25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem pekne,a neboj sa profifotograf dokaze vselico.ja som fotogenicka takze so mnou nemala moc roboty
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chvalim velmi pekne fotecky. Cicu... mala si pekny make up aj uces... bola si cela krasna :) ja este stale cakam na fotky. mali sme fotografa z NR, takze dodanie je trosku komplikovanejsie.. ved snad raz.. urcite ich tu pridam.
Odpovedať
Profilova fotka
baby dakujem za gratulacie,aj ja vam prajem vsetko dobre do manzelskeho zivota,vela krasnych spolocnych chvil a rokov,a nech sa lubite stale tak ako dnes
Odpovedať
Profilova fotka
http://vimeo.com/4529148 http://vimeo.com/4530258 to su nase videoklipy :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemas za co.. aj ja dakujem za to tvoje prianie. ;-) ja mam v tychto dnoch take stavy, ze si pozeram fotky z digitalov hosti, co sme stihli pozbierat a stale sa len usmievam... no na druhej strane si uvedomujem, ze si na niektore veci z toho dna velmi nepametam.. vsetko to ubehlo tak rychlo, najhorsie na tom je, ze je to iba raz v zivote... iba raz v zivote je clovek takto stredobodom pozornosti, citila som sa ako princezna.. :-D bolo to super... este na to budem dlho spominat. dnes nam blahozelali jedni znami z BA, ktorych sme stretli a oni sa priznali, ze na nas v den svadby mysleli, ze stale rozmyslali nad tym, ake mi tam mame na vychode pocasie... to je mile, ze sme mali ludi, ktori na nas mysleli, i ked na svadbe neboli. a bolo ich viacero... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
na jednej strane to mrzi ze jeto lenraz v zivote ale na druhej strane by tomalo byt dobre ked sa nebudeme musiet viackrat vydavat a zostaneme cely zivot spolu
Odpovedať
Profilova fotka
som si pozrela aj videa... mate vytvorene pekne klipy.. a bolo vidno, ze ste si ten den riadne uzili, ked je to jediny den v zivote.. nech je to priadne :)))
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda uzivali sme si to :-)
Odpovedať
ahojte, tak ešte raz vám všetkým gratulujem a želám krásne manželstvo x-) idem pozrieť vaše foto a videjká ;-) my už máme tiež foto od fotografky a sú super! musím vytvoriť albumík ;-) inak sme prežili nádherný deň, všetko bolo super a sme veľmi spokojní a šťastní, že to dobre dopadlo a čo viac, že máme samé pozitívne ohlasy, ľudia ešte stále volajú a ďakujú, že sa dobre cítili :-) musím sa priznať, že som od manželstva nič extra nečakala, už dlho spolu žijeme a myslela som si, že sa nič nezmení... ale cítime sa byť jeden druhému akísi bližší a šťastnejší, ja to ani neviem opísať, ale je to super x-) nemám vôbec žiadny pocit smútku, že je to za nami, ani čo sa týka rodičovského domu, nemám nejaký zmiešaný pocit ako tixi, my aj k jedným aj k druhým rodičom chodíme stále ako domov a už dlhšie stále spolu a vyhovuje nám, že potom sa vrátime do nášho samostatného hniezdočka :-) a ešte som chcela - snažme sa, aby nám táto novomanželská eufória vydržala čo najdlhšie ;-)
Odpovedať
ahojte zienky, najradsej by som uz pozerala nase svadobne video, ale nic nam neostava iba cakat :-N a este kym to pride zo Slovenska k nam domov tak sa veru nacakam, no vcera som uz pisala fotografovi a aj kamere, ze som uz nedockava... Ta euforia ma este drzi, kazdy vecer pred spanim spominam na svadobny den :-D bola som uplne spokojna s licenim, ucesom, a hlavne satami, no a vyzdoba mi uplne vyrazila dych, bol to zatial najkrajsi den v mojom zivote, ale dufam, ze ked sa nam niekedy narodi babo tak zazijem podobny pocit ak nie aj silnejsi ;-) co nam nevyslo tak to bol vankusik na obrucky, mala som totiz jeden pozicany od kamaratky, ale nas kaplan povedal, ze on to este ani nevidel ani nic podobne nepocul tak nam to