25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
peeknu tortu si si vybrala. ja som sa nechala inspirovat http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... pozri si cely album..v podstate chcem mat na mojej torte ruzicky, kvetinky a kde - tu nejaky motyl.
Odpovedať
wauw, ta torta je jednoducha a zaroven krasna, presne dva taketo motyle ako su na nej mam doma:)
Odpovedať
miri paci sa mi aj 10,15,48 ;-) cicu dnes som pozerala cez ich stranku cennik, no su tam riadne palky, pre nas dvoch sa to este da, ale priemerna slovenska rodinka s dvomi detmi musi poriadne dlho setrit ak si tam chcu uzit cely den :-| ja sa najviac tesim na saunu a virivku, tobogan urcite vyskusam, ale ja som taky strasko...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som take nezohnala.. mozno budem mat este zajtra stastie. aj taku modru stuzku budem mat
Odpovedať
ja pochybujem, ze mi moja cukrarka spravi tortu presne podla predlohy, ale bola za nou zatial len mama, tak jej skusim prehovorit do duse este ja osobne, vraj nema fialovy marcipan ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, popravde farby na marcipan sa tazko hladaju. moja cukrarka ma modrej velmi malo, tak sa bojim, ci jej vyjde. mala ju z UK. ta slovenska je tyrkisova a nie modra.. tak vela stastia pri fialovej farbe
Odpovedať
ja uz som sa zmierila, ze moze byt aj biela, a len tie ruzicky a motyle budu fialove, aby to ladilo k vyzdobe, no dnes som sa dozvedela, ze len z mojej strany rodiny dostanem minimalne tri torty, no a uricte take tri dostaneme aj zo zenichovej strany, tak neviem ci toho nebude privela...vraj mi netrebalo objednavat ziadnu tortu, ale ja by som chcela mat nejaku naozaj peknu a nechcem riskovat, ze dostanem len nejake tzv. fulkance :-N
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, jedna by mala byt svadobna podla tvojich predstav. :-) u nas taky zvyk nie je.Ale okrem svadobnej budeme mat este tri jednoduche.
Odpovedať
zenusky, ja som dnes mala fakt smolu...po robote som sla opat do mesta, ale zase som nezohnala nic, takze stale nemam ani spodne pradlo ani popolnocne topanky :-( no a prisla som domov a pri umyvani pohara som si riadne rozrezala malicek na pravej ruke, este ze bol ten moj doma, lebo som vobec nemohla zastavit krvacanie, myslela som si, ze som si odfaklila aspon tretinu prsta, dufam, ze sa to do svadby zahoji, hoci mi tam urcite ostane jazva :-S no som ja ale sikovnica, co?
Odpovedať
Profilova fotka
mooja, to mi je luto, ze sa ti dnes tak velmi nedarilo, dokonca si si ublizila... mozno si bola nahnevana, ze sa ti nedari najst, co potrebujes... dufam, ze sa ti to zahoji... Ja som dnes bola na Mileticke s nadejou, ze najdem nejake motyliky este.. ale nic, no moja najkamoska si konecne nasla nohavice na svadbu.. tak aspon nieco :-)
Odpovedať
ja som motyle zohnala v kvetinarstve a dokonca niektore v trafike :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mozno sa mi do konca tyzdna este nieco podari zohnat :) v piatok idem vyzdobit medovnicky, ktore budeme davat hostom ako darcek.
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak potom ich nezabudni odfotit, je to super napad, minulu jesen, ked sme boli v BA na svadbe tak nam davali medovnicky na redovom namiesto torty, az mi ho bolo luto zjest, tak ho mame stale doma na pamiatku
Odpovedať
Profilova fotka
jasan, prave preto som chcela dat darcek nieco, co ludia nevyhodia, ale spapaju.. mnam. aj sebe urobim na pamiatku. Moji rodicia si dokonca nechali na pamiatku jednu flasku vodky zo svadby. a teraz ma ta flaska 28 rokov. Aj sa chcem nechat jednu vodku a jedno vino. :-)
Odpovedať
aj my urcite odlozime nejaku tu flasticku, napriklad na krstiny :-D skoda, ze som sa nepozrela na stranku saxana spodneho pradla skor, nasla som tam presne podprsenky k svadobnym aj popolnocnym satam, no uz je to dost tesnotka to objednat :-S budem to musiet risknut a pohladat nieco doma, ak nenajdem nic v Humennom tak zbehnem do Kosic, aj tak tam musime ist kvoli stretku s fotografom a kameramanom
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky... dnes som vyzdobila medovnicky, dala som ich do albumu. teraz schnu... a ja idem konecne spat. zajtra ich dam do vrecusok. :) nechapem, ze je uz velka noc, ved o chvilu sa vydavame... taaak rychlo to leti... nestacim sa cudovat, ze o chvilu idem domov na vychod... a to este musim doriesit, vytlacit zasadaci poriadok.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky :-) pozeram ze mame rovnaky krizik miri....ja uz som konecne dokoncila flasticky ktore sa budu davat na redovom...u nas sa nebude nalievat poldecak tomu kto somnou zatancuje ale dame mu taku malu flasticku je to poldecak..a na ne sme si dali vytlacit take stitky ktore maju rovnaky motiv ako nase oznamenia...su tam nase mena...datum svadby a dakujeme..je to ozaj velmi mile..a ktomu budeme davat medovnickove srdieka taktiez s nasimi menami.... :-) mala som ist este pred velkou nocou na skusku siat ale koli mojmu tehotenstvu mam strach ze dovtedy priberiem takze idem az po sviatkoch....ale uz sa neviem dockat:)))
