicka :)
Odpovedať
Profilova fotka
katerin, v prvom rade gratulujem :-) veru, ako hovori miri, bolo krasne... tak ani teplo ani zima drzim vam palce aby to aj vam tak pekne vyslo ;-) a mozes sa k nam pridat, ak xces, aby sme si pospominali na pripravy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasnee... kludne sa mozes cokolvek opytat. vsimla som si tu temu 24.4.10, obcas tam kuknem, ze ako su na tom s pripravami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inac je to hlauz :-D ja si tiez pripadam akokeby som bola vydata 10 rokov, ze mam tolko skusenosti a mozem radit nastavajucim nevestam =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze ? aj mne to tak pripada :) ja som sa o takomto case pred rokom tiez stretla s jednou babou, ktoru som spoznala cez mojasvadba.sk a mala svadbu v restauracii, kde som mala mat ja, tak som si od nej vypytala nejake info, ze na co sa mam pripravit. pomohlo mi to :) Clovek to zazije vecsinou raz za zivot a to sa este dlho pameta, co vsetko sme tu riesili.. uz to asi ani pravda nie je :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem urcite sa pripojim
Odpovedať
Profilova fotka
miri, a zmenila by si nieco na tom ako ste to mali zorganizovane? alebo nieco by si uz teraz spravila inac? ja asi ani nie, mne sa to pacilo ako to bolo....ale keby som sa vydavala druhy krat tak by som si zobrala tie druhe saty co som mala vybrate x-) za nimi mi je velmi luto :-( a urcite by sme nerozkrajali o polnoci tu tortu ktoru sme rozkrajali ale doticnej osobe by som ju pribalila celu do vysluzky nex sa nou zadrhne ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Monci.. uz sa nepametam, co to bolo s tou tortou na vasej svadbe? idem rozmyslat, co by som urobila inac :)
Odpovedať
Profilova fotka
termin svadby 16.oo je podla mna idealny, ten by som nemenila, ja som bola za to, ze nech je len jedna velka svadobna torta ale moja svokra chcela okrem tej svadobne este dalsie tri, co bolo úúúúúplne zbytočné, pretože sme ešte jednu dostali a teda mali sme 4 okrem svadobnej a nevedeli sme potom, co s nimi.... so satami som bola spokojna, aj ked som vlecku ani nevyuzila, no na tancovanie neboli vyhodne, lebo boli dost velke.... ale zvladla som to, asi by som si dala zalezat na ich predoslej uprave a skrateni, lebo mi ich neskratili dostatocne a potom mi ich druzicky museli este skracovat. nemenila by som penzion, moji hostia mali kde spat, ale menila by som menu, ktore bolo take klasicke a nechutilo mi velmi... Sice je pravda, ze som toho cez noc vela nezjedla. pocet hosti bol tiez akurat. Co by som urcite menila na 100 % bol makeup.. vobec sa mi nepacil, bol velmi vyrazny, co vidiet hlavne na fotkach. A samozrejme ani svadobnu cestu by som nemenila za nic na svete :)
Odpovedať
Profilova fotka
mozno by som do organizacie svadby a celeho dna zapojila viacerych ludi, na moju maminu to bolo vela a bola z toho doooost vystresovana. Ved vydavala prvu dceru, ani sa jej necudujem. mala som sice dve kamosky, ktore mi veeelmi pomohli, no niekedy ani to nestacilo. A este jednu vec by som menila, zabezpecila by som este jedneho sofera na rano na odvoz ludi domov. Jeden bol malo a potom sa musel podujat moj manzel. Este ze nepije :-D
Odpovedať
ahojte, konecne som aj ja zavítala na nasu byvalu temu, jaj aké to bolo krasne, vsetky tie pripravy, zopakovala by som si to hned, myslim, ze sme mali krasny den, u nas nebolo ani oblacika, aj ked to par dni, predtym vyzeralo vselijako, ale bolo uplne super, slniecko krasne hrialo, caute kocky