zatrhol!Nechcela som sa s nim hadat tak som to nechala tak, no a v piatok pred sobasom mi zavolal, ze nas nemoze zosobasit lebo mu zomrel dedko tak cestuje.V den svadby uz nebolo casu sa pytat noveho kaplana, ci mozem mat vankusim, tak vankusik ostal doma...lupienky sa nakoniec tiez nerozhadzovali, hoci som mala doma kupene dva nadherne kosicky, ale to boli len take malickosti, kvoli nim som sa nejako zvlast netrapila. cicu, super videa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme mali problem s vankusikom a to taky, ze ten chlapec, co mal nosit vankusik cestou do kostola stratil jeden spendlik, tak boli oba prstienky na jednom spendliku. a ani u nas sa lupienky nehadzali, aj ked ich mala dievcina v kosicku a to z toho titulu, ze jej to moj otec v strese zakazal, ze kto to potom bude zbierat... najvtipnejsie na to bolo to, ze hodinu pred tym jej moja mama povedala, nech sype lupienky, ze ma ona vybavene, kto to pozbiera :))) mama sa potom pytala dievciny, preco nesypala lupienky a ona, ze jej moj oco zakazal... moja mama bola potom pol omse nastvana na otca :)... ja som si z toho taku tazku hlavu nerobila, lebo som bola pred oltarom s mojim milovanym... dnes som volala foto a kamera, ze co a ako... no kameramanovi sa prave nedavno narodilo babo, tak bol zaneprazdneny.. takze video tak skoro nebude. dufam, ze aspon foto bude skor.. som na nich zvedava. kolegom som nakoniec povedala, ze chcem ako dar svadobny album a svadobny fotoramik, nakolko som kavovu supravu nenasla.. tak sa tesim, ako budem zakladat foto..
Odpovedať
ja som z prace dostala ramik na fotku, svietnik, velku bonbonieru a kvalitne vino, hned po prichode do prace mi manazment oznamil, ze som vyhrala zamestnanca roka a tak som povodne mala letiet na slavnostnu veceru do anglicka, ale kedze som mala v tom case este len po svadbe sla miesto mna riaditelka, bola to vlastne taka naplast na moju dusu, ze som opat vzdialena od mojej rodiny, ja viem, mam tu svojho manzela a je nam spolu super, ale strasne mi chyba Slovensko...musime este rok vydrzat a na dalsiu jar zacneme stavat domcek miri podla mna si si dobre vybrala, mne svadobny album uplne vypadol z hlavy...ja sa vsak viacej tesim na video ako na fotky, ako som uz pisala, nie som velmi fotogenicka :-|tak mam obavy ci najdem vobec nejaku schopnu na zaramovanie, ale verim v sikovnost profesionala a mozno budem prekvapena teraz ma napadlo, ze mne sa stala taka vec...pred vstupom do kostola som neviem preco dala svadobnu kyticu prvej druzicke, no a potom som na nu uplne zabudla, takze az v polovici omse ma napadlo, ze vobec netusim kde je...nevedela som, ci som ju niekomu dala podrzat alebo som ju dokonca zabudla doma :-Nsepla som to za sebou sediacej svedkyni a tu doslova oblial pot, samozrejme ze sa kytica nasla, ale nebolo mi vsetko jedno, no aj to sa stava :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
nuž kočky, srandy ste mali :-D u nás sa nič podobné nedialo... je to zvláštne, ale fakt išlo všetko tak, ako by sme to mali nacvičené :-) miri, tixi - teším sa na fotečky x-) popozerala som fotky - všetky ste boli nádherné nevesty!!! vrabcek, krásne romantické video ;-) cicu - fotečky sú krásne a tie videá - sála z nich veľmi pohodová atmosféra a zábava - som si spomenula na nás, tiež sme sa v kuse rehotali a bavili :-) ešte mi musí manžel schváliť výber a pridám čosi aj ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kattulka, chcem sa ku tebe pridat k pocitom, ktore mas po svadbe. u nas je to podobne.. sice sa fyzicky nic nezmenilo, ale duchovne ano.. sme taki spokojnensi a tiez stastnejsi... vieme, ze sme tu jeden pre druheho, ze sme uz svoji. :) je to naozaj zvlastne. Myslim si, ze nas to duchovne naplnilo a posilnilo.
