25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
opravujem... ten link pred tym vam asi nepojde. http://picasaweb.google.sk/mirinka9/F...
Odpovedať
Profilova fotka
vyzera to super a je to velmi dobry napad - vdaka za inspiraciu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neni zac... aj mne sa to velmi paci :-)
Odpovedať
zenusky, fotky uz mam ale nemozem ich pridat do albumu, lebo presahuju povolenu velkost :-| musim pockat na muza, nemam ponatia ako ich zmensit...
Odpovedať
Profilova fotka
ked si otvoris fotecky cez microsof office manager, mozes vsetky fotky zmensit naraz. nie je to tazke :-) tesim sa na fotky
Odpovedať
miri dakujem za radu ;-) utekam do prace, ale vecer to snad stihnem
Odpovedať
kuk na fotecky :-)
Odpovedať
Ahoj tixi, nadherne fotky, boli ste nadherni, na fotkach bolo citit, ze ste zalubeni a uzivate si ten den..prajeme Vam este vela lasky
Odpovedať
tixi!!!! to čo má byť?! že nefotogenická!!! to si kde nabrala??? vyzeráš na fotkách super! veľmi vám to pristalo ;-) a tie šaty boli na tebe krásne x-) tento štýl šiat zbožňujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kattulka, taaaak by som sa aj ja vratila do toho dna.. zda sa mi to ako sen. krasny sen...
Odpovedať
dakujem kattulka, pravdou vsak je, ze niekolko fotiek sa neda pouzit, bud mam ja nejaky uskrn na tvari alebo moj muz privrete oci...no co uz s nami :-D ked som pozerala video, prislo mi luto, ze je to uz za nami, je to fakt len jediny den v zivote, ach jaaaaj :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tixi, az teraz som zistila, ze si mala svadbu v Humennom, byvas priamo v Humennom? ja tam mam jedneho kamarata.. sice je v zahranici, ale pochadza z Humenneho :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ano som priamo z HE :-)
Odpovedať
miri az teraz som si pozrela to video z fotenia, fakt parada a ta hudba k tomu ;-) najviac sa mi pacilo s tym drevenym vozom :-D v ten den nam naozaj vyslo pocasie, to sa musi uznat...
Odpovedať
Profilova fotka
hej, aj mne sa ta hudba straaasne paci, velmi sa tam hodi a to s tym vozom, som tam mala byt ja.. no kedze ten voz bol dooost spinavy, vymenili sme sa. takze som sa zahrala na neemancipovanu zenu :-D
Odpovedať
dufam, ze ta netrafil s tym bicom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prosim ta... bola to snurka z mobilu :)) raz ma trafil po nose :-D na tejto scenke sa sa asi najviac zasmiali ...
Odpovedať
dnes som si dala dole svadobne gelove nehty :-( mala som ich uz niekolkokrat, ale teraz si dam asi dlhsiu prestavku, mam ich nejake znicene skusim prehovorit manzelika, aby mi dovolit zverejnit video zostrih, on ma totiz mensi problem s prezentaciou sukromia na nete 8-( aj moj fotoalbum na tejto stranke musel riadne predychat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
i nas to tiez bolo take diskutabilne s video a preto ho posielam iba cez IP. ved urob to aj ty tak ;-)
Odpovedať
zienky a kde ste vsetky...v poslednom case som tu len s mirinkou :-N dnes mam volno, ale nejako sa nudim, uz som stihla poupratovat cely byt, popozerat serialy, ale co teraz...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja neviem, kde sa vsetky tulaju :) asi nema kazdy taku pracu, ako ja, ze tu mozem obcas zbehnut :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, ako sa mate a co porabate? tak ja zasa v praci.. :-p tixi a miri, mate krasne fotky v albumikoch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Rospi, dakujem pekne. Aj ja som v praci, ako kazdy den :) neviem rospi, ci som ti poslala cez IP aj nase kratke video.
Odpovedať
Caute, ja mam skuskove, tak sa len drvim, a drvim nad knihami. Po skuskovom pojdeme pozriet nejaku dovolenku, chceme planovat babo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa len drv.. zvladnes to :) my este babo neplanujeme, ale na dovolenku pojdeme
Odpovedať
Dik, dufam, ze hej, moj spoluziak spachal v sobotu samovrazdu, vcera som bola na pohrebe-bolo to hrozne, tak dufam, ze nebudu na nas taki prisny ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
jeeedanenky... to mi je luto.. asi bol na tom velmi zle, ked si siahol na zivot.. nevies nieco blizsie? inac tusim ze niekolko desiatok stran dozadu sa Tixi zverila, ze jej kolega to tiez nezvladol...
Odpovedať
Profilova fotka
vrabcek, vdaka za IP,musi to byt hrozne pre najblizsiu rodinu... :-(
Odpovedať
ahojte zienky, vrabcek tak ti drzim prsteky, nech tie skusky zvladnes, ako pisala mirinka aj moj kolega spachal tento rok samovrazdu, no hrozne veci sa v zivote stavaju... :-(
Odpovedať
dakujem tixi, ja to nespravim, je toho vela......posledna skuska je vzdy tazka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?