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj vrabcek... co mas nove? ja by som si zasa tie pripravy nezopakovala, ale samotny den ano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme dostavali torty ako svadobne dary...u nas je to taky zvyk. a mali sme dve 3-posxodove od nasix x rodicov mne sa nezda ten make up nejaky extra vyrazny...taky v pohode :-) s tou svadobnou cestou ti verim...ked sa budem vydavatdruhykrat ( :-D) tak urcite plavba lodou x-) x-) x-) x-) x-) boze! na takuto vec som zabudla.....urcite by som zmenila obox prvyx druzbou... alebo im minimalne zobrala flasu alkoholu zo stola. celu svadbu sme si vpodstate odmoderovali my s manzelom 8-( ja by som si zopakovala aj pripravy aj den D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som si tiez zopakovala den pred tym, ked boli u mna obe kamosky a pri pripravach sme sa taaaak nasmiali... skoda, ze to nemam zaznamenane na videu, alebo viac fotiek... neskutocne sme uvolnili atmosferu,ktora vladla u mojich rodicov,
Odpovedať
Profilova fotka
u nas to bolo take normalne...ziadne velke stresy.... rodicia nas obox spravili v piatok doma posedenie a ja s druzickou sme behali odusu zo saly,do kostola,pre zvysne veci, zdobili sme auta,nas dom,kostol.. bola som si pre kyticu a pierko...strasne fofry som mala. cely april som mala fofry, nestihala som sa najsest a zhodila som 9kg :-N xvalabohu este sa na mna nenalepili spat. no a ked zohladnim ze 2 tyzdne pred svadbou som bola na umelom oplodneni a presne v den svadby sme sa mali dozvediet vysledok tak nebolo cas mysliet na nejake stresy okolo svadby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inac aj ja som schudla.. tusim nejake dve kila. kedze mi upravovali saty az posledny tyzden, bolo to v pohode, a nemuseli mi ich prerabat. skoda, ze som tie kila nabrala naspet. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a ja som mala praveze tu smolu ze som sxudla tak ze sa tie saty nedali uz viaczuzit a preto som mala nervaky :-| inac ked som si ix zajednala hlavne plus bolo to ze boli maximalne pohodlne. lenze ja ked sxudnem tak sxudnem v prsiax :-N a potom tie saty nemalo co drzat 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
queenka, ozvi sa ...uz to prestava byt vtipne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
skoda, ze nemame na nu tel. cislo. aspon by sme jej zavolali narychlo, ci je OK.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to :-( uz je to dost dlha doba aj keby bola po cisarskom reze. mam z toho nejaky divny pocit
Odpovedať
Profilova fotka
noo, dalsi tyzden presiel a Queenka zasa nic... :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mna uz aj napadlo ci nebola jedna z tyx tehotnyx co boli v poslednom tyzdni v spravax |-|
Odpovedať
na to ani nepomysli, urcite mam dost povinnosti s babom, baby a vy a babatka ?
Odpovedať
Profilova fotka
ved to clovek uz nevie co si ma myslet :-( u "mirinkoucov" maju zatial cas a nam sa uz vise 2 rokov nedari vy ako?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ahoojte:))) ale som wam nahnala strach co :-) ale nie...konecne som sa dostala na net lebo je toho hrozne wela a len nedawno som dosla z nemocky..tak teda moj pribeh...prisla som toho 24.11 do nemocnice s tym ze mi pichnu wywolawacku a ze porodim ale bolo to uplne inak....wywolwacky nepichaju lebo wraj je lepsi spontanny porod...takze som 6 dni od utorka do nedela lezala a nic lebo som sa neotwarala....no w nedelu o desiatej rano na mna prisli zrazu strasne bolesti kazde 3minuty...dali mi aj cipky aby som sa otworila a stale nic..bolo to hrozne bolesti trwali az do wecera do piatej kedy mi robili CTG a zistili ze musim hned na cisarsky lebo s malou sa nieco deje...strasne som sa wylakala..o 17:45 mi dali narkozu a 17:55 sa narodila emka....wazila 3640g a 51cm....hned ma prebrali a potom odwiezli na izbu..o dwe hodky mi ukazali malu...bol to ten najkrajsi okamih w ziwote..nikdy nezabudnem ako sa twarila:)) nakoniec mi doktor powedal preco som musela na cisarsky. emka mala popucnik nielen okolo krku ale aj okolo celeho trupu takze sa nemohla pohybowat a tlacit mi na maternicu preto som mala bolesti ale neotwarala sa...a powedal mi ze bola wytiahnuta w sprawny cas ze keby cakali tak newiem....ale nastastie wsetko dobre dopadlo a obidwe sme zdrawucke a konecne uz domka...w nemocke som bola 10 dni a 4.12 som este len prisla domow...ale mala som toho hrozne wela tak preto som nepisala.....ale dakuje ze ste na mna mysleli:)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?