Odpovedať
Profilova fotka
stale cakam na oficialne fotky od fotografa, takze este nemozem vytvorit album. tak som aspon zmenila foto v mojom profile
Odpovedať
dobre ranko x-) kattulka sup sup s foto, nech mame co obzerat, mne pisal vcera kameraman, ze do konca tyzdna uz bude video hotove, tak snad do konca maja si ho aj stihnemj pozriet uz mate niektora honeymoon za sebou? my sme 4 dni stravili v zapadnych Tatrach, kde bolo uzasne 8-) slovenska priroda, je fakt nadherna, stihla som sa zamilovat aj do Liptova, nikdy nezabudnem na chut halusiek zo salasa...ked sme pri jedle, ja som pocas svadobnej hostiny ani nebola nejako extremne hladna, hoci moje prve poriadne jedlo bolo az na svadbe, no dala som si len z predjedla, polievky a potom par kuskov z dalsieho chodu, takze ani poriadne neviem ake boli svedske stoly, a tak som sa na nich tesila...kazdy si chvalil melon so sampanskym, teraz mi je luto, ze som ani to neochutnala
Odpovedať
miri, zdieľam tvoje pocity :-) tixi, včera nemal čas a nástojí na schválení, tak ešte musíš vydržať ;-) my sme boli 1.-3.mája na predĺžený víkend v turčianskych tepliciach a mali sme sa super, užili sme si to x-) už dávno sme spolu nikde neboli, stále len robota, dom a potom svadba... veľmi dobre nám to padlo, aj keď len tri dni. na takú skutočnú svadobnú cestu sa chystáme v lete do grécka. ja som sa u nás na svadbe úplne prejedla! celý deň som nič dokopy nejedla a keď sme začali s večerou, pustila som sa do toho ako by som týždeň nejedla :-D a opakovalo sa to pri každom chode!!! aj kapustnicu jedlo po polnoci iba zopár hostí ale ja som bola samozrejme na ich čele :-D neviem si to vysvetliť, ale proste mi v ten večer a noc chutilo.. aj torty som zjedla nejedla plátok :-N
Odpovedať
tak to je super, ze ti chutilo, ja som mala asi stiahnuty zaludok z toho hladu od rana..., no uz sa tesim, ked nas niekto pozve na svadbu, uz to bude o uplne inom pocite ale urcite sa uz aj najem a nieco aj vypijem, lebo za celu hostinu som vypila pripitok a asi jeden ci dva drinky, bala som sa, ze by sa mi mohla pri vykrucani zatocit hlava a skoncila by som niekde na zemi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v ten den mala veeelmi vydatne ranajky u kadernicky, az som sa cudovala, ze som to vsetko zjedla. Ale povedala som si, ze je to mozno jedine jedlo, ktore mam cas zjest. no a potom som iba zjedla polievku, este predjedlo tak napoly a ostatne chody iba po troske. straaasne vela som pila vody pocas celej zabavy. z alkoholu som vypila pripitok, jeden poharik vodky, a to bolo vsetko... az som sa cudovala, ze som za cely cas, co som mala oblecene saty 11am az 12pm bola jeden krat na vecko.. takmer vsetko som asi vypotila :) Aj ja sa uz tesim, ked nas niekto pozve na svadbu a budem na to pozerat z inej strany. My sme honeymoon este nemali. mali sme sice tyzden po svadbe este dovolenku a boli sme este stale u mojich rodicov. na dovolenku ideme az zaciatkom oktobra na plavbu lodou. uz sa na to tesim. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, vsetkym vam srdecne gratulujem a zelam vela lasky do noveho zivota. boli ste krasne nevesticky :-) aj my to uz mame za sebou, boli sme velmi spokojni.. tixi, pridavam sa k tvojmu nazoru, urcite sa clovek zabavi ked je host, vlastna svadba je len vlastna, takze nielen zabava ale aj starosti ;-)
