25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
mirinka uz sa blizi datum vasej dovolenky, tak prajem hlavne vela oddychu a krasnych zazitkov ;-) mam radostnu novinku, uz vyse 9 tyzdnov som tehotna :-D som stastna ako blcha, vieme to uz od druheho tyzdna tehotenstva, takze sa mi to strasne vlecie, kedze to viem tak skoro...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) no v podstate manzelsky zivot je taky ako pred svadbou. novinky mam a to ze muzik uz nerobi v zahranici,vratil sa mi nadobro x-) a dalsia nemila sprava je ze sa pripravujeme na IVF. mame tu uz nejaku tehulku? ciculienka vy ste ako pokrocili?
Odpovedať
ahojte, som rada, že ste sa ozvali, sem tam nakuknem, či nemáte niektorá nejaké novinky ;-) tixi gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! no budeš musieť byť trpezlivá, pár týždňov si na váš zázrak ešte budeš musieť počkať :-) moncika budem vám držať palce, nech to hneď na prvýkrát vyjde ;-) my ešte bábätkovské témy neriešime, finishujeme s domčekom, budúci týždeň sa sťahujeme a potom sa uvidí, možno nám bude samým dvom smutno :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tixi, ja som si ani nevsimla co pises :-D samozrejme aj ja gratulujem :-) a v duxu aj zavidim :-p katulka,vy sa mate ze uz budete vo svojom.idem pozriet foto na MS ci mas? :-N
Odpovedať
moncika nemám tam foto, ale ak mi pošleš mail do ip, môžem ti nejaké poslať, pofotím, keď už to bude v stave obývania :-N momentálne je ešte všetko poprikrývané, lebo tí majstri si nič nevážia, každý pozerá len na svoje a nemajú problém oškrieť alebo inak poškodiť robotu niekoho iného :-| no už aby sme sa majstrov striasli :-D veru, už sa tešíme, že budeme vo svojom, ale jednoduché to nebolo... júj, keď spomeniem, koľko bolo okolo toho stresov ani neviem, či by som do toho išla ešte raz :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.... my sme sa nedavno vratili zo svadobnej cesty... konecne. nevedela som sa dockat. :) vystihli sme posledny letny tyzden tohto roku.. Ak by si niekto chcel pozriet fotky, dajte mi vediet, poslem vam link na IP. nebudem ich davat tu, aj tak sa tu toho vela nezmesti :) tixi. blahozelam k tehotenstvu... veeelmi sa z toho tesim aj za teba.. Ja si este budem musiet pockat.. moj manzelit o tom este nechcem pocut.. snad sa raz dockam :) tak by som uz chcela... dufam, ze ten rocik este nejako vydrzim. Aspon budem podporovat tie druhe tehulky a tisko zavidiet :)
Odpovedať
Profilova fotka
mirinka,teda klobuk dolu pred takou svadobnou cestou =-) krasne. kolko taka plavba stoji ak sa smiem spytat? :-. nemali ste morsku nemoc? ja by som nezvladla pocit ze podomnou voda, okolo voda :-N
Odpovedať
Profilova fotka
vies čo, ta morska nemoc ma chytila pocas prvych troch hodin, ked sme odplavali a po vecery.. pozrela som sa dole a videla som iba uhanajuce vlny dost velkou rychlostou, nebolo mi vsetko jedno. Ale potom som si uz zvykla. Iba som mala pocit, takeho male zemestrasenia.. trosku sa vsetko triaslo, ale vobec to nebolo vidiet na poharoch, alebo comkolvek. Bolo to uplne minimalne. Uzasne proste. No a financne som vsetkymi vydavkami to vychadza na 1000cku na osobu, pricom je treba podotnut, ze sme mali mat vnutornu kajutu. Ta vonkajsia s balkonom je asi o 70% drahsia... No a ked k tomu priratame letne mesiace, tak ta cena sa dooost vysplha... Aj ja som si kupila Kinedril, ale nemusela som ho vobec pouzit :) Naozaj kazdemu odporucam ist na takuto plavbu aspon raz za zivot. je to uzasny pocit byt na sirom mori kde dokopy nic neviedis.. a potom sa blizis k nejakemu pristavu.. krasa..
