25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ha :-) veru robim,nemam tu robotu komu prenechat,ale nevadí nejak to vydrzim :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky, tak najcerstvejsie spravy z SHMU od Paľa Faška su priaznive, nemame sa zlaknut stvrtkoveho zleho pocasia lebo v sobotu nam ma svietit slniecko a teploty budu do 20 stupnov, este mi ma zavolat v stredu na upresnenie ;-) ;-)
Odpovedať
jahody super! dík za info! aj v stredu daj vedieť ;-) tiež to priebežne sledujem... ako sa inak máte? ja som taká spokojná a naradostená :-) neviem sa sústrediť na robotu a chcem si už obliecť svadobné šaty a byť v nich viac dní, nech si to užijem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak pohoda, az na sefov, ty ma vytacaju den co den viac...
Odpovedať
mne sa to našťastie v robote ukľudnilo a už len pretrpieť tu do stredy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky... V sobotu budem na vas veelmi mysliet.. Kattulka...mame super fotografku / vdaka tebe ju mam aj ja/..takze uurcite budu krásne fotky za každeho pocasia... ;-)
Odpovedať
ďakujeme ti evulka :-) my už sa na denisku veľmi tešíme x-) je strašne milá a má super nápady... dohodli sme sa, že budme fotiť na viacerých miestach a chcela by to zakončiť veselo na kúpalisku, aj v bazénoch (bez vody samozrejme), tak sa tešíme, čo vymyslí... a najviac ma teší, že nám povedala, nech nestresujeme kvôli počasiu, lebo iba ak by strašne a nepretržite lialo alebo by bola víchrica, museli by sme fotiť vo vnútri.. že inak je to pohoda, dokonca ak aj nebude slniečko, nevadí, fotky sú ešte lepšie, tak dúfam, že to fakt dopadne podľa očakávaní :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kattulka...presne to iste nam hovorila a veeelmi nas upokojovala...je super baba... Tak budem čakat buduci týžden info, že ako to všetko dopadlo... Prajem vám veeeeeela štasia a super zažitkov!
Odpovedať
budem ťa evulka určite informovať ;-) a ďakujeme za želanie :-)
Odpovedať
ahojte, hlásim posledný deň v práci :-) neviem, ako budem doma stíhať net, určite aspoň nakuknem ;-) no ak by som nestíhala písať - želám všetkým nevestám a ženíchom 25.4.2009 ten najkrajší deň v živote a vykročenie správnou nohou do spoločného života!!! x-) x-) x-) ja už sa veľmi teším x-) užime si teda posledné dni príprav!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baabky, tak aj ja hlasim posledny den v praci a tiez vam prajem vela stasticka a aby vsetko dopadlo dobre, ja uz mam pocit ako by som sla na nejaku skusku :-D :-D tak sa pekne drzte, ja mam pres sebou este 4 hodinovu cestu domov na vychod :-S aj to az ked skoncim v praci, cize o 18:00 :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zenusky :-) tak ako sa citite?uz sa nam to krati...drahy mi uz postavil maj tak sa neviem vynadivat:))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hurrrrrááááá!!!! baby posledne hodinky v praci......este ostriham jedneho havina a potom na nechty... :-D :-D :-D .Na poslednu chvilusom si spomenula ze by som mala ist aj na pedikuru tak som obvolavala salony,nakoniec sa podarilo,takze uz takto stresujem :-D :-D :-D Baby nech nam to vyjde vsetko tak ako chceme alebo este lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja idem na nechty nakoniec az zajtra doobedu a tiez sa idem do solarka nastriekat aby som bola hneda...inak pocasie hlasi slnecno tak snad to tak aj dopadne :-) ja uz druhy tyzden mam dovolenku tak stresujem a stresujem:)) akurat este kupujeme byt takze mame toho az az:))ale velmi sa obaja uz tesime na ten dlhoocakavany den D :-) ved uz nas budu oslovovat PANI :-) :-) :-) tak teda vela stastia a pekny nezabudnutelny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som bola na nechtoch,su krasne,ale musim ist este zajtra na opravu,lebo mi poodpadavali niektore nalepky.kurnik a zajtra mam taky plny den :-( prave sme sa s drahym pohadali.....dost,isiel spat......no veru ani neviem,asi k rodicom? Takze super,dufam ze to prejde
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Tak sa zajtra držte... Prajem Vám, aby to bol ten Váš najkrajší deň....veľa, veľa šťastia a nezabudnuteľných zážitkov... Budem na Vas mysliet a troška to s Vami prežívať..veď za týžden to čaká aj mňa... ...cmuky....
Odpovedať
baby drzme sa :) prajem krasny svadobny den, aby to vyslo vam aj mne :)
Odpovedať
ahojte, tak ako? u nás všetko super! sme šťastní!
