25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
neboj, mozno to dopadne super a budes sama prekvapena ;-) viem si predstavit, ze teraz mas v hlave ine myslienky ako ucenie, ja som to tiez dost zle prezivala ale ako sa hovori cas vsetko vylieci...a kedy mas tu skusku?
Odpovedať
skuska je zajtra rano, pisomna a ked spravim-ustna-to je postrach celej skoly.ten profesor,ale dik za pozit.myslenie 8-)
Odpovedať
uz som nahodila stranku do mojho albumu, kde si mozete pozriet zostrih nasho svadobneho videa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Tixi, videla som vase video... mala si velmi pekne saty, krasnu vyzdobu, velmi pekny makeup.. Sa mi pacilo to, ze ste boli v kroji. Skoda, ze my taky zvyk nemame. Nikdy som nemala na sebe kroj a asi ani nebudem mat. Ja budem mat tiez rekapitulaciu svadby, dam vam potom link. :-) Vrabcek, ako dopadla skuska? drzim palce.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mirinka, nemam tvoje video, ale rada si ho pozriem. ak chces, posli mi do IP ;-) tixi, vas zostrih si pozriem, ale asi az cez obeda alebo doma, kedze teraz som v kancli.. :-) vrabcek, drzim palce na tu poslednu skusku, uvidis zvladnes to :-) a co studujes?
Odpovedať
ahoj, zvladla som to... :-D prisla som domou vystavena, ale nevadi, mam to za sebou. len mi bolo luto, moj kolega, ktory spachal tu samovrazdu-mal dnes tiez termin, bol tam napisany...nikto to nechapal, preco to spravil dakujem za pozitivne myslenie ;-)
Odpovedať
mrinka dakujem, kroj bol sice krasny, ale mat ho na sebe nie je veru ziadna slast, uz len to obliekanie mi trvalo hodnu chvilu a bolo mi v nom strasne horuco, ale prezila som :-D vrabcek no vidis, ze si to zvladla ;-) otvor si vecer s manzelom flasticku dobreho vinka a mozno ti bude lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem ku spravenej skuske. :) a co budete porabat cez vikend? dnes mi prisla ta fotokniha, resp. fotozosit. je to take podarene :) tesim sa tomu.
Odpovedať
ahojte, no asi kazda z nas ma toho vela, tak je tu mrtvo :-S tento tyzden ubehol akosi strasne rychlo, zajtra este makam ale v nedelu a pondelok mam volno, tak uz teraz sa vytesujem...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky.. no ja toho az tak vela nemam.. takze tu obcas zajdem, ale co si tu budem sama vypisovat :-D :-D :-D
Odpovedať
dobre ranko, dnes je sobota, ale ja ju mam opat pracovne, vecer ma vsak kamarat rozluckovu party, odchadza na Slovensko, tak sa trosku zabavim :-D vcera som nam kupila zajazd na Kanarske ostrovy, sice len na tyzden, ale uz sa neviem dockat 8-) odlietame 6.7 takze to bude vlastne taka svadobna cesta
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, ako vam zavidim. my ideme az v oktobri. Prajem vam, aby ste si vasu svadobnu cestu uzili, hlavne aby ste si uzili jeden druheho ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, my sa chystáme niekam v druhej polovici júla, ale zatiaľ nevieme kam... uvidíme, aké budú last minute.... tiež sa už teším :-) ako si inak užívate manželský život? my stále pracujeme na dokončení nášho domčeka... už sme začali aj so zariaďovaním, dúfame, že v septembri sa nám podarí všetko dokončiť :-)
Odpovedať
caute dievcata ;-) aj nas caka stavba domceka, ale az na buducu jar, ja uz teraz mam v hlave rozne napady so zariadovanim, ale to by som musela asi vyhrat v nejakej loterii... vcera sme mali taku prvu vacsiu manzelsku hadku, ale uz prehrmela =-) je to zvlastne, ale ked sa hadame tak je to zasadne v nedelu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... my sa zasa nevieme dohodnut, ci chceme byt, alebo si chceme postavit domcek... a na tom to vsetko stoji... asi si zalozime stavebne sporenie a uvidime casom. ak si teraz kupime byt a vezmeme si na to hypoteku, uz nam niekto neda uver na domcek neskor... je to ako zacarovany kruh.. ani z voza ani na voz
Odpovedať
ja som panelaku, tazke kamarati sa mi cuduju preco som sa rozhodla odist na dedinu, ale ja sa dokonca tesim, mam tam vela kamaratiek a pozemok mame az na konci obce priamo pod lesom, nedaleko sa stavia ranc,je tam lyziarsky vlek, podniky, kde sa da zabavit, takze sa mi to nezda az tak nudna dedina :-) je to vsak naozaj velke zivotne rozhodnutie, aspon teda pre mna bolo,dufam, ze som sa rozhodla spravne kym vsak budeme stavat dom, budeme byvat u svokrovcov, kedze maju velky dom, no a toho sa troska obavam, mam ich rada aj oni mna, ale byvat pod jednou strechou urcite nebude jednoduche.Ja som uz zvyknuta na svoje pohodlie a mam system v domacnosti, tak neviem ako sa budeme navzajom prisposobovat =-)
Odpovedať
tixi, budem vám držať palce! stavba domu nie je sranda, ale myslím, že výsledok stojí za to ;-) miri, my sme na tom boli podobne a potom nám dali rodičia pozemok a bolo jasno :-) ani neviem, ako by sme sa rozhodli, keby sme sa mali rozhodovať ešte raz... ja si neviem predstaviť bývať v byte - potrebujem dvor, hocikedy vybehnúť, posedávať na terase, grilovačky v lete... a na druhej strane - byt sa kúpi a je, no dom treba stavať, donekonečna zháňať, vybavovať... ani nad tým už nerozmýšľame - keď sme začínali, mali sme predpokladaný rozpočet na náš 5izbový dom a ceny bytov boli také, že by sme si za tie peniaze kúpili maximálne garsónku... tiež dúfam, že sme sa rozhodli dobre x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my v podstate mame pozemok, ale na nom byva este babka, ktora ma dozivotne pravo, takze isty cas asi budeme byvat v podnajme a pomaly si setrit na stavebnom sporeni.. prave studujem, co to vsetko obnasa... mate s tym niekto skusenosti? .. tie vstupne poplatky sa mi zdaju vysoke.. ked si dam cielovu sumu 100 000Eurl, tak vstupny poplatoch vychadza na 1 000 Eur.... co by ste robili na nasom mieste?
