25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
caute zienky:) na dovolenke bolo ako inak uuuzasne!Bolo mi sice jeden den aj zle, ale tak mi treba, lebo sme mali all iinclusive a v ponuke boli aj miesane drinky, no a ja som ich miesala hlava nehlava, potom na veceri som jedla morske potvory co ja zboznujem a tak moje brucho a zaludok taky napor vydrzalo len tri dni, potom som jeden den lezala v krcoch :-S ale sme si to uzivali, lebo na dalsi rok urcite nikam nepoletime ]-( Ak by vsak bolo take letne pocasie ako je na Slovensku toho roku, postaci aj Domasa alebo Zemplinska sirava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja chceeeeem ist na dovolenkuuuuu!!!!! :-)
Odpovedať
ja uz by som najradsej sla na matersku dovolenku:)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to aj ja ,straaaasne.Inac vysledky mame v poriadku,vraj nie je dovod precoby som nemala otehotniet,tak po dovolenke koncom septembra ideme riesit umele oplodnenie,drzte palceky
Odpovedať
Profilova fotka
caute.. my sme mali minuly tyzden dovolenku, ktoru sme travili osobitne. ja som bola u mojich rodicov a moj drahy u svojich.. uzivala som si zahradu :) a slnko :) na svadobnu cestu ideme az v oktobri.. tesim sa.. dufam, ze to vyjde a nic to nepokazi
Odpovedať
čaute kočky, hlásim sa po dlhej dobe :-) svadobná cesta za nami - boli sme nakoniec na mallorce - bolo supeeeer! x-) x-) x-) ani sa mi nechcelo vrátiť sa do reality... vidím, že snažilkujete, tak to nás ešte chvíľku bude musieť počkať... dúfam, že sa nám všetko podarí podľa plánu a v septembri sa sťahujeme do nášho nového domčeka :-) ten nás momentálne naplno zamestnáva, ale bude to snáď stáť za to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my tiez so snazilkovanim pockame :) takze sme sa tu rozdelili na dva tabory :) snazilky a nesnazilky :) teda zatial. ;-)
Odpovedať
no len aby nesnazilky nakoniec nepredbehli snazilky...:)ja mam vsak v robote dost vela stresu a vraj to zle vplyva, ked chce zena otehotniet, tak neviem-neviem ako to so mnou bude :-S dnes tu konecne svieti slnko, tak mam aspon troska lepsiu naladu, ale aj tak drzim oci ledva otvorene, vcera som totiz najprv nemohla zaspat a ked sa mi to konecne podarilo, tak nam zacal v panelaku pistat nejaky alarm.trvalo hodinu, kym ho niekto vypol ]-(
Odpovedať
miri - takže spolutáborovníčky ;-) :-D juj tixi, nestraš s tým predbiehaním :-N vraj najlepšie je nesústrediť sa na to a príde to samo - ale úprimne, neviem, či by som to dokázala, keby sme sa fakt o bábo snažili... a neboj, stres prejde, vidíš, aj slniečko pomáha ;-)
Odpovedať
Ahojte aj my sa snazime, ale nic uz neplanujeme, planovat sa neoplati.. vytaca ma trochu rodina, s otazkami ci som uz tehotna, toto neznasam :-S
Odpovedať
Profilova fotka
noo,mna sa tiez ktokolvek pyta, ci uz cakame, ale ja ich uzemnim, ze este ten rocik dva pockame :) ale drzim palceky vsetkym snazilkam. potom budete drzat vy mne ok ? ;-)
Odpovedať
Ja neviem, ale z manzelovej strany sa ma na to pyta kazdy den skoro niekto, a to som im uz povedala, ze prehanaju, dokonca som s niektorim uz obmedzila kontakt, ale nechapem co koho do toho.. co by ste robili na mojom mieste ... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ani ja nechapem, preco sa to kazdy pyta, ved sme sa brali nie preto, ze chceme mat hned babo, ale preto, ze chceme specatit nasu lasku a ak bude spravny cas, tak zalozit si rodinku ;-)
Odpovedať
vrabcek, tak tieto otazky neznasam aj ja...nemam nic proti ak sa ma niekto opyta, kedy planujeme rodinu, ale otazky typu, ze preco este nie som tehotna, ze uz nie som najmladsia ma vedia poriadne rozculit, vtedy si pripadam ako neschopna..co mam komu vysvetlovat, ze nie kazdej sa to podari po par nociach ]-( moj svokor to berie asi najviac vazne, pri kazdom telefonate mi nezabudne povedat, ze by uz chcel vnuca, ja viem, ze to mysli dobre, ale ja uz neviem co mu mam na to odpovedat
Odpovedať
ach jaj, myslim, ze to sa este napocuvame, trochu som obmedzila kontakt so svojou svagrinkou, ta sa ma to pytala nonstop, ked nie mna tak manzela, ale on je taky dobracik, tak sa len usmial. asi im dam kalendar s mojimi plodnymi dnami, nech sa potom pytaju... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no nic. babenky nesnazilky.. musime spojit hlavy dokopy a vymiesliet nejaku odpoved, ktorou by sme aspon na cas umlcali zvedavcov a nedockavcov... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda myslela som "vymysliet"... joooj akosi neviem pisat.