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba bola super!!! Pocasie nam vyslo..tesime sa, ze vsetko dobre dopadlo.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som tu len na skok, nam svadba vysla uplne super, vsetci sa veeelmi bavili. pocasie vyslo, hlavne pocas fotenia sme si ho uzivali. tesim sa na video a foto.. pa zatial. na buduci tyzden napisem viac.
Odpovedať
ahojte, aj nam sa vsetko vydarilo, mam uz aj video - taky mensi klip www.youtube.com M2P Wedding day :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej vrabcek to je super,aky ste pekní,zlatí.Aj ten klip je pekne spraveny. Inakaj nam sa vsetko vydarilo,pocasie super,fotenie bolo pre nas spociatku troska trapne lebo v centre Bratislavy bolo strasne vela ludí.Vsetci si nas obzerali a fotili,ale potom to bolo super aspon nas to rozosmialo uvolnilo. Hostina sa tiez vydarila,vsetci chvalili aj jedlo aj program.Potiahli sme do 05:00 .Takze si myslím ze tak akurat.
Odpovedať
Ahoj žienky, to som rada, že nám to všetkým vyšlo tak, ako sme si predstavovali!! Hlavne to počasie, to bolo prosto úžasné, aspoň tu u nás, v Trenčíne. No a náš svadobný deň..prosto perfektné!! Strašne sme spokojní a šťastní.. :-) :-) a smutní, že už je po..
Odpovedať
ahojte zenusky, tak vcera vecer sme sa vratili zo Slovenska opat do hnusneho uprsaneho Dublinu.Svadba bola nadherna, aj ked na zaciatku nam nejake veci nevysli ako som chcela ale co uz, potom vam to este poopisujem...pocasie aj u nas bolo super a uz sa neviem dockat fotiek :-D najradsej by som to chcela prezit este raz, ubehlo to strasne rychlo ale je to fakt jeden z najkrajsich dni v zivote
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som si to prezila este raz.. bolo to super, ale vynechala by som vsetky tie vybavovacky okolo toho, hlavne ten tyzden pred a noc pred tym.... nejako som nemohla zaspat, ale to je asi prirodzene. Aj ja by som povedala, ze sa nam svadby vydarila na 98%. tie 2% su malickosti, ktore sa nevydarili, ale to nie je podstatne. Najpodstatnejsie je to, ze sa vsetci bavili a ze mnohi povedali, ze uz daaavno neboli na takej svadbe, kde bolo tak super. Nas sa zasa vela ludi pytalo, ci sme v kostole nemali tremu... ku podivu nie :) hovorili sme tie veticky, ako keby to bola normalna vec. zopar neoficialnych fotiek uz mame doma, ale este sme ich nestihli pozriet. budem postupne pridavat aj do svadobneho albumu aj do priprav, ci sme mali vsetko tak, ako sme planovali, ze budeme mat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtra by sme mali mat fotky,uz sme ich videli na pocitaci.Su krasne :-) Tesim sa Ale bohuzial po radosti zo svadby prisiel obrovsky smutok.V piatok nam zomrela nasa fenka Betinka,nase babatko,strasne sme ju lubili.Akosi sa z toho neviem spamätat,stale za nou placeme :-( :-( Ale asi to chce cas....
Odpovedať
joj cicu, to mi je luto ja mam vseobecne problem zaspat, no a pred svadbou som spala maximalne tri hodiny...po svadbe som naspala len dalsie necele tri hodky, takze v nedelu k veceru som bola k.o. u manzela doma a na ich zahrade sa totiz oslavovalo este aj v nedelu a pondelok, no bolo veselo :-D neviem baby ci sa to stalo aj niektorej z vas, ale dva dni po svadbe na mna dolahol smutok, ze uz budem chodit domov k rodicom len na navstevu...tyzden po svadbe som proste musela odist domov k mame aspon na jednu noc sama bez manzela aby som sa mohla povykecavat... inac, ked si pamatate, ked som pisala, ze mam problem, ze kto ma odvedie k oltaru, tak ma oco uplne prekvapil a bol to nakoniec on x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tixi, tak som som rada, ze to bol tvoj otec, co ta odviedol k oltaru. cicu, je mi luto za vas psika. Mna ten smutok chytil take dva tyzdne pred svadbou, kedy som si uvedomila, ze stracam svoje priezvisko, a mala som pocit, ze stracam moju rodinu... tiez som mala take myslienky: uz niet kroku späť. ale potom som si uvedomila, ze takto to asi malo byt. Vtipne bolo to, ze moj manzel dostal v den svadby herpes... chudacik. rano, ked sme sa boli fotit, tak to este tak velmi nebolo vidiet, ale vecer uz dost. No a potom som sa dozvedela, ze aj moj oco, ked sa brali mal herpes. Dokocna som videla svadobnu fotografiu, ako ma to miesto vyretusovane :))) zaujimava zhoda nahod.
Odpovedať
Profilova fotka
uz som aj urobila svadobny album :-) :-)
Odpovedať
ciculienka, fakt uzas, bola si nadherna, ja nie som fotogenicka tak sa tak troska fotiek obavam...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?