Odpovedať
joj mirinka, tak ja mam v tomto uplnu spanielsku dedinu... =-) ale tisic eur vstupny poplatok, sa mi zda dost vela v sobotu, ked som bola na jednej party, tak sme sa tam prave bavili o hypotekach a pozickach.Clovek musi tomu venovat fakt dostatok casu, lebo rozne banky maju rozne podmienky, ponuky atd.Mna uz sem tam zachvati myslienka, ze aj my si budeme musiet zobrat nejaku tu hypoteku.Ved postavit dom, zariadit ho, kupit auto a mat stale nejake peniaze popri ruke je v dnesnej dobe nemyslitelne nasetrit. Teraz ma napadlo, ze ja vlastne stavebne sporenie mam, zalozila som si ho okolo roku 2001, no peniaze som tam posielala len par mesiacov a potom som to nechala tak...ani netusim co s nim teraz je.No vtedy bol moj vstupny poplatok okolo 2 ticic korun, ak si to dobre pamatam.
Odpovedať
Profilova fotka
no.. podla mna je dobre, ze uz mas nejake to stavebne sporenie... ak by ste tam vlozili viac peniazkov a zmenila by si si cielovu sumu, mohli by ste na domcek dostat celkom dobry uver.. pozri si na webe.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
podľa mna je lepsie stavebne sporenie a z neho uver, ako hypoteku - tu dost preplatis...
Odpovedať
asi to tak bude, budem to musiet prestudovat, ja taketo veci ohladom penazi neznasam, ale raz to budem musiet riesit 8-( vcera som pozerala na jojke nove byvanie, boli tam domy za astronomicke sumy, ani sa mi verit nechcelo, ze existuju take nehnutelnosti na Slovensku
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, ja som tu cast ani pre istotu nepozerala... prave sme sa s mojim drahym rozpravali o tom stavebnom sporeni, a asi si to v lete zalozime... budeme sice sporit 10 rokov, ale lepsie neskor ako nikdy.. a mozno sa nam postasti nejako a to co chceme, nasporime skor... uplne by nam stacil nejaky maly domcek.. Skoda by bolo nevyuzit pozemocek, i ked je v dedinke dost daleko od BA, takz budeme musiet potom zmenit pracu, ale je to lepsie. V BA je to cim dalej tym horsie. doprava strasna.. dnes som cestovala domov 13 km dve hodiny...strasneeeee...
Odpovedať
v Ba som zila takmer sest rokov, takze viem ake tam vedia byt zapchy ]-( ono ma vsetko svoje vyhody aj nevyhody, ale povedala som si, ze to teda na tej dedine skusim...len neviem ako si zvyknem na fakt, ze nemam vsetko po ruke.Myslim tym obchody, polikliniku atd. Na tom nasom dome a hlavne okolo neho bude este vela roboty, lebo je to na uplne novej ulici za dedinou pod lesom, takze tam este nie je ani poriadna asfaltka :-S no nic, utekam do prace, ale strasne sa mi dnes nechceee
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky.. ako sa vam dari? verim ze si uzivat manzelsky zivot. my mame tehotnu kolegynu, tak jej tak trosku zavidim a prezivam to snou :) tusim aj tu z nasich radov je niektora tehotna.... ;-)
Odpovedať
ahojte, u nas vsetko po starom...architekt nam uz zacal kreslit dom, no museli sme si ho dat zmensit, lebo vsetko je momentalne strasne drahe, povodne sme chceli dve detske izby, no nakoniec bude len jedna no a pracovna sa tiez zrusila, co uz...je to naplanove tak, ze po case sa to bude moct doprojektovat a dostavat, ale to urcite nejaky ten rocik potrva :-| v robote mame monentalne hotovy blazinec, tak som aj rada, ze aspon na tyzden odtial vypadnem ak si dobre spominam tak ciculienka pisala, ze caka babatko, ale sa mi to poplietlo...?
Odpovedať
Profilova fotka
... tusim, ze Ciculienka to nie je. je to niekto iny.. ale akosi sa neprizna :) alebo ma vela inych veci na praci. Prajem vam prijemne leto a uzite si svadobnu cestu, ak ju mate este pred sebou. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ,no veru ja to nie som kto caka babo,ale bodaj by.Teraz 20.jula ideme na prve vysetrenie do centra pre asistovanu reprodukciu tak som zvedava....
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiiha, cicu, teeda, som nevedela, ze sa na to teraz takto ide. Som myslela, zi si iba vystihnem plodne dni a pojde sa na vec :) Inac v piatok mi odpodol prvy gelovy necht... :-( spomienka na svadbu mi pomaly odpodava :) este ze mame fotky. dufam, ze aj video dojde do konca tyzdna
Odpovedať
Profilova fotka
to som si aj ja myslela,ale bohuzial ked to nejde tak to nejde.My sa pokusame uz skoro dva roky....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?