Odpovedať
Profilova fotka
ja kazdemu hovorim,ze babo bude ked panbožko da,no viac mozem povedat a kaslem na nich :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem mat o mesiac 28.. a kazdemu hovorim (co je aj pravda), ze do tridsiatky by sme chceli mat prve... ale momentalne este nie.. :)
Odpovedať
ja by som chcela do tridsiatky stihnut tiez babo, v sept. budem mat 29 =-) tiez sa to nie vzdy kazdej podari, ale zatial nestracam nadej... teraz na inu temu, vcera mi kamaratka rozpravala, ze jej sestra mala svadbu a aj napriek tomu, ze svadobcanov poprosila radsej o penazne dary a nie vecne, dostala dve zehlicky, obliecky na periny a pribor :-D som sa aspon nasmiala, vraj vsetko to bolo aj mimo jej vkusu...
Odpovedať
Profilova fotka
jooooj, no to nepotesi... este ze sme my nic take nedostali. Z vecnych darov sme dostali tlakovy hrniec, co som v podstate chcela. krasnu vazu od krstnej, ona nam dala peniaze, ale povedala si, ze by nam chcela dat este nieco na ako pamiatka, ze je to svadobny dar a od svedka sme dostali 20 rocny francuzsky konak. sice moj mangel velmi nepije, napadlo ma, ze by sme si z neho mohli davat na nase vyrocia.. Uvidime, ako dlho ta flaska vydrzi :)) Len musim donutit draheho, aby si aspon strngol a dal si glg.. Ved glg ho nezabije ... aspon flaska dlhsie vydrzi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej babulky vy sa tueste stretavate? =-) ako sa vam zije v spolocnom zivote? ako posvadbujete? kolke ste uz tehulky? :-)
Odpovedať
moncika no sem tam este nieco napiseme:) mirinka ty mas doma skoro vyhynuty druh, kedze tvoj muz takmer vobec nepije alkohol x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vitaj Monci... dllllho si tu nebola.. ako sa dari? co mas nove? Noo. da sa povedat, ze som aj rada, ze moj mangel nepije.. ale niekedy by mohol :) ale vyhoda je ta, ze ked ideme niekde na navstevu, v podstate stale on soferuje a ja si mozme dat vinko :) Tak teda neviem, ako dlho vidrzi ten konak. ;-)
Odpovedať
moj muz dostal pred rokom na narodeniny 25 rocny konak, no a vydrzal skoro mesiac, co je urcite rekord:) pred rokom sme mali totiz strasne vela kamaratov v Dubline, kde zijeme, ale postupne zacali vsetci odchadzat spat na Slovensko a ostali sme tu uz len tri pary :-( takze aj tych navstev mame pomenej... viem, ze moja otazka skor smeruje na modru strechu, ale mozno mi z vas niektora poradi, mame niekto skusenosti s postelou vyrobenu z buku?povodne som si totiz vybrala smrekovu, ale radili mi, ze po case zacne vrzgat a to veru neznasam :-N
Odpovedať
chcela som napisat mate...
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, rada by som sa pridala do diskusie na temu Aka postel.. Ale bohuzial momentalne taketo veci neriesim.. Ale ak budem, ozvem sa Tixi a snad potom poradis ty :)
Odpovedať
Profilova fotka
vrzgat moze ktorakolvek postel,ked nie je dobre urobena,najlepsia je podla mna borovicova..:-)))
Odpovedať
ahojte :-D minule sme sa tu bavili o tom, ze ktora z nas je tehotna, uz som to vystopovala, je to queenka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
blahozelam detektivka Tixi :) ja som si minuly tyzden bola dat zmenit meno v cestovke na nasu svadobnu cestu, kedze sme to rezervovali este v january a nevedela som, ako budem na tom s dokladmi. no a pani, ze budem platit 25 Eur za zmenu mena. Tak som sa jej snazila vysvetlit, ze to nie je zmena osoby, ze to je iba meno, lebo ze som sa vydala a ze toto ma byt na svadobna cesta a bla bla bla.. Vraj urobi, co bude v jej silach. Na druhy den mi volala, ze je to vybavene bez poplatku.. Dokonca mi povedala este jednu peknu spravu. My sme si povodne rezervovali a platili za vnutornu kajutu na lodi a spolocnost nam dala apartman s balkonom.... baby to sa mi ani vo sne nesnivalo, ze budeme mat taku kajutu, dokonca s balkonom. Kolegyna sa tesila so mnou a hovorila, ze mozem grcat rovno z balkona :))) takze sa uz tesim, cim dalej tym viac. dufam, ze nas neskoli najaka choroba, kvoli ktorej by sme to museli zrusit.. to by mi bolo strasne luto. No ale musim si verit :) odchadzame 3.10. viem, ze to nie je o chvilu, ake kedze to mame od januara kupene, tak sa mi to uz zda, ze je to za rohom.. uff, ale som sa rozpisala.. koncim.. majte sa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?