25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Jaj babenky, ja sa z toho pocasia zblaznim, pozeram www.accuweather.com, a stale tam ukazuju nieco ine, frajer mi to uz zakazal pozerat...ja chcem slniecko...chcem tak vela, vsak uz 3tyzdne je pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, predpoved na viac ako 10 dni neberte vazne. este vydrzme par dni...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Vrabce, pozrela som si tvoj album. Aj ty budes mat modru vyzdobu :) tak to budeme uz dve :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby... dve stranky a dve odlisne predpovede. http://uk.weather.com/weather/10day-B... http://www.accuweather.com/world-fore... ja uz nechapem...
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite bude pekne pocasie..a vsetko bude podla nasich predstav.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj drahy vcera zahlasil ze ho boli hrdlo... to by este nebolo nic, lebo on sa moze sa ten tyzden a pol vyliecit, ale potom to prejde na mna a schytam to hned pred svadbou.. tak som mu nakazala kupit vitaminy... hlavna vec, ze ja sa uz mesiac dopujem C a hlivou ustricovou...
Odpovedať
obe stránky hlásia slnečno až polooblačno 20 - 23 stupňov - to mi vyhovuje :-) ja som spokojná :-) včera som bola na skúške účesu, dopadla super, akurát ma kaderníčka vystrašila ohľadom živých kvatov vo vlasoch - chcela som orchideu a fréziu a vraj frézia hneď zvädne :-( tak idem ešte v sobotu ku kvetinárovi, nech mi teda poradí.... ja som tiež začala brať vitamíny, nech sa držím pokope :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to som rada, ze sa skuska ucesu vydarila. Ja na nu pojdem v utorok spolu so zavojom a korunkou. Ja kvetinky nebudem mat vo vlasoch.. ja budem mat zavoj.. Ved kazdy ma iny vkus :) ako by to vyzeralo, keby sme boli vsetky na jedno kopytok ako v 70 tych rokoch?
Odpovedať
presne tak miri ;-) a záleží aj od šiat - každá máme inú postavu, hodia sa nám iné šaty a ku každým šatám sa zase hodí iný účes a to buď so závojom alebo inak... :-) v sobotu idem na poslednú skúšku šiat a potom už nemám až do piatku nič... začínam sa čoraz viac tešiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, ako ti zavidim, ja mam buduci tyzden vsetko: skusku siat, ucesu, makeupu, nechty.... u mna sa to len zacne. Ja som vcera dokoncila zasadaci poriatok, aby som ho mohla vytlacit, kym som este v praci.. mam dve verzie, kdze este 3 ludia nevedia, ci pridu.. vcera sme tiez spravili SPZ. dufam, ze nezmoknu. Este to mozno vymyslime s nejakym obalom na ne..
Odpovedať
ja make up skúšať nejdem, kočka povedala, že netreba a videla som už nevesty, ktoré líčila a páčilo sa mi to, takže som kľudná :-) a na nechty idem v piatok - nebudem mať gélové, len mi upraví a nalakuje moje vlastné... tiež furt mením ten zasadací poriadok... ešte som to netlačila, lebo by som už mala asi knihu :-D nechávam si to na budúci týždeň...