Odpovedať
Profilova fotka
x-) to musela byt parada tusim si mi dala xrobaka do hlavy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tehulky... ako sa mate?
Odpovedať
ahojte, mirinka tak super, ze sa dovolenka vydarila ;-) ono na takej velkej lodi je to urcite o niecom inom ako klasika na hoteli s bazenom, urcite to treba aspon raz za zivot vyskusat, snad sa mi to raz podari zazit... inac ja si pomalinky priberam, uz mam za sebou 15tt, o necele dva tyzdne letim na tri dni do BA, na komplexne vysetrenia vratane genetickych, lebo tu v irl maju totalne rozdielnu starostlivost, ak to vobec mozem tak nazvat =-) zenusky ja sa uz neviem dockat vianoc!!!chystame sa domov na dva tyzdne :-) mala by nas tam cakat uz aj nova spalnova zostava ktoru sme si pred tyzdnom objednali.Je to risk, kedze sme to mali moznost vidiet len cez internet, ale co uz...zaroven sme objednali aj matrac a manzelovi som musela povolit aj relaxacne kreslo, takze vianocne darceky uz mame za sebou
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte babenky:))))tak dnes ma napadlo ze len tak nakuknem co sa tu deje:)tak ako sa citite s nowym priezwiskom???my sa mame fajn a o 2 tyzdne cakame babetko takze sa welmi tesime:)))wy ste natom ako? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
qeenka... to tak rychlo uslo.. neskutocne. O chvilku budes mamicka. tisko zavidim. A tixi, drzim ti palce,aby gen.testy dopadli v poriadku. Na nove priezvisko som si uz zvykla. Je jednoduchsie, hlavne ked sa predstavujem v telefone. Inac my sme este stale dvaja.. este si budem musiet chvilku pockat, kym to chyti aj manzela a potom pojdeme na to :))) tak sa drzkajte a dufam, ze poslete nejake fotecky babetiek :)
Odpovedať
Profilova fotka
co sa tyka priezwiska tak tiez som si zwykla uz...ale zo zaciatku som sa este par krat predstawila jak za slobodna:))a potom som si to uwedomila az ked manzel stal pri mne atk pozeral na mna a sa pousmiewal..a ja ze co sa smejes...a on mi nato ze som sa predstawila starym priezwiskom..:))bolo to wtedy welmi wtipne:)) no jasne teraz som si este len dala nejake fotky zo swadby do albumu ale to len co nas tak fotili ..tie original od fotografa mame este na dvd tak ich muisim stiahnut do pc...potom pridam:)) jasne aj fotky malej emky potom dam:))uz sa welmi tesim..ani newiem ako rychlo zo zbehlo:))mam sice dot welky strach ale ked prezijem porod tak uz prezijem wsetko:))
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa tiez mylila na zaciatku.. najhorsie na to je, ze este stale mam stary pracovny email a ludia si myslia, ze dotycnu niekto zastupuje alebo sa pytaju, ci som zmenila klapku ci co... musim im vysvetlit, ze som to stale ja :) Videla som tvoje fotecky, len skoda, ze su take malicke. Takze ty si uz vlastne na materskej... nemas uz vytvoreny album na modrykonik? ako ti rastlo brusko a tak.... Takze budete mat Emku.. tesim sa za teba
Odpovedať
Profilova fotka
aspon mas w robote srandu:)) no hej na modrom konikowi som ale fotky zatial nemam :-( fotky su malicke lebo nam spadol minule comp a fotky sa wymazali takze ich mame len na cd a nejak som zabudla ich dat spat do pc...a tie co mam teraz som stiahla len z albumu co mam na pokeci takze preto su take malicke =-) co sa tyka bruska tak spociatku rastlo welmi pomalicky..do 6mesiaca som newedela ze som tehotna:D wobec to tak newyzeralo...a zrazu hop a brusko mi tak narastlo ze teraz si pripadam ako hroch:D uz sa smejem zo seba...niekedy aj mi slzy wyjdu ked idem niekam a nemam co obliect a pripadam si ze wyzeram hrozne...jasne ze je to normalne ale taky pocit wlastny ze wyzeram hrozne...no wed uwidis ked budes ty cakat:D tie depky a tak nezawidim:DF ytm som si uz presla a teraz uz len chcem porodit lebo tie posledne dwa tyzdne su hrozne..cikat chodim kazdych 5 min..doslowa 5min..niekedy aj skor...nespim a proste katastrofa..ale tesi ma predstawa ze uz budem emku coskoro drzat w naruci:D tesime sa s ocinom..a manzel mi welmi pomaha lebo bez neho by som to nezwaldla..je mi welkou oporou:D
Odpovedať
Profilova fotka
som rada,ze ti manzelik pomaha... urcite je tazko pohybujes. moja kolegyna porodila skor, a teda asi nestihla tie depky predtym, ale ked sa jej malicke narodilo, tak je cela emocionalne rozrusena. Place aj ked vidi vianocnu reklamu. My (kolegovia) sme jej urobili jedno krasne video, kde su fotky jej male synceka, nejake blahozelanie, proste to je taka videova prezentacia. Nam sa to velmi pacilo. Poslali sme jej to mailom a ona nam potom odpisala, ze sme ju tym velmi potesili a ze pri tom plakala.. Musi to byt uzasny pocit mat v naruci vlastne dieta, starat sa onho...Inac to cikanie ti nezavidim. Co tak robis doma, ked si uz na materskej?
