25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teeda, ja som este nemala svadobny sen, aspon sa nanho nepametam... :-|
Odpovedať
miri, povedz manželovi, že my už to čakanie na úpravy nevydržíme ;-) :-D ja som mala jediný sen o svadbe pred svadbou, keď som ešte nevedela, či nebude musieť moja kaderníčka práve vtedy odcestovať - a to bolo o vlasoch... tá druhá mi spravila vo sne hrozný účes :-N to bol môj jediný svadobný sen :-D
Odpovedať
dobre ranko, tak dnes v noci sa mi snivalo, ze som porodila nadherne dievcatko :-) ja neviem co to mam za sny v poslednej dobe... :-D miri a vy ste nemali fotografa, alebo ake fotky upravujete, uz sme tu toho tolko popisali, ze si nejako nespominam =-) vcera mi kamos poslal cez skype aspon desat foteciek, skocil k svokrovcom a prepalil si cd, zatial este pockam, ked tu vsetko dorazi komplet a potom urobim vycuc do albumu zenusky prajem vam pekny piatok ja utekam do prace
Odpovedať
Profilova fotka
caute... mali sme fotografa, ktory nam na fotkach urobil korekcie, ale moj drahy sa este snazi odstranit chybicky, ako su zastrcka, kabel, co sa tam povaloval a tak... mi povedal, ze uz toho nema vela, tak dufam, ze to bude coskoro.
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den :-) tixi, to mas pekne sny, s tym porodom to bude urcite nejaka stastna rodinna udalost ;-) co sa tyka svadby sa mi hlavne pred snivalo, ze bol svadobny den a nikdy nebolo nic pripravene a hostia uz vo dverach.. raz som nemala saty, raz nebolo jedlo, a raz bol uz aj svadobny den a nikoho som nepozvala.. uz sa tesim na vase svadobne albumy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, konecne som aj ja pridala nejake svadobne fotecky. este dodam zo zabavy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo, do albumu som pridala este zopar fotiek zo zabavy a z kostola :) ale vela sa ich nezmestilo.
Odpovedať
miri super! ozaj krása! bola si nádherná a nemôžem si pomôcť, ale tie fotky s výhľadom - neviem sa vynadívať...
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka... myslim, ze fotky z ktorejkolvek svadby maju nieco do seba... ty si mala zasa krasny uces :)
Odpovedať
miri, no proste naaadhera, fakt super priestor na fotenie ;-) vo stvrtok mam off v robote, tak si snad najdem chvilku na vytvorenie mojho albumu, ved uz by sa patrilo :-D
Odpovedať
a co je s ciculienkou, uz dlho tu nebola... :-(
Odpovedať
miri, ty lichotníčka :-N tixi už čakáááááááááááááááááááááááááááááááááááááám :-) o cicu neviem, asi ju ten manželský život zaneprázdňuje 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute baby,neníííííí času,mam vela prace a potom som hotova,len co pozriem maili a co ste tu popísli ale pridat sa uz akosi nevladzem,tixi cakam na album....... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja cakam tixi na album :) my este doladujeme video a uz sa tesim na vysledok. je to take mile pozerat vase fotecky... aspon mame na co spominat, kym nepride dalsie etapa - babatka :-)
Odpovedať
jaaaj, babatka...ja som uz konecne po x-rokoch vysadila tabletky, takze teraz mam detoxikacne obdobie a snad sa nam to potom podari ;-) miri a kedy idete na tu lod? tu v Irsku momentalne zazivame leto, na ake si ani iri nespominaju :-D , kedze su teploty okolo 25 stupnov.Dnes prisla polovica ludi do prace totalne cervena (par ludi aj s pluzgiermi od slnka) a par ich dokonca ani nedoslo...no proste chaos, je tu dost silne slnko a oni nemaju zvyk pouzivat kremy na opalovanie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no my ideme na lod az zaciatkom oktobra. Ja som si trosku dovolenku uzila, ked som bola na sluzobke na Cypre... sice malo na chytenie bronzu ale mala som trosku tu dovolenkovu atmosferu. a tiez aj ochranne faktory :))
Odpovedať
no bábätkovská téma sa mňa zatiaľ netýka... teraz na to nie je ani pomyslenie - najskôr dom, potom nejaké veci v robote a najskôr o rok v lete ak by sme sa začali snažiť :-N ale na dovolenku sa už aj ja teším - ešte síce nemáme vôbec nič vybraté, ale teším sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna tiez este babatka nelakaju... mozno tak o rok a pol... :) zatial si budeme uzivat manzelsky zivot plnymi duskami. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, vy ste mali svadbicku nedavno (zelam naaadherny a spokojny spolocny zivot :-D ), mna to caka koncom juna. Mohli by ste mi napisat nejake odporucania a rady, co by sa dalo zlepsit, na co sa zamerat a pod., aby vsetko dobre vypalilo.