Odpovedať
dakujeme, aj tebe zelame to iste ;-) mala si velmi peknu svadobnu kyticu, taliani co hovorili na slovensku svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, tixi. velmi sa im pacilo. oni maju na porovnanie dost suche svadby...musim ich poohovarat :-D . prenajimaju drahe vily a zahrady a potom sedia za stolom minimalne sedem hodin a jedia sto druhov jedal. niektore svadby nemavaju ani ziadnu hudbu, nekonecne dlho sa caka na novomanzelov ktori su na foteni..a potom co uz nevladzu vstat od stola je este to krajanie svadobnej torty (aj my to mame v albume) a potom sa vsetci porozchadzaju domov... u nas najskor len od stola pozerali ako sa slovaci bavia a potom sa pridali. velmi sa im pacili tradicie, odobierka od rodicov, rezanie dreva pred obradom a zametanie taniera v sale a tiez odcepcenie o polnoci..fotili a kamerovali cely cas a nevedli si vynachvalit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako som citala, tiez si v zahranici. boli na vasej svadbe tiez zahranicni hostia? ako sa pacilo im ? :-)
Odpovedať
rospi taktiež gratulujem! krásne fotky x-) takže talianom ste ukázali, ako má svadba vyzerať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja sesternica mala tiez svadbu v taliansku. pozerala som video, aj zopar fotiek som videla... hej. maju to tam dost suche. aj ked sa slovaci bavili, nie je to ako tu na slovensku. my sme zasa mali hosti zo zapadu a pre nich to bolo ako iny kraj, myslim vychod... ked prisli domov, tak sa chvalili, na akej super svadbe boli na vychode..
Odpovedať
u nas boli tiez len slovaci, aj ked z kazdeho kuta Slovenska, a ako pise mirinka, vsade su ine zvyky, ale hlavne, ze sa vsetci zabavali a neustale tancovali, prva druzicka mala v nedelu rano tak opuchnute nohy od tanca, ze nemohla ani chodit :-N teraz mam tri dni volna, tak sa pokusim dat dokopy kompletny ucet nasej svadby, aby som aspon priblizne vedela kolko nas ta parada stala
Odpovedať
Profilova fotka
kattulka, dakujem :-) myslim, ze na vychode je este asi ovela viac peknych tradicii, asi este viac ako na strednom slovensku. muselo to byt pekne. :-) snazili sme sa tych ludi uviest do toho co sa ma prave diat a co sa deje, niektori taliani uz o tom z rozpravania vedeli. mali sme ludi aj z anglicka a nemecka, ktori ostali ako obareni ked casnik hodil tanier o zem :-D a ked videli ozdobenu metlu a smetak si vydychli a bolo pocut len ahaaaaaa.... :-D ale potom sa zabavali teda dobre..
Odpovedať
Profilova fotka
my sme vsetky ucty velmi neratali.. no co viem, tak mojich rodicov stala svadba okolo 60 litrov (Skk) a nas tak okolo 70 (Skk), do toho ratam aj moje saty, aj oblek, obrucky... vsetko proste. takze dokopy priblizne 130 000
Odpovedať
miri a kolko ste mali ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
cca 70
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?