Odpovedať
no co sa mna tyka, tak ja este nemam zmenene priezvisko =-) tesne po svadbe sme sli na prvu kratku svadobnu cestu do Tatier a potom sme uz leteli do Irska takze nebol cas a odvtedy som este nebola doma, takze stale ficim po starom...som zvedava aku pokutu budem musiet zaplatit na policii, ked tam v decembri nabehnem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak tu sa to tak roztehulkovalo :-) queenka, drzim palce pri porode a tesime sa na fotky drobceka. u nas je to asi takze momentalne sa mm pripravuje na operaciu a buduci rok ideme na umele oplodnenie x-) a nove priezvisko?! vzhladom na to ze mam obydve tak je to o to jednoduxsie ze ma kazdy pozna aj za slobodna aj za vydata a mozu si vybrat ako ma oslovia... no a uz som aj skratila cas podpisovania :-D
Odpovedať
miri videla som fotecky, nadherne!!! ani som netusila, ze za jednu plavbu sa da stihnut tolko krajin
Odpovedať
Profilova fotka
tixi, do albumu som dala len malicko. inac mame ovela viac foteciek. Ja sa volam po mojom manzelovi a nedavno som si aj podpis pekne vycvicila, kedze som podpisovala okolo 60 dokumentov :-D . Moncika, budem vam drzat palce. Som zvedava, ako to bude u nas. my zacneme tak o rok.. aspon dufam :-N . zatial si uzivame manzelsky zivot. I ked by som prijala byt tehotna uz aj v tomto case a mat miminko. obcas zajdem na modreho konika pozriem si babatka...
Odpovedať
Profilova fotka
mirinka.....no doma som uz od zaciatku jula a powiem ti ze je to fakt katastrofa...stala sa zo mna workoholicka..stale upratujem a wacsinou sedim pri pc z coho ma boli zadok a chrbtica.. :-S som myslela ze budem fajne doma wegetit si ale to je nenormalna nuda a este aj to ze nikam nemozes ist lebo s takym bruchom sa mi ani nechce a ked si predstawim to obliekanie tak ma chyti depka...ked som chcela niekam ist tak wacsinou to skoncilo placom lebo ked som sa obleikla a pozrela na seba tak som si pripadala ako hroch a to ze manzel ma stale upokojowal ze wsyzeram uzastne ma wobec neupokojowalo..teraz uz w nedelu idem do nemocky a uz tam asi aj ostawam lebo doktor powedal ze mam si doniest uz aj weci tak snad to rychlo budem mat za sebou..welmi sa tesime ale zarowen mam taky strach..kedze som hrozny bojko newiem ako to prezijem :-) tak drte palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
qeenka, budem ti velmi drzat palce, nech dopadne vsetko tak ako si zelas. Uplne ta chapem s tym obliekanim, aj ked ja si myslim, ze tehotne zeny su krasne. Velmi sa mi paci aj oblecenia, ktore pre nich su v obchodoch. Je to take milucke.. napr. tricko: Pozor kopem :-D Takze uz na buduci uz nebudes na nete :-( budes sa tesit s babatka, tisko zavidim. Obcas by si ale mohla dat vediet, ze ako sa dari.. OK?