Odpovedať
ahoj strapanik, v prvom rade ďakujem za želanie :-) a čo sa týka rád - ja mám iba jednu: "nerieš to" :-D ja som mnoho vecí nechala len tak plynúť, nesnažila som sa mať vo všetkom prsty... kopec vecí som nechala na iných a v konečnom dôsledku to dopadlo lepšie, ako keby som všetko robila sama a nestíhala... rozdelila som úlohy, aby sa na nič nezabudlo a ja som si užívala deň ;-) u nás dopadlo všetko super - naozaj nebolo nič, čo by nevyšlo... sama si to neviem vysvetliť, ale všetko podľa plánu... hlavne si to uži ;-) držím palce!
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, ako hovori Kattulka, je dobre mat ludi okolo seba, ktori budu vediet, co maju a kedy robit, aby si ty mala toho najmenej :) ja som mala dve pomocnicky spoluziacky z vysky, ktore mi veeelmi pomohli, hlavne mojej mamine. cize cim viac zaangazovanych ludi, tym lepsie ;-)
Odpovedať
ahoj strapanik, ako pise kattulka, najlepsie je ak mas co najmenej povinnosti, takze porozdeluj ulohy ostatnym, nech mas co najmenej strarosti a nech si ten den mozes vychutnat.Ja som sa snazila aj co najviac odbremenit rodicov, takze som niektore veci dala na strarost napriklad prvej druzicke s druzbom, tym padom mala toho mamka menej a mohla sa viac zabavat.Nic som vsak nenechavala na nahodu, ze to predsa len niekto urobi... :-) vsetko bolo radsej naplanovane. Ja som vsak neodhadla cas u kadernicky a kozmeticky, tak taka mala rada, objednaj sa radsej cim skor aby si sa potom nemusela nahat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vcera vecer som zacala robit taku malicku fotoknihu pre mojich rodicov... poviem vam, ze je to uzasna vec. zmesti sa tam ovela viac zaberov a dokonca aj na pozadie si mozem dat rozne pozadie... no uzasne :)) tak som sa z toho vcera vytesovala. este musim dokoncit zopar stran, ale v podstate som vybrala z celej svadby tie najlepsie zabery :)) a kazdy strana - dvojstrana ma svoj pribeh.. skoda, ze sa to tak neda zverejnit, rada by som vam to ukazala.. mozno, ked mi to dojde, tak to len tak nafotim, aby ste videli... ;-)
Odpovedať
sikulka, ja nemam ani ponatia ako sa nieco take vobec robi... :-N tie fotky si tlacis cez pocitac na fotopapier a potom to lepis alebo ako to vlastne vyzera?
Odpovedať
Profilova fotka
stiahnes si z pc software napr. https://asp.photoprintit.de/microsite... a v pocitaci si sama navrhnes knihu, co chces dat na pozadie a ktore fotky tam chcem mat... dnes vecer, ak sa mi podari, dam do albumu moje vytvory, aby si videla, ako to moze vyzezat :)
Odpovedať
tak to je fakt super ;-)
Odpovedať
miri my sme venovali na vianoce fotoknihu svokrovcom - bol tam taký prierez o nich (foto z ich dovolenky), potom o nás a tiež o švagrovcoch a prvej vnučke + potom spoločné akcie... na poslednej strane bola spoločná foto so želaním čo najviac krásnych spoločných chvíľ a musím ti povedať, že keď to prišlo - plakali všetci :-N v compe ani tak super nevyzeralo, ale naživo a s tými textami, čo sme si tam povymýšľali - pecka! tvoji rodičia budú mať radosť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej... je to pekny darcek, nieco take darovat... Ja sa textom velmi v tom albume nebudem venovat :) myslim, že obrazky budu hovorit za vsetko..
Odpovedať
veď hej, keď je to svadobný album, je to iné... ale tá forma sa mi veľmi páči - tie fotoknihy sú super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ahojte... vcera som dokoncila fotoknihu pre rodicov. http://picasaweb.google.sk/mirinka9/F... dufam, ze sa im to bude pacit. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?