Odpovedať
nevesticky, tak ja uz za par hodin odlietam, neviem ci sa mi podari do svadby prist na tuto stranku tak Vam chcem zazelat nezabudnutelny svadobny den, plny lasky a super zabavy na svadobnej hostine a samozrejme cim najvyssie a najkrajsie svadobne dary :-D nech sa nam to vsetkym vydari, cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak zase naskok :-N uz mate vsetko naxystane? nam neboli ani na vyhrazky a opatovne xodienie do predajne sxopny spravit obrucky! odporucam dat si baxa na zlatnictvo STACHO!!!!!!!! su va tyzdne do svadby a mi nevieme nic o obruckax 8-( komunikacia 0 bodov ale sluby to vedia zvladat bravurne. oznamenia uz mame hotove a pomaly ix aj roznosime. takze okolie sa konecne dozvie o svadbe :-D stresy ziadne.... neni na ne casu... dnes sme podstupili IUI tak dufame ze vo svadobny den uz budeme traja x-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika mi sme tam volali do toho zlatnictva, ze co a ako a vo stvrtok nam hovorili ze robia teraz na 18.4. tie maju vo vyrobke, nase su este len v koliske potom mi mame "az" 9.5.svadbu.. :-o aj ste tam volali a nic? toje divne, u nas bola komuniacia ok
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas boli obrucky v termine presne spravene, ale v Ockove a my sme ich uz chceli mat v Seredi. tak sme si museli tyzden pockat. Ale v pohode. Ja som v komunikacii nevidela ziaden problem. zalezi na tom aky termin ste si dali, ze by mali byt hotove. Oni sa viac menej orientuju podla datumu svadby, kedze maju vela zakazok.my sme si dali termin skor, kedze sme kvoli vzdialenosti nemohli byt schopni prist 24.v piatok pre obrucky
Odpovedať
ahojte :-) tixi, ak by si náhodou nakukla - krásny 25.4.2009 želám aj tebe ;-) tomu sa teda hovorí predsvadobná príprava - keď už dva týždne pred svadbou máš voľno... tíško závidím :-| baby s tými obrúčkami je to fakt na nervy - držím palce, nech vám ich monci čo najskôr dokončia! my už máme všetko pripravené. ako keby blesk z neba som natrafila na popolnočné šaty (tomu hovorím šťastie :-D ), takže ženích aj nevesta sú už komplet vybavení (príp. ešte kúpime ženíchovi kravatu k mojim popolnočným, lebo sú tyrkysové - ale ak by sme nezohnali, bude mať tmavomodrobledomodrú...) :-) už akurát zlaďujem harmonogram - kto čo musí vo svadobný deň urobiť, lebo ja toho veľa stíhať nebudem... zajtra idem na skúšku účesu, dám vedieť, ako som dopadla ;-) teraz už len sledovať predpoveď :-N už sa tešíííííííííííííííííííííííííííííííím x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to, sledovat predpoved. 23.4. by malo byt v Poprade max 16C. dufam, ze to tak ostane. Ja budem mat vsetky skusky na buduci tyzden, kedy uy budem mat dovolenku. Takze este 4 dni do prace. Dnes som si privstala a sla som do prace na 7,00,aby som mohla o 15,00 odist a este polietat po obchodoch. Zacinam si uvedomovat, ze sa o dva tyzdne uz budem volat inac.... A uz budem pani.. inac tu je dobry link na pocasie :) http://uk.weather.com/ staci tam napisat vecsie mesto, ako Poprad, Bratislava... a tam je predpoved az na 10 dni.
Odpovedať
Profilova fotka
ach babky, stale rozmyslam, ci uz mam vsetko a mam pocit ze na nieco som zabudla... predpoved vam zistim, sestra mi robi v hydrometeorologickom ustave klimatologicku tak som jej vravela, ze ak nebude pekne nech si ma nepraje, nech to vybavi u sefa :-D :-D inak budete mat aj nieco ukradnute??
Odpovedať
Profilova fotka
a co teda hovori sestra z SHMU? ja sa toho ukradnute, pozicane, modre nedrzim. :)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas to skor mamina... musim s nou pokecat ale zatial nieje na skype, asi vela prace :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak ok :) pre mna bude v pohode aj jarny dazdik, len nech nie je velmi chladno...
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak a bez vetra hlavne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, vidiiis, ja som na vietor zabudla... aj ten moze uborit sarapatu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, hlavne vlasy :D ale snad nas tak nalakuju, ze sa nepohnu ani pri vichrici :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?