Odpovedať
Profilova fotka
miri....no ja tiez som mala tricko "tu bywam ja" ale tak to som w lete nosila...wtedy to bolo jednoduchsie...som dala na seba tricko alebo saty a preda brusko este nebolo ani tak widiet..a teraz??no wies co....tak w nedelu idem a uwidim ci si ma nechaju..ked sa w pondelok neozwem tak to znamena ze som tam ostala :-) a zajtra este mi treba take posledne weci dobalit a manzelowi urobit nakup a nieco mu nawarit:D chudacik uz teraz ma depku co bude sam bezomna robit:D jasne ze potom dam wediet ako to wsetko dopadlo a ked sa bude dat tak napisem:Da wy neplanujete este babo?
Odpovedať
Profilova fotka
moncika.....mas to takze no ale kazdopadne budem drzat palce aby wam to wyslo a wsetko prebebhlo w poriadku:D a uwidis ani sa nenazdas a budes na mojom mieste.... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
qeenka. tak ja teda budem v pondelok cakat, ci sa ozves.. moja svagrina mi prave volala, ze je v siedmom mesiaci a ze bola v nemocnici a skoro rodila. Tak teraz lezi doma s nohami hore a caka.. takto bude musiet este vydrzat minimalne dva tyzdne. Joooj tesim sa s tebou :-D :-D budem ma teba mysliet. My budeme planovat babo tak mozno o rok.. aspon dufam :-) .. tiez by som velmi chcela uz mat miminko, no dufam, ze este rok vydrzim. :-| tak si teraz budem uzivat robotku a manzelika...
Odpovedať
Profilova fotka
miri...tak tak uziwaj si kym mozes lebo ked pride babo tak zacnu ozajstne starosti:D ale w tom dobrom slowa zmysle samozrejme:D akurat som sa dobalila ..kufor prichystany ..doprala som manzelowi weci a zajtra mozem ist:D som zwedawa ako to bezomna zwladne... :-) a mozno w pondelok napisem ze som doma:D uwidime :-) ale kazdopadne drzte palce aby som to zwladla lebo som teraz momentalne taka wystresowana ze newiem co skor robit:D kamoska teraz porodila pred dwoma dnami a powedala ze to neopraje nikomu zazit ze strasny porod mala..takze ma dost wytrasila..dufam ze moj pripad to nebude:D ale uz to chcem mat za sebou:D wela kecaaam tak radsej idem do sprchy a dat si este spagetky a potomsup do postelle....mozno w nej posledny krat spime sami s manzelom:D
Odpovedať
Profilova fotka
no, viem si predstavit tu nervozitu, aj ten tvoj kufor a manzela... ktovie ake pocity zacivaju chlapi... mojej kolegyni manzel vraj pil tri dni, ked sa mu narodil syn, mal take kruhy pod ocami :))) a bude tvoj manzel pri porode?
Odpovedať
Profilova fotka
wies co....rozmyslame stale o tom...najprw nechcel a teraz chce ist tak uwidime :-) podla situacie a okolnosti sa potom rozhodneme :-) len sa bojim ze on odpadne skor nez ja tak aby ho potom este nahodou nemuseli preberat :-) moja mala ma nuru okolo krku takze pripada do uwahy aj cisarsky a w tom pripade urcite nemoze byt pri porode takze wsetko sa uwidi az tam a ako budem wlastne rodit..ale snad normalne len keby nastali komplikacie tak urobia cisarak...ale nepredbieham situaciu a werim ze wsetko dobre dopadne:D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze ked budes rodit normalne, tak by tvoj muzicek mohol byt pri tebe. Lebo mnohe baby mi povedali, ze ich manzel velmi podrzal, ked bol pri tebe.Nikto sa to zenu na porodnici nestara tak, ako jej manzel. sestricky, lekari stale odbehuju, ale muz by bol pri tebe. No ale ked je cisarsky, tak chapem ze nemoze ist na operacku. Kolegynin muz, tiez sedel v cakarni a bol prvy, co uvidel svojho synceka. :-D malemu skoro napisali zle meno :))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?