25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nam kazdy zatial povedal ze nam da peniaze ze my si mame kupit to co potrebujeme...ale uz keby som si mala nieco vybrat...tak nejaky mixer, ak nemas tak zehlicku trebars, krajac na chlieb alebo nieco pododbne...jedna nasa kamoska nam povedala ze nam kupi masaznu vanu na nohy...je to velmi prakticke pre oboch....a ja som snou suhlasila..okrem toho dostaneme len peniaze...
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, aj zehlicku mame, dokonca cva, krajac na chlieb tiez, aj mixer uz mam... presne si trafila veci, co mam. A co nemam zu drahsie, ako by si kolegyne predstavovali. Najhorsie na tom je to, ze ked este nemame vlastny byt, nevieme, ako by sme si ho chceli zariadit a zladit. Aj by som chcela nejaku kavovu supravu, ale neviem, ci by sa hodila do kuchyni... uvidim, porozmyslam :)
Odpovedať
Profilova fotka
no vies....my sme tiez preto radsej volili peniazky..hlavne koli tomu ze ja sama ani neviem co by som chcela a co potrebujeme...a tak ked budem nieco potrebovat tak si to kupim..popravde peniazky sa rychlo utracaju ale tak zas viem ze ich investujeme vyhodnejsie ako mat doma tri veci rovnake aleno nieco co nikdy nevyuzijes....hovori sa ze dary su spomienkou no moj nazor je ze nejde o dary ale spominekou je aj foto a hlavne video....dary sa rozbiju...znicia..zapotrosia..ale spomineka na videu navzdy ostane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak. aj ja volim peniazky, ale kolegovia by naozaj nieco chceli darovat. Asi si nieco vyberiem v IKEI.. neviem ale co..
Odpovedať
aj my sme povedali, ze chceme peniazky, ale ked sa ta z prace pytali, tak to je tazke...u nas v robote, ked sa vydavala kolegyna tak sme jej dali poukazky do roznych obchodov :-) ono je tazke sa trafit do niekoho vkusu
Odpovedať
inac zenusky, mne nejako vobec nepride, ze o tri tyzdne budem vydata zenska... :-D mozno je to tym, ze este stale nie som doma a az potom to zacne, ked pridu na rad vsetky tie vybavovacky....
Odpovedať
Profilova fotka
ani mne to nejako este nedochadza.. dnes som este zhanala po kvetinarstvach svetlomodrych motylikoch na tortu.. ale nemohla som najst. maju iba tmavomodre... snad budem mat stastie. ak nie, kupim biele. Dnes si moj drahy kupil bielu koselu, lebo tu, co sme kupovali uz davnejsie sa mu zdala velka. no a zajtra ideme pre tie obrucky. toho sa bojim najviac...
Odpovedať
no ked ide o obrucky..., my sme ich kupovali, ked bol poriadny mraz, cize prsty sme mali riadne skrehnute, takze sme objednali o cislo vacsie, ale ktovie ake nam vlastne budu lebo sme ich nechali na Slovensku
Odpovedať
Profilova fotka
hej, aj my sme ich kupovali v january, lenze sme ich tak dlho vyberali, ze nam z toho bolo pekne teplo :-D
Odpovedať
ja som uz nabehla den pred, takze som potom tomu mojmu uz len ukazala, ktore sa mi pacia :-D v tom obchode, kde sme boli mali fakt dobry vyber, ale tie ktore sme si nakoniec kupili, tak na tie som hodila ockom v prvej sekunde ;-) moj vsak nenosi sperky, takze aj jeho obrucka bude odlozena v krabicke a vyberie sa len na nejake prilezitosti...mne to vsak nevadi, ved nie kazdy muz oblubuje nosenie prstenov a nutit ho nebudem
Odpovedať
dnes sme boli na mensom nakupe, tak zenich uz ma aj ponozky a spodne pradlo :-D ja som akosi nemala energiu na dalsie nakupy, pretoze vcera som mala rozluckovu party cislo 2, ktoru mi zoragnizovali kamosky z prace volala som domov, tak uz mame nakupene aj krabicky na vysluzky queenka ako, este zatial ziadne ranne nevolnosti a podobne?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli na tanecnej,tak uz mame celu choreografiu,uz to chce len cvicit. :-) este musim zohnat topanky k popolnocnym.A zajtra idem do velkoskladu kvetin,dohodnut sa na nejakej mensej vyzdobe.