Odpovedať
Profilova fotka
v praci sa uz teraz nejako neroztrhnem. Uz som jednou nohou v satach pred oltarom. :-D Ja budem mat gelove, len sa potom netesim na obdobie, kedy mi to bude odrastat. Nebudem si ich davat dorabat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja už tiež myslím viac na svadbu ako robotu, ale snažím sa premôcť, aby som sa potom nezbláznila... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja koli mojim debilnym sefom ani nestihnem ist na skusku ucesu takze bude to original na svadbe, dufam, ze bude dobre lebo asi umriem, zajtra budem mat vysledky pocasia podla shmu od sestry, tak potom ich sem hodim, zatim pa a drzte sa babky ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute zienky :-) no ja tiez nestiham skusku a kadernicka mi to ani nespomenula...tiez budem mat zavoj a korunku...ale ja svojej kadernicke verim a dufam ze sa jej podari uces na ostro...a co sa tyka tych skusok tak urcite sa kadernicke nepodari spravit presne rovnaky uces dvakrat....len dufam ze ten moj sa podari lebo asi by som sa potom necitila prilis dobre..aj ked sme si drahym povedali ze nech sa stane cokolvek tak nic nas nerozhadze ani nam nepokazi naladu...tak dufajme ze to tak aj bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jahody11, potom tu hod pocasie na cele Slovensko. ja by some chcela napr. vediet ako bude v SL
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra mam rozlucku so slobodou. tesim sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala skusku ucesu aj makeupu v nedelu.Skuska je hlavne na to aby sme si boli iste ze ten vybrany uces nam naozaj bude sediet.Saty idem skusat v utorok.Neviem kde mi hlava stoji,strasne vela roboty robímaj 11 hodin denne,nemam ist kedy ani k doktorovi.Zajtra idemna oslavu sestre ,ma narodky,v sobotu na dalsiu oslavunarodenin,vecer do mesta trocha zit,to namiesto rozlucky,lebo kamoska sa na mna nejako vybodla,tak idem na disco. v nedelu s mamou na muzikal Mama Mia (to sa velmi tesim uz som na tom raz bola-uzasne) v pondelok ku kozmeticke,v utorok ta skuska,v stredu masaz,vo stvrtok nechty a kadern(farba) to vsetko musim vzdy absolvovat az po robote cize vecer.A v piatok konecne VOLNO!!!!!!To pojdem vybrat saty ,menovky a do hotela to odniest a dat im instrukcie :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teeda obdivujem ta ze to tak stihas.. ja som si kvoli tomu setrila dovolenku minuleho roku a teraz mam dva tyzdne. teda tyzden pred a tyzden po. musim si vybavit aj doklady. A jeden den som dostala platene volne od firmy, cize som si zobrala dokopy 8 dni dovolenky
Odpovedať
Profilova fotka
ja si nemozem zobrat dovolenku.momentalne nemam zamestnancov a roboty kopec,na mesiac objednavky,ale po svadbe mam do stvrtka volno
Odpovedať
Caute, pozeram, ze tu niekoho boli hrdlo, aj mna to chytilo.. dokelu..ale super sa nam dari, lebo zenich dostal taky kraaasny herpes, druzicky kiahne, a mojej mame sa rozkyval predny zub.. takze nevadi,, ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vrabcek, to sa vam teda naozaj dari!!! :-o Ale zelam ti, aby bola svadba o to nadhernejsia. Vela stastia!
Odpovedať
Profilova fotka
cicu...mate velmi milu torticku je fakt krasna ;-) a nikka ty zas mas uzastne satocky :-) schvalujem ti to ozaj :-) pekne si si vybrala:))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes vecer mam rozlucku so slobodou... dufam, ze sa nerozplacem. ;-) chcela som si trochu lahnut, ale som akasi rozrusena. :-) asi toho vela nenaspim buduci tyzden
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala vcera tiez rozlucku a dopadla fakt bombovo :-) mali sme ju spolocne s drahym kedze mame spolocnych kamosov a o to to bolo este lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo, dnes som trosku unavena.. rozlucka dopadla super, nad ocakavnia dobre. hlavne si ju chvalili baby, ktore som pozvala.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky... zajtra odchadzam domov na vychod a kedze tam budem viac menej bez internetu,tak vam vsetkym zelam kraaasnu svadbu, aby naplnila vase sny a ocakavania,aby vam ju niekto zamerne alebo nezamerne nezkazil a hlavne, aby ste si ten den, co najlepsie uzili... Ja som mojmu drahemu dnes vysvetlila co a ako, aj ked pochybujem, ze si to zapametal :) On aj s rodinou dojdu v piatok. Dufam, ze pricestuju v zdravi. Verim, ze si tu zdelime pocity a zazitky po svadbe a samozrejme nesmu chybat aj albumy :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miri,aj ja tebe prajem nech ti den "D" vyjde podla tvojich predstav a nech je to najkrajsi den vo vasom zivote
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem. Verim cicu, ze tento tyzden uz velmi nebudes robit alebo robotu prenechas inemu.. Uzi si pripravicky. :-)
Odpovedať
miri krásny a nezabudnuteľný deň D aj tebe x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?