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to mate super, ja mam z toho prveho manzelskeho tanca zovrety zaludok uz teraz :-S a v akej farbe chces vyzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
ruzova,staroruzova
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vcera sme si boli pre obrucky... su nadherne.. straaaasne sa mi pacia. Len mam pocit, ze mi je akasi mala... mozno len nie som zvyknuta... mozno je ten preto, ze je ten prsten hruby ... tesim sa z nich :-D dam ich aj do albumu. :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute zienky :-) no nas den D je stale coraz blizsie... tixi....no co sa tyka nevolnosti tak som si naozaj nemyslela ze pridu tak skoro...nastastie este brusko nevidno tak dufam ze sa do siat zmestiiim.. :-) akurat v stredu mam ist na skusku tak dufajme.... noo..pozeram ze dnesnou temou su obrucky...tak my me ich kupovali este niekedy v novembri takze mame ich doma uz pekne dlho...casto si ich skusame.. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miri,neviem ci si si vsimla,ale jedna baba predava v bazari modre motyle :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj cicu, dik za typ, len skoda, ze to predava v celych kusoch, ja by som potrebovala iba zopar, tak 3-4. neva, pozriem este niekde. :)
Odpovedať
dobre ranko :-) dnes mam volno, ale caka ma rusny den...musim si nafarbit vlasky, aby som potom pred svadbou este dofarbila korienky, poupratovat cely bytik, lebo v nedelu uz konecne odlietame na Slovensko a mam kopec nedopozeranych serialov :-D takze mam co robit uz sa nam to riadne krati, skoda len, ze doma v HE nemam internet, takze sa Vam potom ozvem az 3 maja, ked sa vratime inac v sobotu som mala tu rozlucku so slobodou cislo2, bolo celkom fajn, aj som sa trosku pripila, ale o druhej som uz lezala pod perinou, baby co to organizovali nakupili sexi skrabosky s pierkami na tvar, rozne odznaky a mne dokonca aj smiesny zavoj, takze v tom bare nas mali za atrakciu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tixi, ja tiez doma nemam internet, takze od 20.4 budem len striedmo, ak budem mat prilezitost a cas. potom -az 6.maja... No ako vidim, pripravy su v plnom prude. Ja mam rozlucku 17.4. a moj drahy pride pre mna, ked skoncime... chudak, nebude kvoli tomu dobre spat... asi ho zobudim. :-)
Odpovedať
moj tiez nemoze spat, kym nepridem domov a takto je to aj so mnou, ked je on je niekde vonku od kamosky som dostala prvu svadobnu pohladnicu, tak sa jej vytesujem, uz to pomaly na mna prichadza...ani nie ze nervozita ale akasi radost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, aj my sme dostali dve pohladnice... na druhej strane sa mi to zda malo, na to, kolko oznamiek sme poslali. Asi si to kazdy nechava na ten posledny tyzden. Chudak postarka :) lutujem ju 8-)
Odpovedať
mirinka musim ti pochvalit obrucky, su krasne ;-) my sme tiez rozmyslali nad kombinaciou zlteho a bieleho zlata ale nakoniec vyhrali z bieleho zlata, uz sa ich neviem dockat, naposledy som ich videla zaciatkom roka
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka... my sme sa trosku chceli drzat tradicie... myslime si, ze obrucka sa vyznacuje hlavne tym, ze je zo zlteho zlata... je ju teda vidno uz z dialky, ked budem vydata :)
Odpovedať
zda sa mi aj tie vase su troska sirsie, aj tie co mame my su dost siroke, ale mne sa to strasne paci, ja mam snubny z bieleho 18 karatove zlata tak preto som chcela bielu obrucku, ale uz len zo 14 karata, lebo ta osemnastka je dost makka, takze uz je ten prsten dost poskriabany, ja ho totiz takmer vobec nedavam z prsta dole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej my sme si dali sirsie.... kazdy ma iny vkus... hlavne je, ze sme sa aj my, aj vy na vasich zhodli. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nase obrucky su costo len zo zlteho zlata...chcela som taketo koli tradicii a na prste to hned vidiet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som konecne nasla modrych motylikov na tortu. zatial su iba 3. ak sa mi zajtra podari zohnat este viac tych istych, bude ich viac. Ale aj tak som rada,ze mam aspon tri
Odpovedať
nevedela som, ze aj ty budes mat tortu s motylami :-N , mamina bola objednat tu tortu este zaciatkom roka, ale neverim, ze bude taka ako som jej dala na obrazku...motyliky uz mas davno doma a kamoska mi spravila drotiky na ktorych by mali byt upevnene, ale podla mna to bude vyzerat lepsie ked tam budu len tak nacapene :-) kamaratka mi spravila aj dva motyle z koralok, ona sa totiz vo volnom case zaobera vyrobou sprekov, tak uvidim co nakoniec z tej torty vytvorim... miri ty co myslis, ako to bude lepsie....len tak polozene na marcipane alebo na drotikoch ako mam na obrazku? dnes sme si zarezervovali hotel v Tatrach na tri dni po svadbe, cize od utorka do piatku, trosku si oddychnut, tak sa uz neviem dockat, chceme navstivit aj tatralandiu, bol tam z vas niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tam bola,celkom fajn,len sme dlho cakali na tobogane
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?